Hodně štěstí a úspěchů v roce 2010 !!!

Rok 2009 pro naše sdružení nebyl špatný. Doslova na každém kroku je cítit vzrůst jeho autority a respektu. Nezřídka se stává, že tam, kde končí standardní právník, začíná K 213. A nejednou jsme také slyšeli (ať už přímo, či zprostředkovaně) povzdechnutí : Tady pomůže už jen K 213 !!

Ano, je to tak. Získali jsme pověst nekompromisní a nebojácné metly justice, která si sice nebere servítky, ale zato co řekne, to sedí.

A postačí k tomu prostý, po generacích předků zděděný obyčejný selský smysl pro spravedlnost. 

Cítíme proto v kostech, že rok 2010 by mohl přinést i změny zásadnějšího charakteru pokud jde o respekt a uznání našeho sdružení.

Ostatně, dávno už platí, že jej zesměšňuje jen ten, kdo ho vůbec nezná a nepřišel s ním dosud do styku.

Máme všechny důvody věřit, že rok 2010 bude ještě výrazně lepší než rok předchozí.

P.F. 2010 !!!

http://k213.files.wordpress.com/2009/12/pf_2010.jpg

Chlapec na fotografii je Viktor Borský, který se se svým otcem účastnil výsadby Alejí spravedlnosti (již léta organizované K 213)  počátkem listopadu tohoto roku. Aleje spravedlnosti - výsadba stromů podél významných cest ve Středočeském kraji vedoucích k sídlu sdružení - dosáhly v letošním roce úctyhodné délky 10 km.
______________________________

V roku novom
vinšujem vám nastokrát
požehnania nad domovom,
dobré skutky s dobrým slovom,
zdravia, šťastia akurát,
nech má človek človeka rád.

S úctou,
Miroslav

_____________________________

Vážený pane iženýre ,přeju Vám s celého srdce i za mého Tomáška všechno nejlepší v Novém Roce 2010,hlavně moc a moc zdraví,také mnoho úspěchů v pokračování zastupování v mnoha pohmožděných srdcí rodičů tatínků,kteří jsou bez svých milovaných dětí.Jste velice skvělý,čestný a hodný člověk. Já Vám s Tomáškem děkuju za to,že nám tak moc pomáháte.Přeju i vám aby jste vydobil hlavně to své.
Štefan Sedlák
_____________________________