Jiří Simon - oběť bezpráví a korupce u City Parku v Jihlavě

 

Dopis Jiřího Simona na rozloučenouAlbert Camus kdysi napsal, že ve skutečnosti existuje jen jediná důležitá otázka, a to, zda člověk má či nemá spáchat sebevraždu… Myslel jsem, že jde o hloupost.


Klidně si myslete, že jsem byl blázen. Já již dál nechci žít ve společnosti, kde se nemohu dovolat svých práv.


Žil jsem si pěkný život, dokud jsem pracoval, a o nic se nezajímal a ani nic nepotřeboval, v domnění, že žiji v právním světě, čili až budu cokoliv potřebovat, tak se domůžu práv!! Bohužel nebylo tomu tak, po tříletém snažení jsem pouze přišel o peníze a výsledek je, před nemovitostí mám skládku, jedno zásobovací auto za druhým, odporná rezonance, atd…


S City Parkem v Jihlavě bych se ve stávající podobě nikdy nesmířil, byl jsem přímý soused, a to cca 10m!!! Svévolnosti, které ho provázely při výstavbě i po ní, byly pro mne veliké překvapení, co vše bylo možné, bez ohledu na kohokoli a cokoli.


Za svým cílem si půjdu dál, nejsou-li pozemské zákony vymahatelné a spravedlivé!! Dám všem, co se podíleli na znehodnocení mého majetku a znepříjemňování a znechucení mého pozemského života, o sobě VĚDĚT!! Co se dá dělat v posmrtném životě.


Jestli něco podobného skutečně existuje? Počítejte s tím, že vás, kterých se to týká, budu strašit i ve snu! Vyjmenovávat je nebudu, kdo mě pozoroval, tak je jistě zná. Sebevraždu spáchám nad vchodem CPJ!! Jestli to bude možné?? Tak i tam budu provádět to, co by mohlo lidi odrazovat a připomínat ji, že tu nějaký Simon byl a chtěl jenom v klidu a slušně žít.


Tento dopis píšu při plném vědomí, jsem si vědom, jak můj čin na vás bude působit. Tuto formu odchodu jsem nikdy nepředpokládal. Rozhodl jsem se dobrovolně s tím, že je třeba i jiné možnosti!! Odcházím znechucen životem a taky možnosti pro obyčejné lidi, ze kterých se ždímou peníze pro zloděje a darebáky, kteří se tím jen chlubí a taky jsou veřejností obdivováni. Mám na mysli lidi, co prosadili CPJ za každou cenu!! Nejsem již ochoten nadále s vámi sdílet toto ponižování, z kterého se mnoho z vás i raduje. Já jsem bojoval vždy proti exteriéru CPJ, jelikož měl vliv na můj další život!!


Své rodině se omlouvám, děkuji jí, že mi umožnila bojovat proti těm darebákům okolo CPJ!! Přestože jsem nebyl úspěšný proti CPJ v pozemském životě, tak i nadále věřím, že není všem dnům konec a že náprava se dostaví.


31.12.2008

Jiří Simon

Ztracená č.20

586 01 Jihlava

______________________

 

Jirko, úpřimný a hluboký dík  za příspěvek o Jiřím Simonovi !
Stejně tak i pánům Šináglovi a Berkovi, že se účastnili smutečného pochodu !
Já vím, řeknete si třeba, že je to pro Vás samozřejmost. Kdo lidsky cítí, nepotřebuje zato děkovat.
I přesto vám děkuji!
- A -