Námitky nemravnosti našich soudů se množí jak houby po dešti

 

To namítá zcela oprávněně stále více občanů na adresu naší (ano, bohužel naší české) justice. V posledních několika dnech se k této vlně připojil i slovutný pětaosmdesátiletý profesor lékařství, chirurg, který zachránil za svůj dlouhý život bezpočet lidských životů, vypracoval  stovky vědeckých prací atd., a kterého – podržte se – o pětadvacet let mladší soudkyně, mimochodem sama od pohledu primitivní pavlačová bába, nazývá v řízení u soudu v jeho věci „dědkem“.

 

Pana profesora u soudu zastoupil náš mluvčí K 213, pan Ing. Jiří Štefek, který vzápětí připojil obdobné a vzhledem ke stavu současné české justice jedině možné námitky také ve své osobní soudní věci.

Pro inspiraci dalším tyto právní materiály zveřejňujeme a dáváme k dispozici – viz odkazy níže.

Přirozeně ušetřen v nich není ani mimořádně nemravný osobní život současného předsedy MS v Praze Sváčka, o kterém máme informace, že mlátil svou původní manželku. Pak se rozvedl, znovu oženil s Michaelou Dolinovou a je znovu obviňován z týrání nové manželky i jejích nezletilých dětí! Další nechutné „pikantnosti“ z prostředí naší justice najdete v následujících odkazech:

 

http://k213.wordpress.com/files/2009/12/vlckova_namitka1.pdf

 

http://k213.wordpress.com/files/2009/12/vlckova_namitka1.pdf

 

http://k213.wordpress.com/files/2009/12/maly_namitka.pdf

 

http://k213.wordpress.com/files/2009/12/maly_namitka.pdf

 

 

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/ps.jpg

 

 _____________________

 

 

 

Zdar, ctu:

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1922

 

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1922

 

a i kdyz je pan Lhotak strasne chytry clovek plus Mgr. Kutej velmi dobry advokat, tak uz dle casu jednani 9:40 to vypada na "petiminutovku" kdy rozsudek prvoinstancniho soudu proste potvrdi.


Tady funguji proste a pouze jen metody "guerillove justicni valky" ve
stylu namitky podjatosti pro nemravnost Svacka..

 

Zdravi Frantisek

 _____________________

 

 

Nejde o námitku podjatosti, ale dovolávání se vhodnosti – jak vlastně při kolikrát čestných a ušlechtilých lidí může soudit prase a prasetem vedený soud - viz. Sváček?!!!

Jinak válku ještě nepoznali – to je teprve čeká (nejpozději v pekle – přirozeně).

J.Š.

___________________________