Bitte Wasser chce kecat už i do evropské rodinné politiky

 

Tak tahle paní Čurdová pověstná svou nekonečnou blbostí, paní kterou už začali odstavovat na vedlejší kolej i ve vlastní straně, se nám chce dál cpát do evropské politiky a dělat české zemi ostudu svými bludy:

http://www.denik.cz/z_domova/anna-curdova-v-bruselu-se-bude-rozhodovat20090531.html

O tom, co paní Čurdová už u nás v Čechách dokázala „vymyslet“ za hovadiny, svědčí např. následující články z nedávné minulosti - uvádíme je pro připomenutí  (včetně vskutku „šťavnatých“ reakcí jejích vlastních kolegů poslanců na její práci):

 

 

Pokusy na dětech

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=756

 

Čurdová zabodovala

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=754

 

Některé reakce poslanců a senátorů na náš článek v reakci na návrhy Anny Čurdové

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=757

_______________________________

 Dobrý den, pane Fialo,

     sleduji zprávy a dovolte, abych Vám sdělil pár postřehů.
Odkaz na článek JUDr. Veselé. Je škoda, že tato jinak distingovaná intelige ntní dáma tak sprostým způsobem chce inzultovat poslance Křečka. Byť nemusí s jeho názory souhlasit, reakce je nepřiměřená. Tento poslanec stojí dost reálně na zemi, viz. nesouhlas s nápady poslankyně Čurdové, dále při projednávání nového občanského zákoníku odsuzoval navýšení trestu za neplacení alimentů a s ostatními poslanci ČSSD hlasoval proti. Bohužel zákoník díky koalici a zrádcům prošel.
Čurdovou chtějí vykopnout do Bruselu, snad dostanou preferenční hlasy jiní a ta tam strašit s nápady na odebrání řidičáků nebude.
     Dále poslanec Fajmon. Sice někde vyšel odsuzující názor na jeho práci, ale pokud se s pochopením vyjádřil k situaci otců, tak raději preferuji jeho než asistenta Kožušníka a trafikanta Tošenovského.

Zdraví

Aleš Mičulka

 

_______________________________

 

...jaké že to tři cizí jazyky paní či spíše soudružka "Bitte Wasser" Čurdová ovládá? A v jakém stupni -  asi tak jako Špidla anglicky? Španělé se uči ve školách anglicky a francouzsky často, a lze jen s úspěchem pochybovat. že by se nějaký neozval v jedné z obou světových řečí, pokud by viděl, že španělsky nerozumí...Takže  jazyk Baudelairův ani Shakesperarův to u té "Bitte Wasser" nebude. Anebo je ta "Bitte Wasser" projevem vrcholné znalosti jazyka Goetheho? 
Dnes totiž je vyzvedávání znalostí cizích jazyků v módě, i když jen na úrovni "Bitte Wasser".  Sama o sobě pak věty..."Také jsem něco slyšela, že mě nechtějí (ti zlí Středočeši, pozn.), protože jsem příliš kontroverzní a mohu údajně ubrat hlasy. Je mi spíš líto, že strana nedokáže využít zkušeností, které mohu nabídnout. Zkrátka nekritická sebechvála vyjádřená tím  "tučně" vysázeným souvětím o inteligenci toho, kdo jí vyslovil resp. takto formuloval, vypovídá dostatečně. Ledaže by nám soudružka "Bitte Wasser" představila ještě co to je za ty její známé v EU:Nejsou to snad individua typu Cohn Bendit či bývalý Schroederův ultralevicový německý ministr zahrančí Joshue Fischer nebo  jiní členové někdejší německé Frakce Rudé Armády Baader Meinhofová, unášející a vraždící v 70. letech podnikatele, unášející dopravní letadla, provokující pouůiční bitvy s policisty  či jiní někdejší aktivní aktéři  velkých komunistickými studenty v r. 1968 organizovaných bouří v Paříži, Západním Berlíně? O takové totiž není co stát, to naopak - stojíme o to, a rádi se přičiníme, aby EU od takových byla očištěna, a stala se Evropou ne úrovni - Evropou založenou na křesťanských  zásadách, na křesťanském étu,  EU Schumanna, EU Adenauera, EU jako křesťanskou konfederaci dle vize Papeže Jana Pavla II. Takovoz EU chceme. EU Schoererů, Cohn Benditů, Remků, Rasdorfů či také i "Bitte Wasser Čurdových" nechceme. Kdyby soudružka "Bitte Wasser" byla inteligentní,  nepodbízela by se s pocitem ukřivděnosti tam, kam ji lidé nechtějí....

Zdraví VL.K.     .