Pozor, aby někoho nepokousala !!

Namísto noročního projevu, jedno novoroční předsevzetí našeho předsedy, za jehož naplnění budeme tento rok bojovat.

Novoroční předsevzetí

 

Nebývám přítelem novoročních předsevzetí, neměl jsem je ve zvyku. Řekněme však, že vývoj mě k jednomu z nich přiměl, anebo je alespoň pomohl zformulovat.

Není tajemstvím už asi pro nikoho, kdo je do problému zasvěcen, že diskusi na Iustinu ovládnul agent Meszner a že ta diskuse podle toho také vypadá. A že ji agent mocně zneužívá k tomu, aby napadal ty, kteří jsou strukturám skutečně nebezpeční, bohužel, poslední dobou jako jediní. Není pro nikoho tajemstvím, že je to naše sdružení.

Nebyli jsme to my, kdo by dobrovolně lezl na diskusi Iustinu, abychom tam někoho uráželi, napadali ho nebo zesměšňovali, nicméně na druhé straně nám nemůže být jedno, jestliže donedávna spřátelená organizace si nechá ovládnout své stránky agentem určeným k rozvracení otcovského hnutí a z nich pak na nás začne nestydatě, podle a zákeřně útočit, jak je ostatně jemu vlastní.

Jen pro pořádek, protože demagogie bývá obvykle nejsilnější stránkou těchto ubožáků, připomeňme, že Meszner na nás – poprvé, kdy jsme se to dozvěděli, dost možná že i dávno předtím – zaútočil po úspěšné brigádě na výsadbu stromků na podzim, kdy hrozilo, že kredit našeho sdružení výrazně vzroste i u zdejší (tedy místní) veřejnosti (o té otcovské ani nemluvím).

Předtím už k jeho podařeným kouskům patřilo znemožnění přístupu do diskuse Oldovi Mezlovi, tedy zakládajícímu členu Spravedlnosti dětem , což Luboš Patera klidně ponechal zcela bez povšimnutí a bez odezvy (namísto aby vyletěl jak čertík z krabičky a Mesznerovi přístup k diskusi okamžitě sebral, což bych v podobné situaci asi udělal já – pokud bych se ovšem do ní vůbec dostal, protože na lidi jako Meszner mám čuch a nikdy bych jim žádné kódy nesvěřil, natož pak od diskuse).

Podruhé, byť už opatrněji, se agent Meszner pokusil o útok, když na stránkách Iustinu, v souvislosti s novým trestním zákoníkem, někdo poznamenal, že jediný, kdo proti němu protestoval, bylo naše sdružení – což je samozřejmě pravda. Meszner se to okamžitě pokusil shodit tvrzením, že by rádi byli protestovali i ostatní, ale prý nesouhlasili s formou našeho protestu (takže raději mlčeli, což je vždycky nejjistější).

Jinými slovy – snažil se těm, kteří neví, oč jde, podsouvat názor, že jsme protestovali asi nějak hrubě či nepřiměřeně, urážlivě a sprostě. Tedy – pomlouvat, shazovat.

Když jsem se to dozvěděl, zveřejnil jsem na Iustinu velice slušný dotaz (jeho kopii samozřejmě mám), zda by nám mohl pan Meszner vysvětlit, v čem s formou protestu nesouhlasil, jestliže ten spočíval výhradně v rozdávání letáčků senátorům, což je pravděpodobně nejmírnější forma demokratického protestu, kterou znám, případně jakou formu by navrhoval on, a také proč ji dosud nezrealizoval.

Když se Meszner konečně probral z šoku a pochopil, že na tohle asi neodpoví (a velící důstojník ho zjevně přes víkend ponechal na holičkách a bez instrukcí – asi odjel na hory), spustil kanonádu, která se až tak běžně nevidí. Na dotaz samozřejmě neodpověděl vůbec – na ten se totiž bez ztráty kreditu odpovědět nedá – a podle zásady, nemáš-li odpověď, napadni tazatele – začal sprostě napadat mě, přičemž mimoděk prozrazoval, co mu tak leží v žaludku – a že to je především mezinárodní úspěch K 213, který těsně před Vánocemi v Rakousku předvedlo.

Odpovědi na zadanou otázku se samozřejmě nikdo z čtenářů Iustinu nedočkal ani po jejím zopakování.

Meszner namísto toho vyzýval mě, ať se s ním bavím na jiných stránkách. Což chápu . Není pro něho asi větší ostudy než se veřejně před čtenáři Iustinu demaskovat a ukázat, co je zač. Bohužel, mně šlo právě o ty čtenáře. Ne o diskusi s blbem. 

