S psychopatkou žádné dohody není

S nevšedním očekáváním se veřejnost těšila na středeční soud ve věci dcery Milana Davida, který se měl odehrávat na Praze 2.

Odehrával se, leč s vyloučením veřejnosti, která by přeci jen mohla rušit předem dohodnutý výsledek soudkyně Šmídové s advokátkou matky Slámovou.

Proto si Šmídová přivolala i dvě urostlé gorily, aby střežily vstup do jednací sině, kde probíhalo jednání, ze zákona veřejné, kde žádné důvody neveřejnosti uvedeny nebyly, natož aby o nich bylo vydáno usnesení.

Ostatně, že soudkyně nezná základní předpisy OSŘ, není ničím výjimečným a už jsme si na to zvykli. Že je musíme jak školačky školit úplně o všem a záhadou nám pouze zůstává, co vlastně dělaly za doby studií podivných fakult, co na závěr vydávají právnická osvědčení.

Jak jsme se nedávno dočetli, nemálo studentek práv se živí prostitucí - škoda jen, že u toho - s postupujícími léty a krabatícím se obličejem -  nezůstanou, a jdou přeci jen své "znalosti" aplikovat do justice, kde se jinak ostatní dovednosti, prostitucí nabyté, jistě velmi hodí.

Poté, co nebyla vpuštěna veřejnost, aniž o tom bylo vvydáno či vyvěšeno platné rozhodnutí, začal probíhat výslech matky, který vlastně neskončil a překryl celou dobu určenou pro jednání jako takové. Až po půl jedné soudkyně jednání přerušila s tím, že se obě strany mají pokusit o dohodu, které samozřejmě dosaženo nebylo - jak by taky mohlo, když psychopatická matka nechávala za sebe mluvit výhradně advokátku Slámovou a pro tu hlavním zájmem je, aby se nedohodli nikdy, protože by přišla o lukrativní kšeft.

Jednání proto bylo odročeno na leden, termín ještě bue potvrzen, ale pravděpodobně 31. ledna.

Mimochodem - není náhodou jednání o dohodě nejlepším důkazem toho, že matka sama, a konečně i soudkyně Šmídová, neberou svoje obvinění z pohlavního zneužívání vážně - protože jinak by asi svědomitá matka o žádné dohodě se sexuálním násil níkem, zneužívajícím vlastní dceru,  nevyjednávala, že ?

 

 

Dvě děvky

Karel Kryl kdysi říkal, že jeho hlavní životní zkušeností je, že  provizorium jest jedinou definitivou. Název tohoto snímku je pravdivosti tohoto tvrzení názorným příkladem. Když fotograf dodal tento snímek redakci s názvem "Dvě děvky" , začalo se mu tak prostě říkat - a už mu to zůstalo. Jako každý krátký a výstižný název se to hned vžilo. Ale pro ty, co obě protagonistky neznají osobně, tak vězte, že to je protistrana Milana Davia u soudu - telefonující advokátka Slámová a matka nezletilé Terezky Kateřina Miholová.

_____________________________________________

 

 

 

Lid

Zájem veřejnosti o projednávání tohoto případu byl značný. Její zklamání z toho, že nebude vpuštěna do jednací síně, rovněž.

____________________________________

 

 

 

 

 

Pochopové

Dvě gorily střežící vstup do jednací síně. Je jistě zajímavé a typické, že jakmile o něco jde, jde feminismus a rovnost pohlaví stranou, všechny justiční strážkyně jsou najednou v nedohlednu, a jejich místa zaberou urostlí samci.

Mimochodem, ten vlevo, co vypadá jak Fantomas, napadnul na schodišti pana Fialu, když ten vstoupil do budovy soudu. 

Policie v jeho jednání žádný trestný čin neshledala (záznam z vysvětlení policie, proč tento trestný čin nevyšetřila, je ve zpracování a bude zveřejněn dodatečně - a stojí rozhodně za to), takže napadnout někoho ve veřejné budově na Praze 2 není trestným činem.

Až přijdete na soud pro Prahu 2 a budete mít vztek, klidně si do justiční stráže kopněte, jsou tam od toho, nebolí je to, dostávají za to prémie, musí to vydržet a vůbec nic tím neriskujete.

Inteligencí sice připomínají dlouhosrstého jezevčíka (nedejte se zmást ani sestřiehm na skin head), dokáží pouze donekonečna opakovat, že se jedná "o příkaz soudkyně" a na otázku, zda by nás postříleli, kdyby jim to soudkyně nařídila, neumí odpvoědět už vůbec, ale zato hodně vydrží. Prostě -  urostlí fackovací panáci.

_____________________________

 

 

 

 

 

 

 

Žaci

Žáci přišli podpořit svého učitele.   Studenti DAMU se přišli podívat na soud. Byli dosti udiveni z toho, co tam viděli, vlastně spíše neuviděli - tedy že ze zákona veřejné jednání je pojednou neveřejné, aniž se soudkyně obtěžovala vysvětlit důvod neveřejnosti. A tak vytvořili diskusní kroužky přímo na chodbě před jednací síní, kde vsedě probírali svou první zkušenost s justicí a údiv nad ní.

________________________________________

 

 

alt

Celému sboru goril a přihlouplých soudkynň na Praze 2 velí tento člověk - JUDr. Ivan Kratochvíl - který si navině myslí, že na jeho soudě zákony neplatí, resp. že když se mu nehodí, vydá si vlastní. Doteď mu to procházelo.

Podobné zneužívání pravomci ostatně není na našich souedech žádnou vzácností, setkáte se s ním denně. Zákony ze soudců zná málokdo a mylně se domnívají, že zákonem je jejich přání či jejich slovo. A protože si to většina návštěvníků soudu nechává lmčky líbit, dosud jim to procházelo.

___________________________________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.