Odvolaná soudkyně si chce soudit dál – napotřetí?

 

Soudkyně Lišková z Městského soudu v Praze, která byla v dubnu 2008 odvolána z funkce podle článku 23 Listiny základních práv a svobod, aby nemohla svou hloupostí a mělkým charakterem nadále ubližovat nevinným včetně nezletilých dětí, si chce nyní zase soudit dál. A to dokonce ve věci prvního mluvčího sdružení K 213, Ing. Jiřího Štefka, přestože právě s vedením K 213 je dlouhodobě Lišková ve sporu. Ve sporu, který vedl k jejímu odvolání, blokádě na MS v dubnu 2008, trestnímu řízení, které spoluiniciovala, ve kterém svědčila proti vedení K 213, cítila se být údajnou poškozenou apod.

Soud už byl dvakrát odročen – naposledy narychlo začátkem února tohoto roku, kdy se očekávalo každým dnem uvěznění našeho pana předsedy, který se na toto hanebné soudní jednání také chystal.

Takže toto kuriózní soudní jednání, jehož samotné nařízení vypovídá o české justici hodně, se koná

dne 7.4 2009 u Městského soudu v Praze (ve Spálené ulici), v 9:45 hod., číslo místnosti 174/ 3. patro
Jste všichni srdečně zváni!

Odvolaná soudkyně Lišková při blokádě MS 8. dubna 2008
(podrobná reportáž z akce např. zde:
http://www.justicetv.eu/excesy/msblok.htm )

.

Bývalá soudkyně Lišková také nechvalně proslula mj. svými výroky, ve kterých např. šokovala, jak dlouhodobě a permanentně nedokáže pochopit rozdíl mezi Evropským soudem pro lidská práva ve Štrasburku a Evropským soudním dvorem v Lucemburku či výsměšným zdůvodněním svého rozsudku, že „je nyní jenom na otci, jak bude navazovat vztah se svým synem“, když mu před tím soud zlovolně kontakt se synem ze msty zakázal. Jinými slovy: Otce mohou zavřít, když se byť náhodou přiblíží ke svému dítěti na deset kroků a Lišková říká, že je jenom na otci, jak ho bude za těchto okolností vychovávat a budovat s ním vztah. Opravdu skvělá soudkyně, že?!

Související důležitá informace viz. též článek:

Soud odročen
http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1273