Pište ministrovi, že chcete vypustit § 213 !!

 

Vážení přátelé,

ministr spravedlnosti JUDr. Jiří Pospíšil možná předvedl lekci populismu (viz http://zpravy.idnes.cz/vylepsete-trestni-zakonik-vyzval-ministr-obcany-f7h-/domaci.asp?c=A070530_154724_domaci_rb), ale vezměž ho za slovo a upozorněmež ho na to, o co K 213 usiluje již přes tři roky !

Mnozí z našich sympatizantů se bojí ještě veřejně vystoupit, a někdy se i připojit k našim aktivitám. Teď vás všechny k nim vyzval přímo ministr spravedlnosti.

Prosím proto každého našeho člena a každého sympatizanta, aby byli tak laskavi a věnovali 2 minuty zaslání mailu tohoto znění "Vážený pane ministře spravedlnosti, s ohledem na Vaši výzvu k veřejnosti ohledně novely trestního zákona Vás žádám, aby z nové úpravy tohoto kodexu byl vypuštěn § 213 o trestnosti zanedbání povinné výživy, neboť je v rozporu s evropským právem a mezinárodními úmluvami, ke kterým ČR přistoupila. Tento přežitý komunistický paragraf je masově zneužíván k rozvracení rodin a vztahů mezi jejich jednotlivými členy. Je ostudou českého trestního práva, a proto Vás žádám, aby ho návrh nového trestního zákona již neobsahoval. S pozdravem ....(podpis). "  na adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jen ať programově hluší úředníci ministerstva bezpráví uslyší naplno hlas lidu !!

Všem, kteří takovýto mail odešlou, předem děkuji za sebe i za vedení K 213.

Ing. Jiří Fiala, mluvčí