Upozornění přátelům

 

Je již dávno mimo jakoukoliv pochybnost, že policie nejen monitoruje veškeré hovory a maily (nejspíš nejen pana Fialy, ale i jeho nejbližších spolupracovníků), které chodí K 213, ale že je drze umazává nebo pozměňuje.

Jeden velmi čerstvý příklad :

Včera v noci se redaktor Blesku pokoušel poslat mailem svůj článek panu Fialovi k recenzi a připomínkám, e-mailová pošta ale nechodila. Resp. chodila - jiná - ale ta s tím článkem nikoliv.

Odladění článku poté muselo být provedeno telefonicky.

Teprve až Biska zjistila, že vydání článku stejně nezabrání, protože jsou oba v osobním telefonickém kontaktu, vzdala to, a mail - po třech hodinách (když už pan Fiala dávno spal) - najednou přišel.

Nevíme, kolik mailů nám už fízlové odmazali a kolika kontaktům, zejména s lidmi, kteří se na nás obrátili poprvé, tak zabránili - ale odhadujeme to na stovky.

Nebezpečí ale hrozí i těm, se kterými se dobře známe - neboť nic by nepotěšilo Bisku víc, než kdyby se jí podařilo nás rozeštvat.

Proto - nejde-li Vám dlouho odpověď na podnět, který jste třeba p. Fialovi poslali, nebo přijde-li odpověď, která by nemusela odpovídat jeho povaze a snaze o zrovnoprávnění otců, ověřujte to všechno osobně, nejlépe telefonicky, nebo přímo z očí do očí.

Víme, je to zdržení a není to vždy jednoduché, ale rozhodně pořád lepší než přijt o cennou - a ojedinělou -  podporu našeho sdružení, o věrné a spolehlivé přátele !!

A vždy pamatujte : Nepřítel nejen že naslouchá, ale je přímo jedno ucho a naši činnost sleduje bez zamhouření oka 24 hodin denně.  To klidně může, my mu to nezazlíváme, jen ať se poučí, jak se dělá skutečná revoluce, v justici,  my se konečně vůbec nemáme za co stydět, a proto taky všechno děláme veřejně a neskrýváme se.

Pozor ale na cenzuru a pozměňování mailové pošty, na nedostupnost telefonů (tedy neprůchodnost hovorů), apod. To už totiž od nepřítele fér rozhodně není, na to právo v žádném případě nemá a jednou si to také odsedí (nejpozději tehdy, až do toho budeme mít co mluvit my).

A my mu k tomu rozhodně napomůžeme, jak jen budeme moci.
________________

Jirko, tidleti čimelíci, kteří ti nyní škodí, ti v budoucnosti budou oddaně sloužit. Je to jejich chleba, víc neumí,  jsou to žoldáci. O.
________________


Vážený pane inženýre.

Četl jsem, co jste psal a nechal zaslat soudu.Je to moc hezky sepsané a mnohokrát Vám upřímě děkuji,za vaší velikou pomoc v mém zastoupení.Jste velice schopný a znalý člověk, se kterým jsem se rád seznámil.
Čtu Vše, co se Vás týče a jen neuvěřiteně zírám, co se děje v naší demokratické společnosti, kde se snad ani takto nechovali za dob hlubokého a totalitního komunistického režimu. Myslím si opravdu,že pan Havel proti Vám měl k porovnání takzv. procházku růžovým sadem, jak se proplétal komunistickým režimem.Myslím si,že je to dnes daleko tvrdší, hrubší jednání, kde se musí člověk bát aby ho ještě navíc někde nepřepadli a nezmlátili či snad ne něco ještě horšího.Dále držím palce a zároveň se omlouvám,že nemohu v to úterý na soud v Praze.Mám celkem smůlu,že jsou většinou tyto soudy s Váma v úterý, kdy mám svého synka ke styku. Moc rád bych Vás podpoříl,už jen proto,co jste doposavad pro mě a mého synka Tomáška udělal.
Chtěl jsem se zeptat,ona ta soudkyně Kučerová,udělila nějakou pokutu ? Za co a kolik?
Musel jsem se oklepat z toho úterního šoku a té naprosté neschopnosti, také nepřítomnosti mého Tomáška,který chudáček u matky trpí.

Štefan S.
________________________