Senátním výborem zněla slova o zvrácenosti justice a nezbytnosti zásadní personální obměny tohoto resortu

V úterý, 6 dubna předseda K 213 přijal pozvání a zúčastnil se semináře na téma "Rodina", pořádáného Spolkem pro obnovu venkova na půdě Senátu Parlamentu ČR.

Členové Spolku i senátoři při jeho věcném a zásadním projevu chvílemi úžasem ani nestačili zavřít ústa.

Shromáždění se nemohlo dlouho rozejít ani po skončení projevu, ač čas, na něj vyhrazený, už dávno vypršel. Ohromení posluchači se prostě nedokázali vrátit tak rychle ke svým všedním úkolům a povinnostem.

http://k213.files.wordpress.com/2010/04/s2.jpg

Předseda K 213 seznamuje posluchače s případem amerického otce a jeho martyriu, které mu feministická česká justice připravila, když chce vychovávat vlastního syna. Nad národní ostudou, kterou při styku se zahraničními rodiči vyvolává svými akty česká jsutice, se upřímně rděli všichni přítomní.Záběr na předsednictvo Spolku a četné přítomné z různých koutů celé republiky.

http://k213.files.wordpress.com/2010/04/s3.jpg


Zájem o slova předsedy K 213 byl nefalšovaný a upřímný. Takový projev Senát dlouho neslyšel.
http://k213.files.wordpress.com/2010/04/s4.jpghttp://k213.files.wordpress.com/2010/04/s5.jpg

Pan předseda Spolku po projevu jen stručně konstatoval, že pokud s takovou odvahou hovoří pan Fiala všude, je před ním nutno smeknout.

_________________________________________

Základní teze projevu předsedy K 213 na půdě Senátu bude obsahovat publikace, shrnující program tohoto jednání. Měla by vyjít do příští schůze výboru. Vedení K 213 bylo požádáno o zpracování osnovy a pokladů.

_________________________________________
_________________________________________