Prachatice: Komunistické symboly odstraníme, pak si jednejte, s kým chcete !

Předsedykně soudu v Prachaticích postoupila předsedovi K 213 stanovisko správce budovy z řad Policie ČR. Předseda K 213 jí k tomu napsal dopis následujícího obsahu :http://k213.files.wordpress.com/2009/06/pr_p.jpg


http://k213.files.wordpress.com/2009/06/pr_s.jpg
_______________________

Paní

JUDr. Marie Korbelová

předsedkyně OS v Prachaticích

K č.j. Spr 323/2009

 

Vážená paní doktorko,

děkuji Vám za zaslání dopisu se stanoviskem pana Heřmana.

Je jistě potěšující, že něco bude dělat aspoň nyní, když už se nebudu ptát, co dělal předtím těch dvacet let a za co bral plat.

Pokud se pan Heřman domnívá, že dvouměsíční lhůta je nesplnitelná, naše sdružení mu předvede, že i dvoudenní lhůta je více než dostatečná.

S dědici autorských práv ať si klidně jedná, ovšem až poté, co ty komunistické symboly odstraní. Pak na to má času, kolik bude chtít (případně kolik mu zbývá do důchodu), ostatní tolik času rozhodně nemají.

A jsem zvědav, jestli by někdo mlčky chodil 20 let po válce kolem hákových křížů jenom proto, že si to ještě nevysvětlil s dědici autorských práv.

Na stanovisku našeho sdružení se samozřejmě nic nemění a pokud policie označené symboly v této lhůtě neodstraní, odtraníme je my. I my jsme totiž občany České republiky a můžeme tudíž nakládat i jejím majetkem, zejména pokud v rozporu se zákonem na veřejnosti šíří rasistické , fašistické a jiné podobné ideje a symboly.

Pan ředitel Heřman by se měl sám zamyslet nad tím, jestli se nedopouštěl 20 let trestného činu, když mlčky toleroval zákonem zakázané symboly na veřejné budově, kterou měl na starosti a nad tímtéž by se mělo zamyslet i státní zastupitelství v Prachaticích.

Termín odstranění symbolů Vám včas oznámíme a od Vás jako od předsedkyně soudu očekáváme veškerou nutnou součinnost tak, aby toto odstranění mohlo úspěšně proběhnout.

S pozdravem

Ing. Jiří Fiala

předseda K 213