Předvánoční vzkaz do Kolína – estébáku odstup

Kolínský soudce Kruml byl nejen dlouholetým příslušníkem komunistické strany a dokonce špiclem StB, ale i v současnosti se nechává zneužívat k politicky motivovaným zinscenovaným soudním procesům proti nevinným lidem. Slušným občanům v naší zemi se přirozeně z takovýchto poměrů dělá doslova špatně. Náš mluvčí K 213, Ing. Štefek, proto vyzval zvrhlého soudce otevřeným dopisem k okamžité rezignaci:

 

kruml

Soudce Kruml, spolupracovník StB, dosud soudce v Kolíně. Ještě ho nezatkli, i když to tak vypadá, zato bez ozbrojené stráže neudělá krok.

 

Okresnímu soudu v Kolíně

Kmochova 144

280 23 Kolín

 

K č.j. 4 T 28/2007

 

Na den 2. prosince 2010 v 9:00 hod. jsem byl v uvedené věci obeslán k Okresnímu soudu v Kolíně jako svědek.

Věc bohužel projednává nechvalně známý soudce Kruml – jak se v poslední době ukázalo, posluhovač komunistického, tedy zločinného, režimu, dokonce s největší pravděpodobností jako špicl StB. Tato zjištění jsou velmi vážná a to tím spíše, že i sám soudce Kruml je odmítl před veřejností popřít, přestože soudce, na kterém ulpívají taková podezření a pochybnosti nemůže bez jejich vyvrácení dále ve své funkci působit!

Takže předeně vyslovuji nejhlubší pohoršení a zděšení z toho, že komunista a „estébák“ dále v klidu působí v roli soudce a dále soudí. A to tím spíše, že i v současnosti je využíván a vede tzv. soudce Kruml politicky motivované procesy proti antikomunisticky smýšlejícím občanským aktivistům.

Příkladem z nedávné doby je politicky motivovaný proces proti předsedovi silného občanského sdružení K 213 a nesmlouvavému kritikovi poměrů současné české justice, Ing. Jiřímu Fialovi, kterého Kruml odsoudil zjevně na objednávku ve vykonstruovaném procesu.

Pozn.: Nad to k nesmyslnému a zjevně protiprávnímu odsouzení občanského aktivisty použil bolševický soudce Kruml pouze výpovědi jediného svědka, dokonce svého kolegy, který v podstatě nevypověděl nic jiného než, že o věci něco slyšel od jiných lidí.

Jako zodpovědný občan této země tedy vyzývám: Estébáku Krumle odstup! Z toho, že ještě nyní vůbec působíš jako soudce a z tvého dalšího současného počínání, je všem slušným lidem na zvracení. Nemáš právo soudit ani toho největšího grázla, protože jsi se sám dopustil těžkých zločinů!!!

Toto všechno jsem byl připraven sdělit pokleslému a zločinnému soudci při příležitosti svého předvolání k soudu do Kolína, jak je označeno výše. Bohužel po silné a náhlé sněhové kalamitě z noci z 1. na 2. prosince 2010 jsem ráno 2. prosince nedokázal vyjet se svým autem a do Kolína tak dojet, což jsem neprodleně soudu oznámil telefonicky. Navíc cesta byla stejně nebezpečná a samy státní orgány vyzvaly občany, aby se zdrželi cestování (jak automobily, tak hromadnou dopravou) a na cesty se vydávali jen v nejnutnějších případech, čímž jistě nejsou cesty k pokleslému bolševickému soudu.

Pokud by se estébák Kruml mi chtěl přesto mstít, připomínám, že svědkem okolností, pro které jsem se nemohl k soudu dostavit, byl Ing. Karel Berka, Jílovská, 142 00 Praha 4, kterého soud může předvolat k výpovědi.

V Praze dne 3. prosince 2010

Ing. Jiří Štefek

______________________________

Jirko, už si někdy zkoušel odlačit svini od plnýho koryta? Olda Mezl

______________________________

Jirko, ta svině mívá i spoustu podsvinčátek. O.

______________________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.