Staré, odsouzené způsoby znovu zde

 

Pokud se podíváte na následující "sdělení obvinění", pak snadno zjistíte celou řadu zajímavostí : Událost se stala v čevnu loňského roku, trestní oznámení bylo podáno zhruba o měsíc později  - trestní stíhání se ale rozjelo až nyní, až když pražská justice pochopila, že z "pohrdání soudem" v důsledku událostí z 8. dubna loňského roku nebude nejspíš nic a že i všechna ostatní trestní stíhání včetně již hotových rozsudků půjdou do háje.

A tak - co bychom to nezkusili znovu, že ?!! Nic nás to nestojí, děláme to v pracovní době, kdybychom to nedělali, tak bychom se nudou kopali do zadku, a tak proč tomu Fialovi, co nám tak pije krev, zase něco neprovést, že ? Sice už jsme se poučili, že ho stejně zase nezavřou, ale bude muset jezdit k vyšetřování a soudům, nikdo ho zase nezaměstná, dva roky mu bude všude figurovat, že je trestně stíhaný -  a i když ho potom zprostí, my mu odškodnění platit nebudeme. Konečně, je stejně nezaměstnaný, takže žádné zvláštní ztráty na příjmech nemůže vykázat, a tak se na jeho účet zase trošku pobavíme !!

Na jedno justiční hlupáčci ale zapomněli : Až je pan Fiala skutečně vezme pod krkem, každý spravedlivý - nejpozději mezinárodní - soud ho musí osvobodit. Protože nikdo není povinen do sebe nechat donekonečna beztrestně kopat.

Sdělení obvinění:

http://k213.files.wordpress.com/2009/03/magori.pdf

Původní incident najdete na adrese :

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=868

Je to perfekteně zdokumentováno obrazovými i zvukovými záznamy. Soudkyně se zde dopouštěla závažného nezákonného jednání - snaha zbavit se veřejnosti, lustrace přítomných, zastrašování lidí a provokace ... ptala se na jmena osob z veřejnosti, které osobně znala atd. Kvůli množícímu se obdobnému chování soudkyň si o pár měsíců později povolal "na kobereček" všechny předsedy pražských soudů věřejný ochránce práv - viz. např.:

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1036

_______________________________

Vodičkovou policie stíhat nebude !

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/fond-ohrozenych-deti-policie-stihat-nebude_110864.html

Bodejť by stíhali Vodičkovou, když se - jako obvykle - věnují našemu předsedovi ! To je přece zločinec pro ně mnohem nebezpečnější !!

______________________

Už v odstavci 1) stojí ... zahájí vyšetřovatel neprodleně !!! trestní stíhání, pokud není důvod k postupu podle §159odst.2a3 nebo §159a odst.1. Z toho plyne, že PČR opět koná na popud nějakého mamlase. Opět velká bublina která k hanbě PČR a hlavně soudů brzy splaskne. O.

Přesně tak. Mamlas, co má vztek, že vyhráváme na všech frontách, a nemůže to zjevně rozdejchat. Nebude to Sváček ?

_____________________

Je to docela možný že za tím stojí novomanžel Sváček.

 V roce 1993, současný novomanžel Sváček fungoval jako předseda soudu pro Prahu 8 v Dlážděný ulici. Napsal jsem předsedovi Sváčkovi stížnost na nečinnost jím řízeného soudu v řízení P-359/93. Dále jsem byl blahoskloně Sváčkem samotným přijat v jeho předsednické kanceláři. Slíbil mi, že na mou stížnost odpoví písemně a moji kauzu bude osobně dozorovat. Na jeho vyjádření čekám dodnes, a jeho " úspěšné dozorování " P-359/93 rozhodnul až soud pro lidská práva ve Štrasburku v můj prospěch.. v roce 2007. Co s takovými Sváčky? Ani do dějin se nehodí!!!   Olda
____________________