EXE Dozor a dohled MSp : K čemu je - a co "vyšetřil"

Kolik lidí se tím "zabývá", kolik lidí je za to (královsky) placeno - a co dokázali "vyprodukovat". 

Z každého jazyka si rád vybírám to, co je stručné, jasné a výstižné. Zde mě napadá angličtina - nic výstižnějšího není : Výraz BIG SHIT  je natolik mezinárodně známý a srozumitelný, že lepší v žádném jiném jazyce nenajdete. 

Když je tak moc potřeba šetřit - ušetřete celé MSp, tu bandu ničemů, na nic a k ničemu dobrých a zadarmo drahých - jinde v takové "kvalitě" nenajdete. 

Podívejte se, co dokázali vyprodukovat za dva měsíce - a co se nestydí veřejně tvrdit : 

________________________

________________________

 

 

 

 

 

____________________________

 

 

 

 

_____________________________

 

 

 

_____________________________

_____________________________

 

 

Skalková. Když se podíváte na ty zmalovaný drápy a celkovou vizáž, tak je vám hned jasný, přes co je tam asi ředitelkou... 

Kateřina Skalková - ředitelka odboru dohledu a kárné agendy - Ministerstvo spravedlnosti České republiky | LinkedIn

______________________________

______________________________

Aspoň jsme se dozvěděli neobyčejně zajímavou novinku : Souhlas se zveřejněním obsahu spisu ještě prý neopravňuje exekutora k jeho zveřejnění, protože - POZOR  !!! - by mohla být dotčena práva věřitele ... 

 

Takže aby se veřejnost nedozvěděla, co za svinstva si soudy vytvořily k tomu, aby mohly terorizovat pokojnou občanskou společnost. UMĚLÉ DLUHY . 

Jestliže někdo má důvod se stydět za pravdu - tak to asi znamená, že ta pravda skutečně ostudná je... 

 

 

_______________________________

 

___________________________

___________________________

 

MSp – odbor EXE dozoru a dohledu

Mgr. Kateřina Skalková

Mgr. Adriana Tutterová

                                                                                                                      MSP-150/2023-ODKA-SEU/7

 

               Vážení lemplové,

                              co neumíte ani složit dopis do podlouhlé obálky, a to už tradičně (pořiďte si na to samostatný ústav, se 4-letým studiem, nejlépe v Kroměříži, jak se skládají dopisy do obálek),         

               takovou kupu hovadin, co jste vyprodukovali za 2 měsíce, by si nevymyslel ani námořník Syndibát za 5 let, namísto věcného vyšetření a hlavně : Zjednání nápravy.

               Z čeho jsem asi usoudil, že se mám dostavit osobně ?? Asi z toho, že tam byla uvedena adresa, kam se mám dostavit, ne ? Vy někomu uvádíte adresu, když chcete, aby Vám zavolal ?? Nestačí v takovém případě napsat : Zavolejte nám ?!!

Krom toho : Volal jsem, a to až z úřadu. Výsledek byl stejný - totálně k hovnu. Nic jsem se nedozvěděl, hovor byl násilně - ze strany EXE kašpara - ukončen, aniž odpověděl na jedinou otázku. To jste si nevšimli ??

               Krom toho : Co to je za úřední styl komunikace - zasílání anonymních SMSek ?? Takhle komunikuje úřad ? Co jste to za bandu hňupů, když nemáte jasno ani v tomhle ?? Kdo vám rozdal VŠ tituly a za co, když neumíte doslova vůbec nic, dokonce ani nevíte, jak se vede úřední komunikace a jakými prostředky ??

Věcnou správnost exekutor neposuzuje ?? Tak k čemu má mít právní vzdělání, když nic a nikdy neposuzuje ??

A jak jste tady, coby dohledový orgán, zohlednili, že „výkon spravedlnosti nikdy nesmí být v rozporu s dobrými mravy“ ?? Kdo to má posoudit, když ne ten, kdo to vykonává ??

               Chcete snad říci, že jste konečný výkon spravedlnosti svěřili nesvéprávným idiotům, kteří za nic neručí, nic neumí a nejsou schopni cokoliv posoudit, akorát jsou schopni bezmyšlenkovitě zmasakrovat toho, na koho jim soudní sebranka ukáže ??

