Některé soudkyně mají kvalitu vynikajícího laku : Neodprejsknou, a neodprejsknou !!

Sem bezesporu patří i soudkyně Barešová z Krajského soudu v Praze, která - ač platně zbavena funkce už v dubnu tohoto roku - stále si vystavuje svoje neplatná usnesení a zakládá t ak na další velké problémy v kauzách, do kterých nelegálně zasahuje, případně rovnou na další z mezinárodních ostud české justice.

V následujícím příspěvku proto ukazujeme, kterak na úkony býalé soudkyně, která stále nemíní odprejsknout, správně reagovat.

Neplatný právní úkon je třeba vrátit jeho vystaviteli s upozorněním, že se jedná o neplatný právní akt, čímž řízení ve věci pokračuje až do odstranění závad.


http://k213.files.wordpress.com/2009/06/nym1.jpgOznámení o zrušení jednání včas oznamuje soudci, že jím nařízené jednání bylo zrušeno a pokud by se přesto konalo, je neplatné od samého počátku.

http://k213.files.wordpress.com/2009/06/nym2.jpgTo samé samozřejmě platí i pro sabotující státní zástupkyni (zde Pinkasovou), která se mylně domnívá, že může sabotovat proces trestního stíhání beztrestně donekonečna.http://k213.files.wordpress.com/2009/06/nym3.jpg

_______________________