Třebíč zrušena !!

Zbabělý úprk nepřítele pokračuje !! Po stáhnutí žaloby advokátem v Liberci a paní Hodinovou na Praze 3 ještě před zahájením jednání se kolem poledne dnešního dne rozšířila zpráva, že dalším, kdo kapituloval, je třebíčský soudce Krátký ve věci dcery pana Bastla !!

Jak zkonstatoval sám otec, odposlechy zjevně dobře fungují - ostatně, stačilo i jen sledovat naše stránky - a tak se stalo veřejným tajemstvím, že se do Třebíče na tento pátek  chystá mimořádně silná výprava v mimořádně kvalitním obsazení.

Podle našich střízlivých odhadů se do Třebíče chystalo zhruba 15 lidí, je dost možné, že zejména u Moraváků nebyl tento počet konečný a přijeli by další, o kterých jsme ani nevěděli, neb nám svůj příjezd předem neavizovali. Přesto přijet chtěli, neb o soudu věděli ze stránek, což jim stačilo.

A co se nestalo !!

Kolem poledne dnešního dne, kdy se otec dostavil na soud podívat se do spisu, se prý náhle přiřítil věc vyřizující soudce , prý nezvykle slušně vypoklonkoval otce z kanceláře, načež si zchladil žáhu na úřednici soudu. Ta po chvíli vyšla ven a sdělila otci, že se jednání odročuje na neurčito, neboť se musí vyřídit námitka podjatosti opatrovníka (jen pro zajímavost : Ta námitka byla soudu známa už dobře rok a nijak mu předtím v nařízení jednání nevadila !!) 

Takže nechť si o důvodech odročení jednání udělá obrázek každý sám, stejně jako o tom, jak asi vypadal původní scénář (který by bez naší přítomnosti také proběhnul), jenž se tímto rovněž odkládá. Rovněž na neurčito.

Tímto se tedy omlouváme všem, kteří se do Třebíče, případně na setkání s námi, těšili. Stejně jako za případné nesnáze, které jim mohly odkladem na poslední chvíli vzniknout, za které však nemůžeme nést žádnou zodpovědnost, neboť vznikly v oblastech mimo naši kontrolu.

A současně se těšíme na setkání při jiné příležitosti.

Pokud ne na soudě (rozuměj : Pokud bude nepřítel i nadále zbaběle prchat jako doposud ), pak při výsadbě alejí, kde sdružení K 213 chystá rozsáhlou akci na nejbližší víkendy a všichni jste samozřejmě zváni přiložit ruku k dílu a pro ty, co je ještě neznají, pak také seznámit se sídlem K 213 a prací, která byla v okolí již vykonána.

Vaše

vedení K 213 
__________________________

Zprávy od zdroje :

Soudní jednání pana Jiřího Bastla je odročeno na neurčito. Důvody odročení jsou podané námitky podané panem Bastlem, především jeho poslední podání, které učinil  soudu dne 26.10.2009. Z veřejnosti jsme byli přítomni v počtu 4 osob, kteří jsme hlídali a dali si záležet, zda je soudní jednání doopravdy odročeno.
- A -
______________________________
Pan Škapa - ze Severní Moravy - přijel k soudu osobně podpořit pana Bastla.
Pro složité cestovní spoje musel vycestovat již včera v poledne z Frýdku - Místku a přespal
v jednom třebíčském penzionu.
Na třebíčském soudě si důkladně vyfotil jednací místnost, ve které se mělo jednání pana Bastla konat a stejně tak si vyfotil pan Škapa i dveře jednací síně a cedulky, na nichž se zveřejňují daná jednání, která se ten který den mají konat. Tyto cedulky byly prázdné. Z toho nám vyplynulo, že soudce, projednávající věc p. Bastla, tento den neměl žádná další jednání v plánu,  a stejně tak ani jiní soudci v této jednací místnosti.
________________________________
Pan Škapa se nezlobí, že cestoval zbytečně.
- A -
__________________________________
Přestože se dnes soudní jednání ve věci p. Bastla nekonalo, mělo to pozitivní vliv v tom, že na třebíčském soudě nastal velmi silný šum a jsou zde v neklidu z toho, že je tato kauza p. Bastla sledována poměrně značným počtem veřejností.
- A -
___________________________________
___________________________________


SOUD ZRUŠENNepřítel zbaběle uprchl.   Ha,ha,ha... to je fakt dobrý!

(No jo, no. Jsi lepší než já...ha,ha,haáá).

____________________________________

 

Jak již známo, pan soudce rozumně a hlavně v rámci litery zákona  - a p ř e d e v š í m  lidskosti - jednání odročil na neurčito.

Také tedy jednat o nesmyslných požadavcích maminky před Vánocemi - zákaz styku (divný výraz - rozuměj kontaktu) otce s nezletilou dcerou a požadavky na totální ekonomickou likvidaci tatínka, stále ještě právoplatného manžela, když kontakty s dcerou jsou (bohužel soudně - určitě správněji by bylo dohodou rodičů ) ošetřeny a kupodivu fungují, je to pouhá jakási msta a diskriminace tatínka.

V této době bychom spíše měli nakupovat dárky pro své blízké, nikoliv chodit k soudu.

Tedy v podstatě   d n e š n í   r o z h o d n u t í    soudce, krom matky - všichni kvitují.

Velký dík patří podpoře K 213 a práci sdružení Spravedlnost dětem.

Zajímavostí je i velký zájem odborné veřejnosti o tento můj případ, jenž se některá sjela i přesto - že bylo avizováno pravděpodobné odročení. A to dokonce např. až ze severní Moravy - velký dík.

Lze vyzdvihnout i velice korektní chování Justiční stráže - až do chvíle, jak víme z kuloárů -- kdy byl dán někým telefonický příkaz, aby další veřejnost nepouštěla ??? Proč ???

Děkuji všem o zájem  o spravedlnost v mém případě, zájmu médií a organizací zabývajících se především rovnoprávností vztahů rodičů k dětem a nemorální rozvodovou politiku této země, kde jsem se narodil, žil a vždy chtěl žít, vychovávat děti a měl jsem rád svoji rodinu, manželku a život v právním státě.


Jirka Bastl - Třebíč