Labutí píseň z jedovatého keře

Konečně jsme se dočkali odpovědi pní ředitelky odboru pro rodinu z MPSV !!!

Mohli bychom k ní mít některé - či leckteré -  připomínky (tak například sdružení Spravedlnost dětem nelze považovat za nám spřátelené od doby, co je začal "řídit" agent Meszner, přičemž jeho zakladatel, Luboš Patera, jím byl mlčky odstaven na vedlejší kolej bez vlivu na chod sdružení a vmanipulován tak do role bezvýznamného přikyvujícího panáka, jakého mají někteří řidiči na předním skle auta, pana Hodinu sice známe, ovšem k žádné spolupráci s naším sdružením zatím nedošlo, atd.), ale řekněme, že to jsou podružné věci.

Na hlavní věc paní ředitelka totiž zapomněla - a sice zapomněla nám (i veřejnosti) sdělit, že ve funkci  ředitelky rodinného odboru na MPSV končí, a že se tudíž z její strany jedná o labutí píseň, neboli poslední trylek na rozloučenou.

Pokud by se někdo divil, co myslíme tím jedovatým keřem, pak rulík zlomocný je jednou z nejjedovatějších bylin u nás se vyskytujících.

Paní bývalé ředitelce přejeme přijatelné přistání na tvrdé zemi.http://k213.files.wordpress.com/2010/03/min1.jpg


http://k213.files.wordpress.com/2010/03/min2.jpg

__________________________

Vážený pane Fialo,

rád bych osvětlil, jak probíhala má jednání na téma střídavé péče s úřednicemi MPSV, kterými se „ohání“ Klára Vítková Rulíková.

Kontaktovala mne Věra Novotná z oddělení sociálně právní ochrany dětí, s níž jsem se následně i sešel. Schůzky byla přítomna i její kolegyně Anna Valová. Ta pronášela takové výroky, jako že by po ní běhal mráz, pokud by malé dítě nedostala do péče maminka (!). Přesto se podařilo dojednat, že MPSV prostřednictvím krajských úřadů bude distribuovat na nástěnky jednotlivých OSPOD  leták informující o výhodách střídavé péče. Novotné jsem tento leták zaslal v elektronické podobě a následně jsem jí osobně dodal cca 200 kusů v podobě papírové. Letáky však na nástěnkách OSPOD nejsou a podle informací, které mám z krajských úřadů, dokonce ani k nim nedošly. Na mé žádosti o komentář k situaci a o nápravu Novotná opakovaně nereaguje.

Dále bylo dojednáno, že MPSV zváží vydání mimořádně podnětné knihy německé soudce Jürgena Rudolpha, autora známého Cochemského modelu, „Du bist mein Kind“. Novotná si vyžádala její český překlad, který má k dispozici pan Luboš Patera. Na mou odpověď s návrhem setkání za účelem zapůjčení překladu však také dodnes Novotná nereagovala.

Domnívám se, že přístup odboru rodiny MPSV v této věci je pouze formální a MPSV nemá ve skutečnosti zájem o nápravu stavu, kdy u nás stále přežívá klišé „děti patří matkám“.  

V dalším mailu Vám pošlu stížnost, kterou jsem v dané věci podal náměstkovi MPSV Mariánu Hoškovi. Stížnost obsahovala shora uvedené informace a nebyla dodnes vyřízena.

S pozdravem

Ing. Aleš Hodina

_______________________

No, takže přesně, co jsem si myslel. Jednání o ničem. Na to já jsem nikdy neměl čas. Bodejť by se taky chtěly domluvit, když chodí k feministkám na školení, že ?
Tady je aspoň názorně vidět - a doufám, že teď už pro všechny - k čemu je dobré vyjednávat s těmi hovady "po dobrém" - jak chtěl agent Meszner, případně i Luboš Patera.
Za jediný týden blokád jsme došli o pořádný kus dál, než oni předtím za deset let "vyjednávání". Že je oba zdravím.

JF

__________________________

Od: Aleš Hodina [mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.]
Odesláno: 23. prosince 2009 22:58
Komu: 'Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.'
Kopie: Luboš Patera (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Předmět: RE: Rodina a děti - stížnost na postup úřednic MPSV
Důležitost: Vysoká

Vážený pane doktore,

chtěl bych Vás informovat o nefunkčnosti Vámi navržené spolupráce s úřednicemi Vašeho ministerstva ve věci narovnání situace v porozvodové péči rodičů o děti. Zároveň chci v této věci podat stížnost.

