Soudkyně Šimarková, známá svým nemravným životem, vyvolala incident s naším předsedou.

 

http://ley.cz/k213/Sim_zacatek.mp3

http://ley.cz/k213/Film_0003.wmv

O incidentu se zmiňuje rovněž Justiční kanál na následující adrese :

http://www.justicetv.cz/excesy/valky01.htm

__________________________________

Dobrý den - ještě musím napsat - celý večer jsme si s manželkou pouštěli záznam z Vašeho případu se soudkyní Šimarkovou a to co následovalo. Pan Hannig u mě dokonce párkrát byl v tom "domě hrůzy" tehdy v R., měl jsem tam obchod s hudebninami a kupoval jsem od něho nahrávky z jeho vydavatelství, takže ho trochu znám (sám jsem hudebním skladatelem).
Především jsme ale viděli, jaký je to boj se postavit nespravedlnosti a že prorazit jde asi jen s týmem neohrožených lidí, kteří tomu musí i rozumět. Už chápu, že jako jednotlivec, který u soudu nikdy nebyl a nic o tom skoro nevěděl jsem nemohl mít šanci.
Budu teď sice mít spíš starosti s tím, co provedu dál, ale chtěl bych k Vaší snaze nějak přispět  - rád bych se stal i členem a jestli vše překonám, tak bych chtěl i aktívně nějak pomáhat. Jsem zvyklý vystupovat veřejně a psal jsem i do novin.
Petr S.

§ 158 zneužití pravomoci veř. činitele je pro policajty - ale  zkontrolujme, zda justiční stráž do něho spadá. Vždy má smysl ji hodit s něčím dalším v souběhu.....oni se budou vymlouvat na soudkyni, a tím spíše....prostě je neslýchané fyzicky napadnout sedícího, nic nerušícího občana, to je útok ...V německém zákoně by to bylo jednoduché, to vidíte  sám.

§ 340 Ublížení na těle při výkonu  úřadu (Německý trestní zákoník, hlava 30)

(1) Úřední činitel, který se při výkonu své služby nebo ve vztahu ke své službě dopustí ublížení na těle, bude potrestán odnětím svobody od 3 měsíců do 5 let. V méně závažných případech je trest až do 5 let anebo peněžitý trest.
(2) Trestným činem  je i pokus o tento trestný čin.
(3) Pro trestné činy podle odst 1 věta 1 platí odpovídajícím způsobem §§ 224 až  229.

Proti justiční stráži - zejména v případě kauz K 213, kde ještě vystupuje §339, kdybyste byli v Německu, tak je to s Vaší dokumentací jasné,  § 340 jak "vyšitý", a ještě opakovaně. A soudruzi justiční strážci, aby co nejvíce se vyvinili, by všechno sváděli na soudkyni....

Zdraví
VL.K.