Odkazy

http://www.kdejsitato.cz/home/pro-zeny.html

 

_________________

Jan Šinágl – občanský aktivista a nezávislý publicista, tvůrce prvního českého masového a skutečně nezávislého internetového zpravodajství, které nepoklonkuje zlovolné současné moci kolem nás. V jeho zpravodajství se dozvíte věci, které jinde jen tak neotisknou. Proto jsou jeho zprávy tak cenné.

jan_sinagl

 

 

 

 

OBČANÉ ZA SVÁ PRÁVA V PRAZE

Občanské sdružení a politické hnutí, které příznivě ovlivňuje komunální politiku. Nebojí se rozkrývat a pranýřovat společensky neblahé praktiky vládnoucích mafií, zastává se neprávem pronásledovaných lidí. Úzce spolupracuje s pro-rodinnými otcovskými organizacemi (K 213, Střídavka, Spravedlnost dětem atd.)

ts9

Předseda Ing. Karel Berka hovoří o skutečném respektu k lidským právům a nutné hluboké reformě justice.

http://www.obcanepraha.cz/

 

 

 

Sledujte výkon práva v českých zemích, sledujte JUSTIČNÍ KANÁL!

 

Rozsáhlé video i audio materiály dokumentující děsivý úpadek současného práva a justice.

 

http://www.justicetv.eu/

 

 

 

VORP – Výbor na ochranu rodičovských práv

Výrazně se zasloužil o zabrzdění snah zavést na školách tzv. sexuální výchovu ve formě, která má pomoci vychovat z našich chlapců homosexuály a z dcer prostitutky.

Sami o sobě říkají:

Jsme skupina rodičů, kteří nechtějí dětem vysvětlovat, „že všechno je jinak, než se dověděly ve škole" jako to museli dělat rodiče v totalitě. Jsou mezi námi i učitelé, kteří nechtějí učit věci, které jsou v rozporu s jejich svědomím. Nechceme mlčet ke špatným vlivům, které se do škol infiltrují proti vůli rodičů i učitelů. V současnosti má VORP několik desítek aktivních členů a přes 40 000 příznivců, kteří naše snahy podporují.

Ke zralé lidské sexualitě patří intimita, která ji chrání před zneužitím druhými. Je normální, že máte ostych o těchto věcech mluvit se svými dětmi. Přesto to dělejte! Nejhorší je vzdát se svých rodičovských práv a rozhodování a nechat děti na pospas anonymním lidem bez zábran. Těm nedělá potíže s dětmi o těchto věcech mluvit – nezáleží jim totiž na nich. Budete to však vy, kdo by musel řešit pohlavní nemoci, těhotenství a psychická zranění, které by si vaše děti mohly nést do života. Chraňte své děti před negativním vlivem lidí bez morálky!

VORP
Výbor na obranu rodičovských práv

http://www.vorp.cz/

 

 

PETR CIHLÁŘ

Blog otce, který úspěšně praktikuje střídavou péči o syna přesto, že matka dítěte se nachází v hluboké citové a mravní patologii.

Sám o sobě říká: „Chci se pokusit přispět k vytváření lepšího kolektivního vědomí spoluobčanů, obnově jejich pocitu sounáležitosti a spoluzodpovědnosti.“

Nelze tedy, než mu držet palce!

cihlar2i

http://petrcihlar.blog.idnes.cz/