Rudá záře nad Kladnem

 

http://k213.files.wordpress.com/2010/04/stoupnulsi.jpg

 

Nic neudělal. Jen si stoupl před dveře, aby protestoval proti bezpráví. Když totéž udělají aktivisté v Temelíně, souzeni nejsou. On však řekl pravdu o stavu justice – a to se neodpouští. Tím se totiž zločinný systém cítí být ohrožen! Ať žije demokracie v České republice!!!http://k213.files.wordpress.com/2010/04/za_prava_otcu.jpg

To je strachu z otcovských aktivistů, kteří ještě nikomu nic neudělali a na soud přišli neozbrojeni! Vidíte jak se nás bojí!!! To je dobře.

 

Padesátá léta u OS Kladno – 23.4.2010

 

I. část jednání:

3:50 Jiří Fiala, 24:30 Jan Kutěj, 33:45 Jiří Fiala (!!!), 

1:31:00 napadení obžalovaného justiční stráží, 2:10:00 Jan Kutěj

http://www.pecina.cz/files/Sinagl/OS-Kladno-Fiala-I-230410.WMA

 

Rozhovor obhájce Mgr. Jana Kutěje pro média po I. části jednání

http://www.pecina.cz/files/Sinagl/OS-Kladno-Kutej-media- 230410.WMA

 

II. část jednání:

Tak vypovídá příslušník PČR

http://www.pecina.cz/files/Sinagl/OS-Kladno-Fiala-PCR-II-230410.WMA

 

III. část jednání:

14:09 Jiří Fiala

Závěrečné řeči: SZ 23:00, 38:30 Jan Kutěj, 1:10:00 Jiří Fiala (!!!)

http://www.pecina.cz/files/Sinagl/OS-Kladno-Fiala-III-230410.WMA

 

ROZSUDEK

http://www.pecina.cz/files/Sinagl/OS-Kladno-Fiala-rozsudek-230410.WMA

 

- - - - - -

! Půl roku vězení za hrdinský čin !

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/aktivista-fiala-dostal-pul-roku-vezeni-za-blokadu-v-nymburce/467521

- - - - - -

! Tak zachází česká justice se slušným člověkem !

http://www.youtube.com/watch?v=CipID7e2h5o


http://i4.ytimg.com/vi/CipID7e2h5o/default.jpg

jansinagl — April 24, 2010 — Předseda K213 (www.k213.cz) Ing. Jiří Fiala, bojující za práva dětí a tátů úspěšně i před ESLP ve Štrasburku, je v soudní síni obklopen v rozporu s předpisy a dobrými mravy 4 příslušníky justiční stráže a 5 příslušníky Vězeňské služby - po celou dobu soudního jednání trvajícího přes 4 hodiny (!!!) Teprve po 34 minutách mu byla sundána pouta. Něco takového si nedovolili ani komunističtí soudci v 50.letech! Není divu, že "soudce" JUDr. Ladislav Koudelka vyslovil zákaz fotografování a pořizování obrazových záznamů. Tento záznam jsem pořídil na základě čl.23 v ČR pošlapávané Listiny základních práv a svobod, který je součástí Ústavy ČR a na základě kterého jednalo i občanské sdružení K213 při blokádě zločinného Státního zastupitelství v Nymburku.

 

Jan Šinágl - www.sinagl.cz

 

 

 

http://k213.files.wordpress.com/2010/04/aba_vas_nezbouchala.jpg

 

Kolik vás tam vlastně přišlo kvůli jedné paní doktorce, co si chtěla stěžovat na popírání zásady veřejnosti soudního jednání?! Aby vás ta žena nezmlátila, kluci, že?

 

 

Předseda soudu, Lada, se celý den ani neukázal. Asi si musel přepírat trenky. Jinak by patrně zavolal celou armádu s tanky a sám zalezl někam do kanálu.

Řeknu Vám, ti největší křiváci jsou pravidelně i největší zbabělci. Ale co vlastně může být názornějším důkazem, že v patek na Kladně o spravedlnost vůbec nešlo, než takový strach justice z lidí, kteří jsou evidentně v právu a nikomu neubližovali?! Zatím, protože toto občané nemohou snášet do nekonečna!!!

 __________________________

 

A názor lidu?

 

Vibíráme z diskuze na "Lidovkách":

 

 

Ano, soudruzi soudci, velmi správně!
 

 

A bývalého policistu, který zastřelil chlapa před vraty jeho vlastního domu (podle některých zpráv dokonce za nimi, tedy na jeho dvorku) odsoudili k podmínce ..

 

 

Ano, soudruzi, výborně - tenhle chlap je vzpurný, je to kverulant, furt se domáhá u soudu nějakých práv a furt by chtěl, aby byla před zákonem rovnost - no, tak ho zavřete, dejte mu deset, a užijte si toho bolševického smradu nemytých haksen a zapařených zadků, který na těch soudech tak milujete.

 

Soudcokracie

Dnešní soudci vše vědí, vše znají a přesto každý soudí jinak. Nejvyšší soud, který by měl sjednocovat jejich rozhodnutí, je úplně nečinný. A ústavní soud si zase přisvojuje právo rozhodovat o věcech, které mu nenáleží. Vzpomeňme si, jak se po revoluci pracovalo na soudech. Chodil jsem kolem okresního a krajského soudu. Svítilo se tam dlouho do noci a nepracovaly tam jen uklízečky, ale i soudci. A najednou se to změnilo. Okna zhasla a soudce tam nikdo v 16 hodin nevidí. Definitiva se na jejich pracovní morálce projevila okamžitě.

 

Za bolševika pracovali soudci v některých případech podle rozhodnutí sekretariátu. Fuj. Ale nesoudili jen politické kauzy. I ty obyčejné, rychle a  správně. Tenkrát totiž měli volební období a pokud by se flákali a nepracovali, tak už by tam v dalším období nebyli. A mimo politické kauzy byli nezávislí a sami o sobě nerozhodovali!!!!! 

 

Můj sedmiletý finanční spor o 100.000,-Kč, kde se mu žádná strana nevyhýbala a po druhém stání již třetího soudce, jsme pro jeho naprostou neschopnost, ukončili radši vzájemnou dohodou. Taky Fuj.