Kontaktovala mne JUDr. Věra Novotná, s níž jsem se následně i sešel. Schůzky byla přítomna i její kolegyně Valová, která pronášela takové výroky, jako že by po ní běhal mráz, pokud by malé dítě nedostala do péče maminka. Přesto se podařilo dojednat, že MPSV prostřednictvím krajských úřadů bude distribuovat na nástěnky jednotlivých OSPOD  leták informující o výhodách střídavé péče (viz příloha). Paní Novotné jsem tento leták zaslal v elektronické podobě a následně jsem jí osobně dodal cca 200 kusů v podobě papírové. Letáky však na nástěnkách OSPOD nejsou a podle informací, které mám z krajských úřadů, dokonce ani k nim nedošly. Na mé žádosti o komentář k situaci a o nápravu paní Novotná opakovaně nereaguje.

Dále bylo dojednáno, že MPSV zváží vydání mimořádně podnětné knihy německé soudce Jürgena Rudolpha, autora známého Cochemského modelu, „Du bist mein Kind“. Paní Novotná si vyžádala její český překlad, který má k dispozici pan Luboš Patera. Na mou odpověď s návrhem setkání za účelem zapůjčení překladu však také dodnes paní Novotná nereagovala.

Domnívám se, že přístup příslušného odboru MPSV v této věci je pouze formální a MPSV nemá ve skutečnosti zájem o nápravu stavu, kdy u nás přežívá klišé „děti patří matkám“, 92 % dětí je po rozvodu svěřováno do výlučné péče matek a otcové jsou bezdůvodně diskvalifikováni a odrazováni od výchovy svých dětí. Tento postup je v přímém rozporu s mezinárodními úmluvami o právech dítěte a Listinou základních práv a svobod.

Žádám, abych byl vyrozuměn o tom, jak byly jednotlivé body této stížnosti vyřízeny.

Ing. Aleš Hodina

______________________

Od: Aleš Hodina [mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.]
Odesláno: 15. března 2010 20:20
Komu: 'Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.'
Kopie: Luboš Patera (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Předmět: RE: Rodina a děti - stížnost na postup úřednic MPSV
Důležitost: Vysoká

Pane doktore,

dovoluji si připomenout, že jsem dosud neobdržel odpověď na níže uvedenou stížnost, ačkoliv zákonná lhůta pro vyřízení stížností občanů již dávno uplynula. Věřím, že dojde k brzké nápravě a stížnost bude skutečně účinně (nikoliv pouze formálně) řádně vyřízena.

S pozdravem

Ing. Aleš Hodina

 

__________________________
Paní Židovka Rulíková zřejmě svůj extrémní názor nezmění , dokud nepřijde o práci, což bude velice brzy.
I jiné věci jí může vyčíst znalec ze skleněných kulí. 

Proti svědomí ani zednáři neochrání. Dál si může chodit na oběd ke kulatému gender  stolu a pojídat tam stále stejnou vtipnou kaši se svými gender přítelkyněmi. Doufám, že v gender jídelně jsou dost těsná okna, aby tam nepronikla pravda ani škvírou v netěsném gender okně. Zorro Zednář
__________________________

Všímám si v médiích , jak se zažil pokřivený Genderový jazyk . Média  neřeknou děťátko a matka, ani  děťátko a maminka. Oni obvykle řeknou maminka a dítě , případně otec.

Takže pojmy děťátko média  neznají a tatínek také ne. Ostuda kateder žurnalistiky. J.
_________________________

Třeba takhle :

Maminka zamordovala  dítě, které bylo i tátovo:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zahranici/130637/matka-zabila-postizeneho-syna-heroinem-dostala-dozivoti.html

http://www.novinky.cz/krimi/194773-policie-stiha-uredniky-kvuli-rozdelovani-dotaci-eu.html
________________________

Nebo takhle :

O maminkách :

Maminka zmasakrovala tátova miláčka a zbaštila ho:

http://www.monitoruji.cz/bulvar/43443/matka-zruda-zabila-syna-a-snedla-cast-jeho-mozku
________________________

A takhle :
Mimi

Zabila miminko při kojení a skočila pod kamion

18.01.2010  12:28  Děsivá a šokující tragédie otřásá obcí Skuhrov na Havlíčkobrodsku. Matka (32) tam v afektu při kojení zabila svou měsíční dceru Barborku! Pak vyběhla z domu a skočila pod kamion...
__________________________