Mesznere, věřím, že je to definitivně naposledy, co jsem nucen se s Tebou zahazovat, ale věz, že s Tebou se já rozhodně žádný zájem bavit nemám. A pokud bys veřejně nenapadal naše sdružení na stránkách donedávna spřátelené organizace, které bohužel ještě dost otců věří, protože netuší, do jakých rukou se dostala , tak bych o Tobě už dávno nevěděl, protože mám rozhodně důležitější – a také zajímavější – starosti než se pořád dokola mazlat s Tebou.

Na stránkách Iustinu mi samozřejmě šlo a jde o jeho čtenáře – ne o Tebe – aby viděli, co jsi za svini, jak jim podsouváš pomluvy a urážky sdružení, kterému věří a hlavně – jak nedokážeš odpovědět ani na jednoduchý dotaz, který jsi – nota bene – sám nastolil.

Poslouchej, co Ti řeknu (a děkuj bohu za tu upřímnost) :

Jsi hovno. Jsi odporné, smrduté, mazlavé a páchnoucí hovno, se kterým čím víc se kdo maže, tím víc mu ulpí na rukou, až začne od něj páchnout úplně stejně – a Luboš Patera je toho, bohužel, smutným příkladem. Nedá se do Tebe už ani pořádně kopnout, aby se člověk nezašpinil tak, že zbytek dne stráví pracným čištěním bot.

A nediskutuj pořád sám se sebou, byť pod nejrůznějšími zkratkami, nebo z toho zblbneš – a sám se nachytáš, jako se Ti to skvěle povedlo teď (s tím, že nesouhlasíš s rozdáváním letáčků).

Chápu, že v BISce jsi našel sobě rovné – ostatně Vladimír Hučín vcelku věrohodně popisoval poměry a osoby tam vládnoucí – a těch se taky drž. Protože jestli nám (tedy zdaleka nejen mně, ale i všem, které bych k akci přizval) je někdo ochoten zaplatit výlet (jak Ty to se zjevnou závistí nazýváš) do Rakouska (nebo někam jinam), Tobě předpovídám, že nejdéle do roka se nenajde otec, který by Ti zaplatil ani kafe. Já vím, že to nepotřebuješ, Ty to samozřejmě BISce coby provozní náklady vždycky vyúčtuješ, ale může přijít doba, kdy to už nevyúčtuješ ani jim. Protože nikdo nemá menší cenu než prozrazený agent.

Mimochodem, když jsme naposledy stáli před OS P-3 na Hodinově soudě, šli kolem dva fízlové (jistě čistě náhodou, že ?) a Tebe, Mesznere, jako jediného pozdravili. Máš pro to nějaké jiné vysvětlení, než že poznali svůj velící orgán ?

Když potkají nás, tak obvykle jenom proto, aby nás někam předvedli, nebo alespoň legitimovali. Tebe nejen že znali, ale ještě Tě zdravili.

My k tomu nemáme co dodat.

Vzhledem k tomu, že jsem si léta vážil Luboše Patery jako čestného člověka, věnuji pár slov i jemu.

Luboši, mám pocit, že máš poslední šanci se probrat a vzpamatovat. Vyhoď Mesznera ze svých stránek a pokud možno se s ním neukazuj na veřejnosti. Veřejně se omluv Oldovi Mezlovi, protože je to Tvoje vina, koho sis pustil na stránky a jak ten se tam potom choval. A nejen k Oldovi, ale i k ostatním diskutujícím.

V opačném případě jsem si skoro jist, jak vaše sdružení skončí – pokud už neskončilo, protože nevím o žádné zaznamenáníhodné akci, kterou by v poslední době zorganizovalo

 

Půjde do kopru, anebo se stane bezzubou filiálkou BISky a jiných státních struktur, spokojující se s vracením kohoutku od sprchy do okénka podatelny a s žabomyšími válkami se soudkyněmi o větu v zápisu, případně s grafickými kolážemi z dílny BIS zobrazujícími babice z OSPOD v natáčkách a s válečkem na nudle, což není nic proti ničemu, nikomu to neublíží - a hlavně to nic neřeší.

Už jste – a teprve budete - justičním strukturám jedině k smíchu. Jako ti, které se podařilo opít rohlíkem. Resp. kávou a chlebíčky.

Přiznám se, že já osobně bych si nedokázal představit větší osobní porážku jinak než tím, že sdružení, které jsem 20 let vytvářel, předám agentovi BIS, aby ho zlikvidoval.

Řekněme, že nemáš zrovna nejlepší odhad na situaci a na lidi. Protože jestliže jsi považoval za nebezpečí zinscenovaný soud v Teplicích (který já bych osobně považoval za vítanou příležitost si před veřejností vyřídit alespoň část účtů s těmi přihlouplými ústeckými soudkyněmi), tak již klasik řekl, že pronásledování nevinných vždy vedlo jenom k jejich větší slávě.