Když jsem zprostil exekutora mlčenlivosti, neznamená to (podle vás), že exekutor může sdělit vše ???                „Ve vztahu k oprávněnému by tak mohlo dojít k zásahům do jeho práv ???“ 

A jaká práva oprávněného máte na mysli, když „oprávněnými“ jsou vždycky a výhradně soudy - to tam i ze strany exekutora zaznělo naprosto jasně - a soudní moc se u nás vykonává zásadně veřejně??

Jaká práva a jak by mohla být narušena tím, že by exekutor zveřejnil, za jaká svinstva po mně soudy chtějí statisíce korun z uměle vytvořených dluhů ??

Snad že by se veřejnost konečně dozvěděla, že za nemalou částí „dluhů“ nestojí žádná finanční negramotnost, ba ani žádné neuvážené půjčky, ale stejná soudní zvůle, jaká bezdůvodně zavírá lidi do vězení, jim také vytváří druhý druh trestu - dluhy doslova za nic a z ničeho ???

Jak nám byl asi pracovník exekutora k dispozici, když ani nebyl schopen sepsat úřední záznam z jednání, nebyl schopen poskytnout jediný exekuční spis, o který jsem ho žádal, natož k němu sepsat vyjádření, na což mám jako účastník řízení právo ??

Jedinou informaci, kterou nám byl schopen poskytnout, bylo to, že se proti mně vede 7 exekučních řízení. Vy najednou píšete 8 - takže ani tuto informaci nelze brát za bernou minci, tedy nám věrohodného a věcného neposkytnul vůbec nic.

V podobě, v jaké jste stížnost „vyšetřili“, je to naprosto bezcenné sdělení, jehož jediným smyslem je krýt exekuční bordel, za který by všude jinde letěli ministři spravedlnosti (natož takoví kašpaři jako vy) z postů na hodinu, jenom u nás to parta mafiánských grázlů kryje a umožňuje pořád donekonečna - dokud na to osobně nedoplatí sami, což se mnohým patrně brzy stane.

Za základní neznalosti úředních postupů a úředního jednání jste na ministerstvu - a jakémkoliv jiném úřadě - zadarmo drazí a pokud nevypadnete dobrovolně, bude nezbytno vás odtamtud silou vyházet. I pro výstrahu všem ostatním.

Pochopení u mě rozhodně nehledejte, pro grázly jsem je nikdy neměl. Možná je najdete u příštích spoluvězňů stejného druhu a stejné provenience.

 

               S pozdravem

 

 

                                                                                                                                     Ing. Jiří Fiala

 

 

 

 

_________________________________

 

 V exekuci. HOMOLA. (k213.cz)

 

____________________________________

____________________________________

Comments  

0 # Ing. Jiří Fiala 2023-05-30 16:15
Rusko: Soudcovská rada navrhuje zapojit notáře do vymáhání dluhů za bydlení a komunální služby

Soudcovská rada navrhuje zapojit notáře do vymáhání dluhů za bydlení a komunální služby

rg.ru/2023/05/30/dolzhniku-prikazhut.html
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-05-30 16:27
Re: Homola a spol - "vyšetření" podnětu
Takové od srdce.

Tady vývoj směřuje k naplnění starého ruského přísloví,
"válka všechny křivdy zhojí".... Kul.
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-06-03 14:56
Hledají neplatiče :

novinky.cz/.../...

