Soud v Nymburce dle předpovědí skončil rvačkou - pan Fiala zase fyzicky napaden justiční stráží

 

Dnešní soudní řízení v Nymburce s pěti "zločinci" - z řad K 213 a plzeňských spolků, kteří v loňském listopadu zablokovali nymburské státní zastupitelství,  skončilo - dnes už klasicky - rvačkou vyvolanou soudcem Nápravníkem, který jednání zase naprosto nezvládl.

Soudce nejdříve nechal předsedu K 213, pana Ing. Jiřího Fialu, násilím vyvést z jednací síně (bezprostřední záminkou  byla jeho výpověď, že se obecně nerad baví s kretény - a aniž by někoho jmenoval, soudce automaticky vztáhnul tento výrok na sebe),  a pak ho sháněl po budově soudu, aby se prý vyjádřil k důkazům, které bez jeho přítomnosti  mezitím provedl.

Na dámu z veřejnosti soudce doslova řval, aby si sundala klobouk (což je v případě žen naprosto v rozporu nejen s obecnou slušností, ale i s jednacím řádem) a urputně nereagoval ani na námitky podjatosti. Resp. reagoval dotazem, zda námitka z minulého řízení platí i pro toto řízení, na což se ho pan Fiala zeptal, kolik má tento soud Nápravníků a zda snad netrpí rozdvojením osobnosti, když se domnívá, že jestliže je v jednom řízení podjatý, v jiném je zcela nestranný a objektivní.

Velitel justiční stráže, na kterého pan Fiala podal naposledy do protokolu trestní oznámení pro pomluvu, trpěl zvláštními agresivními pudy a snažil se pana Fialu praštit pěstí do obličeje, což se mu nepovedlo a když pan Fiala přeskočil lavici, justiční stráž jako smyslů zbavená začala lavice v soudní síni odhazovat, aby se na pana Fialu dostala.

Při přesile ve třech na jednoho ho nakonec z jednací síně vyvlekli a velitel stráže se  provokativně ptal, zda pan Fiala nepotřebuje doktora. Ten mu odpověděl, že ho bude nejspíše potřebovat brzy on, a to zejména psychiatra.

Nápravník stihl jednu jedinou účastnickou výpověď, a sice pana Dočkala, který potvrdil, že ho nikdo k takové akci nepřemlouval a že se panu Fialovi přihlásil sám. Samozřejmě dodal, že udělal správnou věc, vzhledem k poměrům, které na státním zastupitelství dnes panují a že si váží všech, kteří do akce šli, zejména všech dnešních obžalovaných.

Nápravník poté, co se pan Fiala znovu zvedl, že jednání opouští, neboť kretén nemůže jednání vést,  jednání odročil na konec června - a pan Fiala se snažil ze sekretariátu předsedkyně soudu spojit se s krajským soudem a když se mu to nepovedlo, tak se tam se svým doprovodem rozjel osobně.

Stížnost se mu sice projednat nepodařilo - na krajském soudě panují zajímavé poměry, kdy z celého trestního úseku nebylo možno přes dvě hodiny nikoho sehnat, a tak stížnost byla nakonec sepsána  v kanceláři předsedkyně soudu Miřacké, která - jak jinak - na soudě rovněž nebyla a dodejme, že podle toho taky vypadá nejen její soud, ale především soudy podřízené, nad jejichž úrovní má krajský soud - a zejména jeho předsedkyně - bdít.

Dnešní jednání v Nymburce bylo výsměchem trestnímu řádu, se kterým nemělo prakticky nic společného, obžalovaní se nesměli jednání vůbec účastnit, natož pak se vyjadřovat k důkazům či navrhovat jiné, ba dokonce ani samotné vyjádření k obžalobě jim nebylo umožněno, ač o to pan Fiala opakovaně žádal - takže zbývá už jen jediné - pokud krajský soud nezjedná včas nápravu a neobnoví stav zákonnosti, bude ho muset - jako již mnohokrát - obnovit sdružení K 213.

A to všemi prostředky, jak je zmíněno nejen v závěru sepsaného podání na krajskému soudu, ale jak to především umožňuje právní řád poté, co zákonem předvídané prostředky zcela selhaly.

_____________________________

Podání pana předsedy K 213 a lidí z řad občanské veřejnosti na Krajském soudě v Praze

 

Podání přítomné veřejnosti, která už se na to, co se děje v nyburské justici nemohla nečinně dívat:

 

 _______________________

Následuje videozáznam z dnešní rvačky na nymburském soudě, kterou zaznamenal Justiční kanál :

http://www.justicetv.eu/excesy/valky05.htm

Rvačku na soudě nemohl přehlédnout ani místní zkorumpovaný plátek, tzv. Nymburský deník :

http://nymbursky.denik.cz/zlociny-a-soudy/nb_soud20090521.html

_______________________

Jirko, jak je Ti?  Jsi v pořádku?  To, co se dnes dělo na soudě, je katastrofální !!
-A

 Cetla jsem clanek o soudu v Nymburce--teda,docela mazec....Asi bych si taky vzala klobouk :-) a ten soudce by si mel precist ZASADY ETIKETY od Gutha Jarkovskeho,aby zjistil,ze ZENY SI POKRYVKU HLAVY NESUNDAVAJI ANI PRI MSI V KOSTELE,BA NAOPAK-je zadouci,aby ji mely........:-(((

BLB!!!

A co ty a vcerejsi pranice-mas nejake nasledky???

Bára

________________

Děs! Objednávám 1 ks klobouk barvy černé! Bude mi ctí se k SEDMI STATECNYM pripojit!
 
JUSTICI ZMAR - PRAVU ZDAR!
 
zdravi
JS:-)
_______________
 
A ty klobouky vcera vam sekly:-)
Mam zrovna maskacovou sukni,myslim,ze bych k vam taky celkem pasovala--uz abys udelal nejaky ten PUČ pobliz Olomouce......:)

b.
_______________
 
WESTERN :
Jo jasan, v tomu filmu se soudní osoby  zmítaly jako divocí mustangové a nezkrotní býci, či volové , na kterých se nedá nikam dojet. :-D
______________
Já říkám, že K 213 opět dostálo své skvělé pověsti mužů činu : Očekávali rodeo, tak se podle toho přistrojili - a v ničem nezklamali. Proti značné přesile padouchů a falešných hráčů uhráli takovou remízu, že je z toho celej Nymburk auf.
Kamil z Nymburka  
_______________