Podivuhodné Otázky Václava Moravce

 

Česká televize

p. Václav Moravec,

redaktor pořadu Otázky Václava Moravce

Vážený pane redaktore,

na pana Fialu i na vedení našeho sdružení se obrátil p. Roub s dotazem, zda mu můžeme poskytnout nějaké matriály k paní Vodičkové a Pavlové, o kterých se má zřejmě vést diskuse ve Vašem pořadu, do které byl pozván.

Pana Rouba známe a hluboce si ho vážíme už pro příkoří, která mu byla způsobena českou justicí i pro zásluhy o rozvoj nezávislého hnutí v Plzni, příležitostně spolupracujeme a máme o něm vysoké mínění.

Přesto, či právě proto se domníváme, že k otázkám blokády kolem Úřadu pro mezinárodně právní ochranu dětí v Brně Vám může poskytnout kvalifikované odpovědi jedině předseda našeho sdružení, p. Ing. Jiří Fiala, neboť pan Roub celou věc pouze sledoval z povzdálí a není do podrobností zasvěcen.

Považujeme proto za logické a přirozené, aby Česká televize pozvala do diskusního pořadu pana inženýra Fialu, který je logickou protiváhou jiných pozvaných, zejména pak JUDr. Marii Vodičkové, předsedkyni FOD.

Věříme, že pozvání pana Rouba si nemáme vysvětlit jako pokus o obcházení předsedy sdružení p. Fialy a že tento nedostatek televize napraví pozváním pana Fialy, aby před veřejností mohl obhájit svoje stanoviska a postupy stejně jako stanoviska sdružení K 213.

Tématem předmětného pořadu (dle internetových stránek České televize) jsou, cituji, „Spory kolem Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí, koncepční a organizační změny.“

Pro dokreslení přikládáme zoufale znějící e-mail do pořadu pozvaného pana Rouba předsedovi K 213 (viz. níže), kde pan Roub narychlo žádá o stěžejní informace,  a následně vyjadřujeme své nejhlubší podivení, ba přímo zděšení, proč je Českou televizí zván právě tak málo informovaný člověk!!!

Vzhledem k časové tísni očekáváme odpověď i nápravu obratem.

S pozdravem

Ing. Jiří Krám     Ing. Jiří Štefek        Luboš Meszner

 

----- Original Message -----
From: "občanský spolek" <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>
To: <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>
Sent: Saturday, January 26, 2008 10:57 AM
Subject: podklady na zítřek - NALÉHAVÉ !!


> Nazdar Jiří a spol.,
> přijal jsem pozvání do pořadu Otázky V. Moravce, kde mým protivníkem bude
> Vodičková, jak si můžete ověřit na teletextu na str. 361/2
> Potřebuji od vás co nejvíce info o průběhu nynější blokády, o Pavlové a o
> Vodičkové.
> I H N E D !!
> Do Prahy přijedu kolem 11 h, na K.H. můžu být kolem 11,30, buďte tam,
> uděláme operativku.
> O. K. ?
> Honza
>