Ovšem předat pracně vybudované sdružení agentovi, aby ho utopil, to by vskutku – aspoň pro mě – byla životní prohra, ze které bych se už asi nevzpamatoval.

 

A teď k tomu novoročnímu předsevzetí, jehož přijetí výše popsané události značně uspíšily a potvrdily.

Mám silný pocit, že jediným důvodem rychle slábnoucích návštěv stránek Iustinu je právě a jedině Mesznerova diskuse. Protože je to jediné místo, kde si otcové – i jejich protějšky – mohou vylít svoje srdce, a nic se jim nestane, ba ještě je vyslechnou jiní, stejně postižení.

Je nám také jasné, že právě tato diskuse je něco, co silně chybí našim stránkám. A co tudíž vede otcovskou veřejnost přímo do náručí agenta Mesznera.

Ponechme stranou důvody, proč ta diskuse ještě není, a soustřeďme se na to, aby byla co nejdříve. Máme za to, že se nám jedna přijatelná možnost rychlé nápravy rýsuje a budeme se snažit ji využít.

Pokud se to povede, naší představou je, že diskuse nebude rozhodně anonymní – jak kdysi na našich stránkách byla a příspěvky agenta Mesznera jasně prokázaly, že to bohužel není možné – přístup bude na kód a ten dostanou jednak členové sdružení, kteří o něj požádají, jednak i ostatní, pokud jim ho dáme (Mesznere, Ty se nehlas !)

Naší představou dále je, že přístup na tuto diskusi bude placený, jako přijatelná výše poplatku se nám zdá 200,- Kč za rok, což si myslíme, že každý může dát (pokud někdo ne, a bude mít o diskusi zájem, umožníme mu si danou částku odpracovat prací pro sdružení).

Pokud se to v dohledné době povede, skončí Mesznerův monopol na diskusi a každý pak bude moci najít své přátele, případně rady na našich stránkách.

Jako praktické opatření k ukončení vlivu agenta na moderování otcovského hnutí a názorů v něm se nám to jeví jako skvělý nápad. Za kterým beze zbytku půjdeme.

Přeji všem našim členům, sympatizantům na všech společenských a sociálních úrovních a také čtenářům našich stránek úspěšný, přínosný a bohatý rok 2010 !!

Váš

 

Ing. Jiří Fiala

předseda sdružení

________________________

No - tak to je hustý

M

________________________

Děs a hrůza

Luboši,

po dvou měsících jsem se kouknul na stránky sdružení SD. Mám pocit, že
  u Tebe nastal syndrom vyhoření, nemáš už o co bojovat, Lukáš je dospělý, také
  asi u Tebe nastal nějaký měřítkový a hodnotový posun, vzpomínáš, když jsem Ti
  říkal,
   udělej si další dítě nebo zůstaneš sám? Prostě sdružení, utvořené ad hoc,
   nesplnilo očekávání, které si zakladatelé slibovali.

Nikdo z nás - zakladatelů - se k dítěti nedostal. Vím, co mi chceš odpovědět.

Zruš prosím sdružení Spravedlnost dětem.

Olda.

_________________________

Nemusíš mi odpovídat. Jen dotaz, zrušíš SD, nebo jej necháš mrvit LM ?

Jen pro osvěžení paměti, u zrodu stál i Jarda Jedlička, ba i pan Bakalář. O.

________________________

Je poněkud infantilní když na stránkách sdružení Spravedlnost dětem, je v dementních říkánkách odsuzována přítomnost členů K 213 u Bodamského jezera. Sdružení Spravedlnost dětem totiž u tohoto jezera bylo již v roce 1998, tedy 11 let před tím než K 213. Mohlo by se zdát, že 11 let je pořádný náskok ve vývoji. Bohužel, stačí se podívat na diskuzní fórum na stránkách sdružení Spravedlnost dětem, a jste hned v realitě. Jen pro toho závistivého. Vedení Spravedlnost dětem bylo nejen u Bodamského jezera, ale i u jezera Ženevského, ano tam kde císařovnu zvanou Sisi, propíchli pilníkem. Olda Mezl

________________________

Jiří,

    kurva, ať je to kdokoliv !!!

 Ale co si mne bere do huby a podepisuje se tak - a k tomu ještě píše takové hovadiny, nic jsem nikomu špatného neudělal !!

A k té placené diskusi, určitě zájem budu mít, tak jako jistě i další, tomu já věřím !!!

Zdraví Milan

Pozn.red. :  Meszner se snažil na stránkách Iustinu vydávat za Milana a hrubě pod jeho jménem ndával panu Fialovi.

______________________