Slušní lidé se neschovávají

Přesně tahle zásada mě napadla, když dnes přiváděla Uváčikovou k soudu ozbrojená eskorta a zase ji odtamtud  po skončení jednání odváděla.

Aby nedošlo hned zpočátku k omylu - nebyl to soud trestní, jak by se snad někdo mohl mylně domnívat, nýbrž soud na ochranu osobnosti, kam se normálně chodí bez doprovodu. Lépe řečeno : Kam normální lidé chodí bez doprovodu, natož pak ozbrojeného.

Přesto mezi Uváčikovou u dnešního soudu a nebezpečným recidivistou byl rozdíl pouze v tom, že jí nenasadili pouta.

Zatím.


Dnešní věc před Městským soudem v Praze byla vcelku  jednoduchá a naprosto správně jsme odhadli, oč půjde - že to bude žaloba na ochranu osobnosti, že ji zcela jistě podal některý z otců - to se také potvrdilo - a navíc, že to je cizinec, protože z domova (což je Francie) není zvyklý na takovéto způsoby státních orgánů či různých "odborníků" na ně navazujících.

Jednání se odehrávalo před nabitou jednací síní - a to ještě značně velkou síní, alespoň na poměry Městského soudu v Praze - odhadem asi 30 lidí, a to zdaleka nejen členů či sympatizantů K 213. Byli tam i lidé, které jsme neznali a ani se k nám nehlásili - ale už jsme si zvykli, že naše stránky čte vskutku kde kdo, a tak jsme se tomu ani moc nedivli.

Uváčikovou přesto byla veškerá veřejnost - i ta, co jsme o ní vůbec nevěděli, co jsou zač a ke komu patří (či vůbec k někomu) - označena za "nenormální veřejnost" - což svým způsobem i chápu, za normální veřejnost by zřejmě byli označeni lidé, kteří o jejích zvěrstvech nemají ani potuchy.

Žalovaná Uváčiková se marně a opakovaně marně snažila přesvědčit soud o nutnosti vyloučit veřejnost, neboť se prý bude hovořit o věci nezletilých dětí, a ty zasluhují zvláštní ochranu.

Na což jí advokát protistrany správně odvětil, že ona nezletilá již není, a tudíž žádnou zvláštní ochranu nepotřebuje.

Šlo samozřejmě o pomluvy a urážky z "posudku", který Uváčiková vypracovala - pochopitelně na žádost matky.

Ta ostatně taky musela stát za to, a proto se k soudu raději dnes ani nedostavila - ač byla předvolána jako svědkyně - což soudkyně Stamidisová komentovala slovy : "No, to je teda dobrý ... "

Uváčiková se snažila přesvědčit soud o tom, jaký je otec zhýralec a agresivní grázl, navíc prý vysazený na malé holčičky (asi desetileté), neboť s matkou prý odmítal spát a při návštěvách nezletilé vyhledával 10-ti leté prostitutky (což ví psycholožka od matky - jako ostatně všechno ostatní - což, jak se později ukázalo - byl jediný, a podle ní naprosto dostatečný,  zdroj informací).

Holčička prý byla neustále ohrožována jak násilím ze strany otce, tak také permanentním nebezpečím únosu, čímž zřejmě chtěla Uváčiková zdůvodnit svou razantní snahu o jeho diskreditaci.

Ale už z její samotné výpovědi, natož pak z výpovědi otce matky, p. Šímy (typově asi člověk jako současný manžel Vondráčkové)  začaly vysvítat poměrně zajímavé okolnosti, které bedlivému pozorovateli stavěly hnedle případ do úplně jiného světla.

Tak například jsme se dozvěděli, že holčička se narodila ve Francii (bez znalosti spisu to lze těžko říci, ale s velkou pravděpobodností je tudíž i (nebo i bez i) francouzskou občankou) a jestliže otec matky vypověděl, že ji asi po roce a půl soužití ve Francii na její žádost z Francie odvezl (pochopitelně i s malou dcerkou), francouzská justice to naprosto správně kvalifikovala jako únos dítěte a vydala předběžné opatření na svěření dcery otci - které Uváčiková právě přiznala, že nejen programově mařila, ale ještě vytvářely omluvy a výmluvy, aby ho mohli mařit i jiní, především pak matka.

Zajímavé bylo i sdělení tchána, že prý otec využil okamžiku, kdy matka měla před porodem, a nechal se zapsat do matriky jako otec, ač jím není (což zase nikdo neověřoval a Uváčikové stačilo pouze "čestné prohlášení" nečestné matky) - docela mě zaujalo, kde tak narychlo sehnali takového bambulu, který ještě fixloval, jen aby se mohl stát otcem cizího dítěte - a nutně se mi vnucovala otázka : A nebylo to náhodou obráceně ?

