Exekutorské nedochůdče obstavilo účet K 213

 

Zdivočelé exekutorské  nedochůdče obstavilo účet K 213

 

 

 

Nedávno jsem v Baru Krásný ztráty sledoval rozhovor s předsedou Nejvyššího správního soudu Josefem Baxou, který mi byl sympatický již od našeho setkání na brněnském Invexu, a ten v pořadu vyslovil na svou pozici velmi odvážnou myšlenku, když prohlásil, že nejsme právním státem. Je jistě rozdíl, křičí-li něco takového demonstrant v ulicích,  a říká-li to na druhé straně předseda jednoho z našich nejvyšších soudů a bývalý náměstek ministra spravedlnosti. Bohužel jsem netušil, jak brzy se budu moci přesvědčit o pravdivosti těchto slov.

 

 

 

Exekutorské nedochůdče jménem Jan Fendrych  z pochybného exekučního úřadu pro Prahu 2 mi – poté, co mi sdělilo, že mi zabavuje dům kvůli směšné a pochybné pohledávce specialisty na neplatné smlouvy Janáka – poslalo další exekuční příkaz, kterým se zabavují prostředky na účtu sdružení K 213, tedy prokazatelně třetí osoby,  proti které se žádná exekuce nevede, která nikomu nic nedluží a s celou věcí prostě nemá nic společného. To ještě není všechno : Další exekuční příkaz sděloval, že se zabavují vkladní knížky  mým dvěma dětem, na které se jim po určitý čas skládalo výživné, takže tam nějaký zůstatek byl. Knížky však patřily  prokazatelně třetím osobám,  proti kterým se žádná exekuce nevede, které nikomu nic nedluží a s celou věcí prostě nemají nic společného. Knížky totiž byly prokazatelně vedeny na jména mých dvou synů.

 

 

 

Myslím, že člověk nemusí být příliš mravně a morálně založen, aby dokázal odsoudit takovou zvrhlost, jakou jistě je zabavení dvou vkladních knížek dvěma nezletilým dětem , na kterých mají prostředky k životu.

 

 

 

Oba tyto počiny exekutorského nedochůdčete Fendrycha nejen že jsou zvrhlým barbarstvím, ale samozřejmě jsou i hrubě nezákonné, protože exekuce se samozřejmě může vést pouze na majetek povinného, nikoliv na majetek třetích osob. Natož pak nezletilých dětí. Podal jsem tedy na toto nedochůdče trestní oznámení a stížnost ministerstvu spravedlnosti  - a uvidíme, jak obhájí zájmy dětí i třetích, neprávem postižených osob.

 

 

 

Zůstává ale rozum stát, jak je možné, že v údajně právním státě se nechá přihlouplý chcípáček Fendrych bezuzdně a neomezeně řádit bez jakékoliv kontroly a zodpovědnosti vůči komukoliv??! Co až si vzpomene, že na základě nějaké smyšlené exekuce zabaví majetek České národní banky nebo prodá Hradčany v aukci ?!!

 

 

 

Systém, který neobsahuje ani základní kontrolní mechanismy a na zodpovědná místa usadí zvráceného chudáčka se sklonem terorizovat ostatní, takový systém je nutně odsouzen vyprovokovat krveprolití, nebo rovnou revoluci.

 

 

 

Tak aby se jednou zodpovědní činitelé ministerstva spravedlnosti dost nedivili, když  nedokázali být dost důslední při vymezení možného a kontrole jeho dodržování.

 

 

 

Vám všem, kteří jste na účet K 213 cokoliv složili, pak jistě přijde vhodné zeptat se chcípáčka Fendrycha, z jakého důvodu zabavil Vaše peníze určené na provoz sdružení. A pokud budete chtít ještě něco poslat, dělejte to až do odvolání složenkou na trvalou adresu sdružení K 213 – tedy Košík č. 91, PSČ 289 35.

 

 

 

Pro pořádek uvádím ještě adresy  hlavních aktérů a věřím, že už budete vědět, co s nimi :

 

 

 

JUDr. Jan Fendrych, exekutorský kandidát, Exekuční úřad Praha 2, Ve Studeném 117/5a), 147 00 Praha 4 , e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

AK Janák, Haštalská 27, Praha 1 – Staré Město, mail :

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.