Pochodeň, kterou zažehl pan Fiala svým hrdinstvím, již hoří, píší nám občané

Za všechny takové články podpory moc děkujeme a doufejme, že brzy bude moci poděkovat i sám náš pan předseda osobně.

50. léta? Ne, současnost!

http://bartosmartin.blog.idnes.cz/c/135295/50-leta-Ne-soucasnost.html

 

http://k213.files.wordpress.com/2010/04/bloger_458.jpg
Autor: Martin Bartoš, bartosmartin.blog.iDNES.cz

 

Jen těžko se vzpamatovávám ze záběrů z procesu proti panu Fialovi, který proběhl na Kladně minulý týden. Tak jako mi běhal mráz ze záběrů s Miladou Horákovou, stejné pocity jsem měl při sledování těchto reportáží i nyní. http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=2266 Kam jsme to nechali zajít. Ano my! My všichni, kteří jsme si hráli jen na tom "svém" písečku a nezajímali se o to, co se děje kolem nás. Je na čase to změnit!

Pevně věřím, že ještě není pozdě a utrpení pana Fialy není marné. Nemůžeme stát mimo a tvářit se, že se nic neděje. Může se to totiž stát i nám.

Takto brutální zásah proti ústavou zaručenému právu na svobou slova a právu na vyjádření svého názoru dokazuje, že nežijeme v demokratickém státě.

Uvalení vazby, skandální průběh soudního přelíčení, nekompetentnost přivolané policie, neuvěřitelná demonstrace síly přizváním zásahové jednotky, pošlapání lidské důstojnosti pana Fialy, lži zástupkyně předsedy soudu.

To není pochybení jedné osoby, ale vypovídá to o provázanosti jednotlivých institucí. Justiční mafie je pro to to správné pojmenování. Když jsem viděl aktéry této zastrašující operace ze strany státních orgánů, vzpomněl jsem si na aktéry kauzy soudem potvrzené Justiční mafie, kdy to vypadalo, že vypovídají členové nějaké italské mafie a oni to zatím byli soudci a státní zástupci.

Věřím, že občanská statečnost pana Fialy probudí z letargie co nejvíce občanů a odvolacího procesu s panem Fialou se zúčastní tolik lidí, že si média nedovolí toto přelíčení ignorovat.

Pochodeň, kterou zažehl pan Fiala svým hrdinstvím, již hoří. Nenecháme ji zhasnout. Jedná se o budoucnost nás všech.

 

http://k213.files.wordpress.com/2010/04/clanok_foto_426.jpg

 

BUBUBU OBČANE.

 Martin Bartoš|úterý 27. duben 2010 08:36|přečteno: 641 x