Stal se feminismus již oficiální politikou ODS ?

dvorakovaRadnice Prahy 1 má stínový kabinet. Mně se to slovo hrozně líbí. Představuji si ty nešťastníky, co o sobě veřejně tvrdí, že jsou ve stínu někoho jiného a čekají, až jim milostivě pokynou, aby z toho stínu mohli vyjít.

Líbí se mi, jak si čičmundové a čičmundičky rozdělují funkce, které vůbec neexistují a těší se, že jednou snad ...

Z téhle party lidí ve stínu mě pak obzvláště zaujala jedna - paní, co má na starosti "matku a dítě". Považoval jsem za vhodné jí napsat mail následujícího znění - aby všem bylo jasno, pokud možno dříve, než tahle paní "vyjde ze stínu" a případně předvede, co umí.

____________________________

Jiří Fiala < Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript >
komu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Dobrý den, paní stínová radní pro oblast péče o matku a dítě,

rád bych Vám položil několik (asi čtyři) otázek ohledně Vašeho postavení, chápání sociální péče a zejména současné politiky ODS v oblasti rodiny.

Protože vaše "stínová radnice" má - kromě Vás - ještě stínovou radní pro oblast sociální (Zdeňka Kulišová), první moje otázka zní : Máte pocit, že oblast rodiny nepatří do oblasti sociální ? Popřípadě, kam teda podle Vás patří ?

Dále, protože titul Vaší stínové funkce tak skvěle prozrazuje, že Vás zajímá výhradně matka a dítě, chci se dále zeptat : Otcové, pečující o děti - popřípadě chtící o ně pečovat - Vás programově nezajímají ? Ti - podle filosofie ODS - nespadají ani do oblasti sociální, ani do oblasti péče o matku a dítě ? Popřípadě, kam - podle Vás - teda spadají (jestli ovšem vůbec někam) ?

Konečně, když už z titulu Vaší funkce plyne, že kromě matky a dítěte, popřípadě jejich kombinace, ODS rodina zřejmě nezajímá vůbec, poslední můj dotaz zní : Stal se feminismus již oficiální doktrinou ODS v oblasti rodiny, popřípadě rodinného práva ? Pokud ano, odkdy a kdo o tom rozhodl ?

A pokud ano, je jistě zapotřebí tuhle důležitou informaci voličům jasně a nedvojznačně sdělit.

Těším se na Vaše odpovědi a jsem

S pozdravem

Ing. Jiří Fiala
předseda K 213

___________________________________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.