Protestní akce v Liberci

 

Občanská sdružení:

Oběti konkursních podvodů

K 213

Spravedlnost dětem 

Občanská sebeobrana

Občané za svá práva

oznamují, že ve čtvrtek dne 26.2.2009 vyjádří svou hlubokou nespokojenost se stavem morálky, práva a spravedlnosti v ČR,  a to v jednom z hlavních měst českého zločinu - v Liberci. Svůj protest vyjádříme v souvislosti s Norským dnem na MS v lyžování 2009. Bezprostředním důvodem jsou pro nás šokující informace o finančních machinacích v pozadí největší sportovní akce v dějinách ČR.

 

 

Norsko je pro nás symbolem čestné a slušné země, kde korupce prakticky neexistuje. Státu oddaného myšlenkám čistého sportu v podobě zcela odlišné prokorumpovanému šampionátu v Liberci. A bezprostřhod. na nám. dr. E. Beneše - před libereckou radnicí . Vyzýváme též veřejnost, aby svůj nesouhlas s korupčními praktikami (nejen) na Liberecku dávala najevo vypískáním a jakoukoli formou odporu k politicky nejvíce kompromitovaným osobám "SYNERova" - J. Kittnerem, P. Sobotkou a podobným.  edně též země, jejíž občané a firmy byly postiženy českou konkursní mafií (zkorumpovanou justicí a politikou) v nemenší míře stejně jako české subjekty - jak potvrdil včerejší rozsudek nad společníky PROF - konkursní správce, v.o.s. (kauzy Rybenor a Golf Ještěd).

 

Liberec je pro nás naopak symbolem postbolševického marasmu a korupce. Kromě skandálních okolností kolem příprav MS připomínáme nedávné zatčení okresního policejního ředitele Dvořáka, blamáž při odvolání státního zástupce Bašného, neméně skandální jmenování neúspěšného hejtmanského kandidáta R. Ziky šéfem Pozemkového fondu ČR, trestní oznámení NKÚ, osvobození pašeráků zbraní z Agroplastu nebo nedotknutelnost lokálních mocipánů z firmy Syner bez ohledu na fakta o jejich aktivitách.

 

V rámci svého protestu budeme kontaktovat mj. významné zahraniční hosty a návštěvníky MS, komunikovat s médii a svůj jasný postoj vyjádříme i jinými formami. Další aktivity však z obavy před hrozbou represe mocenského aparátu ČR nebudeme zveřejňovat.

 

Pokud se s námi chtějí sejít obdobně smýšlející občané Liberce, případně další občané,  může se tak uskutečnit v 18 hod. na nám. dr. E. Beneše - před libereckou radnicí . Vyzýváme též veřejnost, aby svůj nesouhlas s korupčními praktikami (nejen) na Liberecku dávala najevo vypískáním a jakoukoli formou odporu k politicky nejvíce kompromitovaným osobám "SYNERova" - J. Kittnerem, P. Sobotkou a podobným.  

 

Přijďte, abyste se nemuseli dále divit, kde to žijete !!!