Monika Křikavová - soudkyně s narušenou logikou.

 

OS P – 2

JUDr. Monika Křikavová

                                                                                              Spr. 2037/2008

            Vážená paní,

K Vašemu dopisu ze dne 22. května t.r. konstatuji, že se jedná o klasickou, nic neřešící, problému se vyhýbající a alibistickou odpověď, na kterou je škoda papíru i Vašeho platu.

Nevím, proč bych měl upozorňovat soudce na nějakou kolizi s jiným jednáním – na rozdíl ode mne, kdy já jsem trčel před prvním jednáním v cele předběžného zadržení bez přístupu k čemukoliv, zejména ke svému diáři, pan soudce se mohl na jednání pečlivě připravit, tedy si i zjistit, zda v ten den nemám jiné jednání, zvláště když to bylo jednání u stejného soudu.

Pokud tak neučinil a vědomě rušil dříve nařízené jednání jiného soudu, tak se bezesporu kárně provinil a jak nám sám pan soudce Říha ve zdůvodnění rozsudku vysvětlil, provinil se i trestně a je ho tudíž nutno považovat za kriminální živel.

Nepřeji si, aby moje údajná provinění byla posuzována kriminálními živly. A divil bych se, kdyby si to přál někdo jiný.

Vaši větu, že by odročením „…mohly vzniknout  zbytečné náklady spojené s předvoláním spoluobviněných osob a svědků…“ považuji za důkaz, že buďto jste duchem úplně mimo, anebo nejste schopna základních logických  úvah.

Odročením jiného jednání, kterému jsme zabránili na poslední chvilku, by snad náklady na předvolání svědků a účastníků řízení nevznikly ?

Anebo Vás zajímají pouze jednání trestního úseku, zatímco jednání civilní (téhož soudu) nejen že Vás nezajímají, ale ještě je programově sabotujete, případně jejich sabotáž kryjete ?

Pokud si dobře vzpomínám, předvolal si pan ministr Němec zrovna Vás osobně k pohovoru, když jste se odmítala řídit platnou právní úpravou a respektovat jeho pravomoci ohledně vydávání cizinců do zahraničí.

Pokud jste při jednání ve věci katarského  prince projevovala stejnou logiku, jako projevujete v předmětném dopise z 22. května, tak se ani nedivím, že si Vás ministr předvolal k pohovoru a následně radši vydal obžalovaného do Kataru, aby ho uchránil Vašich vývodů a Vaší spravedlnosti.

To, co Vám pan ministr při pohovoru řekl, sice zveřejněno nebylo, přesto se odvažuji shrnout obsah  jeho sdělení  do stručného konstatování – že jste kráva.

Pan ministr se rozhodně nespletl a na tomto stavu se za dva roky vůbec nic nezměnilo.

S pozdravem                                                   Ing. Jiří Fiala  

 

____________________________________

 

S tou Křikavovou nevím, zda jste "trefil" Vaše konstatování za ten nejlepší
konec! Vyplodit takové právní a krajní neprofesionální zmetky samozřejmě
může jen  kráva, to máte pravdu, u když osobně bych řekl, že urážíte to
užitečné zvíře co na rozdíl od soudců při vstupu do jejího chlíva uctivě v
pozdrav zabučí a  dává mléko, zatímco v talárech je vysoké procento
neosobností s IQ žížaly...a lidsky degradovaných hominidů s totálním
defektem inteligence.
V.K.