Policie složená z kolaborantů

O tom, kdo velí dnešní policii, se zamýšlí následující příspěvek  - a protože ryba smrdí od hlavy, je vám pak asi jasné, jak dnešní policie asi tak může vypadat (a taky vypadá) :

Policejní president Oldřich Martinů je obyčejný kolaborant

policieRáno jsem otevřel noviny a přečetl si jaká mela se rozpoutala, když ministr vnitra John vyzval k rezignaci policejního presidenta generálmajora Martinů. Prý je neodvolatelný a prý se nejdříve musí zeptat premiéra. Pravda je, že takový bezcharakterní člověk už měl být dávno z policie vytěsněn a ne stále povyšován, za ministra Langera dokonce dvakrát.

Pan generál je buď kolaborant, anebo obyčejný hlupák. Obojí je špatně. Do policejních služeb (tehdy SNB) se přihlásil v roce 1984 a sloužil v pohotovostním pluku SNB, kde získal policejní ostruhy. Nevím co ho k tomu vedlo, zato vím, že v době okupace sovětskými vojsky, vlastně v době jakékoliv okupace je to čin hodný opovržení. Vždyť naše policie byla jen prodlouženou rukou okupantů a komunistů. Ostatně i do strany vstoupil hned jak oblékl uniformu. Karieristé jako je on vůbec neměli dostat šanci na tak vysoké posty. Zajímavé je, že taková opovrženihodná individua slouží ve vrcholných funkcích naší policie (vlastně všude) ještě dvacet let poté, co jsme doufali, že jsme se jich zbavili a už jsou přijímáni i na Hradě jako normální slušní lidé. Pravda terorista Arafat také dostal Nobelovu cenu míru, ale nemusíme se snad ve všem opičit po západu. Není to jen Martinů, jsou jich stovky. Abych byl vyvážený musím přiznat, že pan generál měl i úspěchy,dočetl jsem se, že při testu poctivosti ukradli jeho policisté o jednu peněženku méně, než před pěti lety a to je rozhodně úspěch. Jenže Bartáka, Kopřivu a další, nedokázali jeho hoši ani obvinit a zcela jistě nikdy neobviní. Lidé s cejchem totalitní minulosti jsou totiž ideálními sluhy všech politických stran a zaručují kýženou beztestnost vybrané skupiny nedotknutelných napříč politickými stranami. Tomu se říká apolitičnost v praxi. Pravda, tu a tam někoho z regionálních politiků chytí, aby věřejnost nabyla dojmu, že policie existuje a zaslouží si své výhody.

Málokdo si dnes už vzpomene na pomatence jménem Komorous, který dokonce žadonil o přijetí k StB a který, aby se vlísal do přizně tehdejších mocných, vedl agitační nástěnku (nástěnkový referent) místní buňky KSČ. Také on to dotáhl na generála a dokonce na náměstka ministra vnitra. Krajským policejním šéfem v Ústí nad labem je zase brigádní generál Vorálek, má za sebou 10 let poctivé služby pro stranu a pro sovětské okupanty v České Lípě. V Plzni zase šéfuje zatím jen plukovník Jaromír Kníže, sloužil okupantům 11 let a ještě pamatuje úspěšné zásahy proti antisocialistickým silám, ano ten který svou kvalifikaci prokázal jako velitel masakru na Czech Tek 2005, kde si lidé na řádně pronajaté louce chtěli zatančit. Nikdy za ta zvěrstva nebyl potrestán, naopak, byl povýšen. A tak bych mohl pokračovat v každém kraji.

Vím, že dnes už problém exkomunistů a přisluhovačů okupantů není in a šmejdi jsou povážováni za normální slušné lidi, ale myslím si že by pražané měli spíš protestovat proti takovýmto lidem, než proti koalici ODS a ČSSD. To je proti tomu prkotina, za čtyři roky mohou uspořádat zastupitelstvo podle svého gusta, ale tito lidé budou bdít nad naší bezpečností i potom, a až odejdou do důchodu, budeme jim platit statisícové důchody až do smrti, ti nás příjdou daleko dráž než všichni radní dohromady.
___________________________________

 

http://horalek.blog.idnes.cz/c/166063/Policejni-president-Oldrich-Martinu-je-obycejny-kolaborant.html

___________________________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.