V úplně jiném světle se pak nutně jevila i tzv. "otcova agresivita", doložená ostatně pouze tvrzeními otce matky (o kopání do dveří a vyhrožování podříznutím), neboť jestliže sem přijel s vykonatelným předběžným opatřením svěřujícím mu dceru do péče a rodina matky ho odmítala vůbec vpustit dovnitř, natož mu pak předat dceru - a podřídit se tedy zákonnému rozhodnutí ve věci naprosto správně a logicky vydanému - pak kdo by nebyl agresivní, když stojí před zavřenými dveřmi, za nimiž mu protiprávně zadržují dítě, že ?

Kdyby byl advokát otce stál co za to, tak by ho zcela jistě mělo i zajímat,  o jakém únosu to vůbec Uváčiková mluví, že jím byla dcera ohrožena, když naopak unesena již byla - a to do Čech, a podle pravomocného francouzského rozhodnutí - přičemž Uváčiková veřejně přiznávala, že dělala všechno možné, aby výkonu tohoto zákonného rozhodnutí - a tedy návratu unesené dcery do místa obvyklého, čili do Francie, zabránila.

Není tohle samo o sobě přiznání k maření výkonu úředního rozhodnutí, byť vydaného zahraničním justičním orgánem ?

A co otec matky, který se tvářil jako oběť násilníka ? neměl by být vůbec rád, že dosud nesedí, případně že si neodseděl únos dítěte ve Francii, případně že na něho dosud nebyl vydán evropský zatykač ? 

Mnoho otázek, všechny logické, žádná odpověď.

Kromě naduté hlupačky Uváčikové, ještě se přihlouple těšící z toho, že ji přivádí a odvádí ze soudní síně početný ozbrojený doprovod, takže jsme závěrečnou děkovačku  operativně odložili na příští termín.

Závěrem mě jen napadá - že psychopatka Uváčiková nakonec ani není tím hlavním viníkem, i když je to primitivní, zlá, zákeřná a mstivá ženská. Hlavní vinu samozřejmě nese soudkyně z Prahy 4, která ji vůbec něčím pověřila a těmi jejími bezcennými bláboly se zabývala. Mimochodem, chtít cokoliv od takovéto psychopatky, navíc ve sledovaném případu s mezinárodním prvkem - tak to může udělat opravdu jen stejně primitivní pipka jako je ta Uváčiková.

Koenčě, co byste taky čekali, že najdete na obvodním soudě za opatrovnické soudkyně, že ? Výhradně jen ty, které jsou na jakoukoliv jinou agendu naprosto nepoužitelné.

 

Když jsem tak viděl dnes u soudu Uváčikovou, obklopenou ze všech stran ozbrojenci, které Sváčkův soud zjevně rád na její ochranu před vděčnou veřejností poskytnul, napadlo mě : Že by předzvěst nedaleké budoucnosti ? Nebude se tímto způsobem dostávat do zaměstnání do půl roku i sám Sváček ?

Kdo si pamatuje rok 89, dobře ví, jak končívají ti, kdož potřebují masovou ozbrojenou ochranu k tomu, aby plnili své běžné pracovní povinnosti. Neboť proti vůli velké většiny nelze ani vládnout, ani si udržet post, nakonec pak už ani vyjít z domu.

Takže zůstává závěrem otevřená pak už jenom jedna cesta : Na smetiště dějin.

A tam je také brzy všechny najdeme.
__________________________________

Soud byl - kvůi opětovnému předvolání skvostné matky Barbory Šímové odročen na středu 24. března, od 9 hodin ráno, ve stejné místnosti, tedy č. 9 - vchod z Karlova náměstí.
__________________________________

Chrám zatracení Aleny Uváčikové :

http://www.chram.net/?fce=2&who=Uv%E1%E8ikov%E9http://www.chram.net/?fce=2&who=Uv%E1%E8ikov%E9
___________________________________

Svatby Uváčiková :

http://www.azet.sk/firma/331670/alena-uvacikova/http://www.azet.sk/firma/331670/alena-uvacikova/
____________________________________

Protěžovaná svině :     

http://www.sme.sk/c/3845896/Skrlova-je-na-samotke.html

Škrlová je na samotke

 

Barbora Škrlová, ktorá podľa psychologičky potrebuje spoločnosť,je v cele sama.

BRNO, BRATISLAVA. Češka, ktorá sa vo svojich 33 rokoch vydávala za 13­ročnú Aničku, čaká na súd na samotke. Barbora Škrlová je obžalovaná zo zavádzania a týrania jedného

z dvoch chlapcov muče­ných

v meste Kuřim. V cele je od začiatku roka, proces sa má začať o dva týždne.

„Ešte s ňou ani nehovoril väzenský psychológ. A pritom je v stave, keď potrebuje krízovú intervenciu,“ povedala SME psychologička Alena Uváčiková, ktorá má prístup k informáciám z vyšetrovania.

