A je po ptákách ....

 

Nejen naši členové, ale i všichni diskutující a návštěvníci našich stránek si dávno všimli reje psychopatů, kteří v diskusi na našich stránkách terorizovali každého slušného návštěvníka či diskutéra. Do jisté míry tam byli vždy - a dobře jsme věděli, že to jsou především naše bývalé manželky a jejich ubozí příbuzní - ovšem od blokády se tento jev změnil tak, že evidentně dostal někdo úkol ty stránky zničit za každou cenu, což konečně přispěvatelé i sami přiznávali. A potvrzoval to i fanatický vztek, když se jim to nedařilo. Stali se tak přirozenými následovníky psychopatky Menclové, která první tímto neopakovatelným způsobem útočila na naše stránky, zjevně se v této psychopatce inspirovali a v jejím díle pokračovali, i když ta už je dávno v Bohnicích.

Jsme pevně přesvědčeni, že tito psychoteroristé tam patří také, není ovšem naší prací je tam dostat.

Za situace, kdy už mne naprostá většina našich členů bombardovala dotazy, kdy už konečně tomuto řádění uděláme přítrž a za situace, kdy do diskuse skutečně nikdo normální diskutovat nechodil a ta se stala doménou právě těchto psychopatických výlev, bylo rozhodnuto jednak diskusi přemístit jinam, jednak tuto zde zrušit. A jsme si jisti, že jen vycházíme vstříc četným požadavkům našich členů, kterým jsou tyto stránky určeny přednostně a kvůli kterým především byly založeny.

Abychom zadarmo poskytovali spoustu místa pro ty nejzákeřnější útoky protistrany, tak takoví grandi zase být nemusíme.

Rozhodli jsme se k tomuto kroku i přesto, že rej státem placených psychopatů pod našimi články měl pro nás i své světlejší stránky - a pokud někoho nenapadá, jaké, tak třeba to, že nám poskytoval přehled o tom, co protistrana o nás ví a zejména co jí - jak se říká - leží v žaludku, ovšem cena, kterou jsme za tyto poznatky museli platit, nám připadla příliš vysoká - neboť nám vždy šlo a jde především o naše členy, jejich informovanost a jejich možnosti vyjádření se.

Diskuse teď bude fungovat na jiné adrese, ta se bude sdělovat (pokud se tak již nestalo) pouze osobně a pouze členům. A záleží jen na vás, jak dlouho zůstane tato adresa v utajení. Ostatně, když ji dokážeme přenést jednou, dokážeme to i podruhé a znovu, takže podobné úniky informací mohou sloužit jedině k pročištění našich řad. A že se je snaží infiltrovat nejen BIS, ale i různí jiní nastrčení chudáčci, o tom už vůbec nepochybujeme.

Je to současně i naším vysokým oceněním, že nás nepřítel takto vysoce hodnotí coby potenciální nebezpečí. Vypovídá to především o naší akceschopnosti a odhodlanosti, která některým mocným zjevně nejde z hlavy.

Také jsme se dozvěděli dost o tom, kdo stojí proti nám - a v podstatě nic, co bychom buďto nevěděli, nebo netušili - zbabělci, zákeřní a podlí chudáčci, schopní čehokoliv a kdykoliv, včetně nejpodlejších osobních útoků, vypouštění "zaručených" fám, a podobně. To může dělat jen někdo, kdo v tom má letitou praxi - a to jsou jenom informační služby a kontrarozvědka.

A pro ty je platná ještě i jiná charakteristika : Zbabělý útěk kdykoliv, když se mají postavit z očí do očí.

Už to, že naše stránky stojí za to někomu, aby na nich ležel 24 hodin denně 7 dní v týdnu, je dostatečně vypovídajícím údajem. A sázel jednu urážku a pomluvu za druhou, jednu fámu horší než druhou.

Takže : Na fanaticky opakované žádosti typu "zrušte stránky a omluvte se "  odpovídáme jednoznačně - žádosti se nevyhovuje a nikdy nevyhoví. Mimochodem, je dost příznačné pro myšlení těchto darmošlapů, že chtějí omluvy po těch, kteří na svou diskriminaci mají mezinárodní rozsudky, kterým byla mimo jakoukoliv pochybnost způsobena příkoří často nesrovnatelná i s komunistickým režimem a kterým četné složky státní moci prokazatelně omluvu dluží. A nejen omluvu.

A teď jeden vzkaz na opačnou stranu : Vy hovada, ať už vás platí, kdo chce, máte definitivně po ptákách. Ať se vám to líbí, nebo ne.

A pak že to nikdy neskončí !!

Skončí to, kdykoliv se nám zlíbí.  

Vyjádření adminu :

K výše uvedenému textu pouze doplňuji, že ke zrušení diskuse by dočasně došlo za všech okolností, neboť vedení K 213 rozhodlo - vzhledem k neustálým policejním potížím s provozováním tohoto serveru - že se server s umístěním stránek K213 přesouvá do jurisdikce jiného (rozumějšího) státu (konkrétně se jedná o USA), kde bude v bezpečí před zásahy a špiclováním českých úřadů. Vzhledem k technice přesunu je jednodušší, když se přesouvá uzavřený celek bez neustále se měnící diskuse, takže bych ji musel dočasně uzavřít, i kdybych k tomu pokyn vedení K 213 nedostal. Dočasné nepohodlí a omezení služeb bude v blízké budoucnosti vykompenzováno naprostým bezpečím všech návštěvníků těchto stránek.