Zpověď feministických psychopatek

 

 

Jde o případ paní Štefkové, která pobývá v azylovém domě již osm let a zadarmo, přestože má příjem okolo 25 tisíc měsíčně (od Magistrátu hl. Města Prahy) a již tři rozsudky soudů uznaly a konstatovaly, že k jejímu odchodu a pobytu v azylových domech nebylo a není důvodu. Jenže orgány státu z tohoto stavu nevyvozují žádné adekvátní důsledky.

 

Paní Štefková úzce spolupracuje se známou zjevně úchylnou psychopatkou a údajnou psycholožkou Alenou Úvačíkovou, u soudu prohlašuje, že pokud se dítě (dcerka) bude stýkat s otcem, nevyroste prý z ní ta správná sebevědomá žena (patrně myšleno feministka) apod.

 

Před letními prázdninami se případ znovu projednával za nebývalého zájmu veřejnosti u Obvodního soudu pro Prahu 8. Mladý soudce Pečený tehdy očividně nenašel ani dostatek odvahy, ani dost zdravého úsudku, aby případ smysluplně vyřešil. Ač, dle vlastních slov, „nejvíce“ zvažoval návrh otce a opatrovníka na změnu výchovy, přesto se tak bál Městského soudu v Praze s jeho tzv. „starými strukturami“, že se nakonec neodvážil učinit vůbec nic pro pozitivní změnu v zájmu dítěte.

Více informací o případu a jeho jarním soudním projednávání naleznete na: http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1495

 

 

 

 

 

Slíbená nahrávka z dnešní snahy pana Štefka převzít a postarat se o svou dcerku Katku dle rozsudku soudu ke stažení:

 

http://www.edisk.cz/stahni/83786/kon.mp3_868.16KB.html

 

 

 

Katka se svým tátou o letošních prázdninách - foto Ing. Jiří Štefek - na Jizeře a 2x na Sychrově:

 

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/k1.jpg

 

 

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/k2.jpg

 

 

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/k3.jpg