________________

Přeji ze srdce každému, kdo jej práskne, aby se dostal do situce, kdy přijde úplně o vše a napaří mu k tomu nikdy nesplatitelné výživné dalece přesahující jeho možnosti a zavřeli ho až zčerná! všiměnte si jak sprostě manipulativně celej ten článek vyšel a jak se mektalo o slzičce a vnucuje se podprahově že je to určitě vrah, a né ostudně zavřený údajný neplatič výživného. Stanovuje zločinecká soudkyně svévolí, tedy mimo zákon, nikoliv že by bylo zákonem výživné ustanovené a určené ..... Něco jako kdyby soudce určoval ty budeš platit za popeplnici 20 tisíc a soused ani korunu já soudce jsem tak rozhodnul ..... ten tretnýn čin je púrotiústavní proti základním lidským právúm od počátku a jedinej důvod proč jej ještě nidko enzrušil je ten že by to třeba žijícím poškozeným mohlo dojít a mohlo by se třeba i začít soudit ty soudc a justiční aparát za zjevně genocidní jednání a apartheid a museli by platit škody ...
Společnost nesmí a nebude nadále tolerovat zločiny proti lidskosti, páchané ze strany justičních deviantů všeho druhu, jako je nepřípustné věznění za dluhy. to samé platí i pro dlužníky, kteří se třeba podnikáním a nezaplacení faktur jiných subjetů dostanou do pasti, naivní pracháči jim napůjčují peníze a pakse děsně rozčiljí. že jsou ty peníze fuč dělají z toho trestnej čin ... vidíš chudáka nepůjčuj mu ale dej mu pomoc ... chceš spekupovat s majetkem půjčováním .. nese riziko že o všechno přijdeš jako každej hráč hazardu ... nelíbí .. tak nepůjčuj ... jednoduché ... podle pravidla hloupej kdo dává hloupější kdo nebere a za blbost, se přece platí ... silou blbost nevyléčíme ... jen dkžy se nepoučitelný spálí o kamna pořádně tak už si zapamatuje, že na ně nemá sahat .. Když ženská roztáhne kde komu a ani u toho nemyslí na možnost početí, tak ať si svojí blbost vyžere ....a namísto roztahování dalším a dalším milencům a tahání se po soudech za účelem vlastního zisku se zamyslí nad tím jak stávající potomky uživit a jak si věrností a normálním chováním udržet náhradního tatínka ... přesně podle hesla ... samoživitelka hmm tak to teda né .. ať to někdo pořádně zaplatí (hlavně né my co bereme miliardy na sociální pojištění .. to je na naše platy né pro lidi ...), dostávají snad chlapi porodné rodičovské .. ani prd nedostanou a nedostali ... a už vůbed né zpětně .. nic proti ale ten genderový nepoměr nastavených mechanismů k likvidaci mužů přímo vybízí ... LS
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-06-03 17:44
Štrasburk změnil den podání stížnosti

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-06-03 17:45
ČR netransponovala směrnici EU o oddlužení. Hrozí velká pokuta

blisty.cz/.../...
______________________

Aby mohli EXE co nejdýl a co nejvíc ještě nakrást...
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-06-03 17:45
Na jednoho pracovníka Vězeňské správy připadá 1,76 vězně

hlidacipes.org/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-06-03 17:46
Vnitro je svaté, trestat je nikdo nesmí...

zpravy.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2023-06-03 17:48
Chtějí 30 . .tak ať jim je justice dá ...
Prý vědí jak na blokovače silnic

www.novinky.cz/…147

novinky.cz/.../...


já bych teda věděl hned ..... před soud, a zeptat se .. A vy opravdu chcete 30 a budete obtěžovat veřejnost dokud toho nedosáhnete?

Ano chceme 30 ...

dobrá .. tedy odsuzuji Vás za blokování silnic a dálnic a ohrožování lidí a záchranných složek na 30 let do vězení, když si to přejete ... další co si myslí že je "aktivista", ale sám pro přírodu neudělal za život nic, jen to chce po jiných a agresivně otravuje jiné ...
vyřešeno ...
Znáte snad jedinný případ, kdyby si tato znuděná sebstředná fanatická městská mládež vybrala ke svým akcím, třebas policejní auta, auta soudců a státních zástupců, že jako tito mohou a měli by jezdit mezi lidma aby nedělali nepravosti a nemuseli se mezi lidi bát? A že by měli fízlové namísto ničení přírody a vození si zadků v autíčkách šlapat chodník jak tomu bylo kdysi, kdy ještě neřešili zbytečně každej nesmysl z toho sezení a nedostatku přirozeného pohybu mezi lidma zcela zákona dbalého, aby taky viděli že společnost není jenom banda zločinců kterou je potřeba zakleknout a zavřít jamile se s lidmi setkají když vylezou z kanceláře resp ze svého služebního autí ven na svět, a kdy všechny tyto autí benzíny platíme všichni z eráru, tedy o tom by se rozhodvat mělo, a mělo by se to omezovat .. nikoliv buzerovat normální chudé lidi, kteří nemají jiné možnosti, než prostě smpěchat pro každou korunku pro přežití aby tu armádu budižkničemů ze státní správy uživili?
Kdepak na suvčko drobné hloupé arogantní husičky soudkyně si nikdy tahle banda "hrdinů" netroufne ...
LS

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.