_________________________________ 
 
OBECNÍ ÚŘAD HLEDÁ NEZVĚSTNOU UVÁČIKOVOU ODBORNICI:
 
Finanční úřad pro Prahu
(redakce, úřední deska, 12.03.2008)
Veřejná vyhláška: Uváčiková Alena Hradištko 335 má na Finančním úřadě pro Prahu - Jižní Město uloženou písemnost
__________________________________

Svině dobře ví, co dělá ....

http://psychologie.doktorka.cz/diskriminace-muze-privodit-vazne-zdravotni-obtize/

22. 3. 2007. Diskriminace a nerovné zacházení může lidem, kteří jsou jim vystaveni, přinést nejen pocit nespravedlnosti, ale i vážné psychické a fyzické obtíže. Dlouhodobý tlak může vyústit v poruchy spánku, zažívání, závislost na lécích nebo alkoholu i v deprese. Rozbít může i partnerské svazky a rodiny. Na setkání s novináři to řekla psycholožka Alena Uváčiková.

___________________________________

Zdravím, pane Fiala

Děkuji za informaci o Uváčikové. Takových soudů by mělo být mnohem více. Už jenom proto, aby ty zrůdy dostaly strach a aby to povzbudilo další otce k tomu, aby se bránili.

Dodatečný efekt by to mělo v tom, že ta znalecká páchnoucí hovna by už od soudů nedostávala další zakázky, neboť by soudy těžko obhajovaly, že zadávají posudky zdiskreditovaným znalcům. Takové rozsudky by dále mohly sloužit jako podklad k vyškrtnutí takových samozvaných znalců ze seznamu znalců.

Ten soud na ochranu osobnosti spočívá ve vysouzení omluvy, nebo se tam přiznávaná taky finanční kompenzace, a jaká?

Já taky o takovém soudu uvažuji, protože se nemohu smířit s nezměrným utpením mých kluků a s utpením mým, které způsobili znalci zjevně nezákonným posudkem, který mě, co do styku s dětmi, u soudu diskvalifikoval.  Š.

__________________________

Ahoj Aleši, ještě jsem Ti zapoměl napsat, že na K213 jsou nové informace o soudu s PAU a také že jí vyhodili z této školy - BANKOVNÍ AKADEMIE,
Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, a.s.,
Vlkova 12, 130 00 Praha 3  nepodařilo se mi zatím bohužel zjistit z jaké příčiny se tak stalo ( ŽE BY UŽ KONEČNĚ ZJISTLI CO JE TO ZAČ? ) tak pokud by si věděl něco bližšího tak mi to dej vědět co nejdříve.  Díky V
_______________________

Neměla kuklu na hlavě ? M.
___________________________

http://obecchynorany.sk/noviny/december_05/index.php?main_nov=24 

Život je ako v hore strom
a láska-letokruhy v ňom.
Nech s letokruhmi stromu rastie
aj vaše spoločné ľudské šťastie.

 

           Uzavreli manželstvo:

Ing. Ľuboš Kováčik a Mgr. Alena Uváčiková
Anton Gebauer a Ing. Ľudmila Kaššovicová

 


Život a smrť. V nich nikdy nie si sám..

Alena je vždy v tvojich petách....

________________________________

Uváčiková chce tunel - asi jí ten její nestačí ...

JÁ JI TAM VIDÍM ZŘETELNĚ:
 
UVÁČIKOVÁ CHCE TUNEL:
 
Seznam signatářů výzvy "ANO....TUNELU .. :
....
Uttendorfská Hanka, Trutnov - student
Uváčiková alena, Hradišťko - psycholožka
Uzel zbyněk, praha 9 -
Váša Hynek, Praha -
Vaštová Milena, Praha 6 -
Vašuová Irena, Příbram - uklízečka
...
( zadejte ve vyhledávači -hledat na aktuální stránce a doplňte Uváčiková)
________________________________

Jirko, opět super článek o soudu, tentokrát alenky !
 
Píši s malým "a", neboť se nejedná o organismus na úrovni Homo Sapiens, ale o jakousi slabě organizovanou hmotu, která vlivem vlastní neschopnosti byla nucena využít nabízené příležitosti k přežití a nechat se zdeformovat opatrovnickou mafií ( Něco jako skřeti ve filmech o Hobitech ) .
 
Pozitiva:       
Plná soudní síň - uprostřed pracovního dne ! ! !    A to tam byl zlomek obětí. Jak známo 99% procent obětí v ČR chce jenom klid na práci..
Obžalovaná alenka chráněná justičním kordonem. Proč asi ! ! !
 
Negativa:       
Soud jí osvobodí a všichni budeme smutní. Proč ? Protože kdyby jí neočistil, tak už do smrti smrťoucí ze soudní síně nevyleze a republika přijde o všechny další psychology, tedy, opravuji se, o všechny dětské psychology.
 
E.T.
__________________________________

Nasadili ji medvěda, nebo ji to teprve čeká? O.
__________________________________

Tenhle netradiční módní doplněk dámského šatníku se teprve chystá. J.
__________________________________

Ahoj, čekal jsem trefný a čtivý komentář k proběhnuvšímu soudu
s tou organickou hmotou (Uváčiková) - a dočkal jsem se :) takže
dík !
Mj, ihned poté, co se objevily komentáře na http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid=28uk6kou2eupn4cpj5cft2i8dds91a&id=0&sub01=true&pozice=10
tak stránky zmizely ve tmě.....
Jirka
_________________________________