Helena Vondráčková na nás podala trestní oznámení

 

Podle informací přinesených časopisem Šíp, zpěvačka Helena Vondráčková podala trestní oznámení na Ing. Jiřího Fialu a Ing. Jiřího Štefka. Důvodem jsou jejich články na internetu a trestní oznámení na jejich "korunní svědkyni". Přátele Marty Kubišové označila za "lidskou stoku". Vzhledem ke skutečnosti, že tato dáma prošmejdila stoky všechny (zejména ty komunistické), je v tomto směru jistě renomovanou odbornicí, takže ví, o čem mluví.

Více na :

http://sip.denik.cz/zpravy/valka-vondrackova-vs-kubisova-pokracuje20091001.htmlVÁLKA Vondráčková vs. Kubišová pokračuje

 
Helena Vondráčková a Marta Kubišová si v poslední době nemůžou přijít na jméno.
 
Profimedia.cz
Helena Vondráčková a Marta Kubišová si v poslední době nemůžou přijít na jméno.
 
Diskuse
 
Čtvrtek 01.10.2009 05:37

Žaloba o 2 miliony korun!

 

Martin Michal: Přátelé Kubišové jsou morální lidská stoka! Marta Kubišová: Nehodlám to komentovat!V masakr vztahů přerostla soudní pře mezi Martou Kubišovou a Agenturou MM Praha Heleny Vondráčkové. U druhého soudního stání totiž několik lidí, které manžel Vondráčkové Martin Michal označil za přátele Kubišové, prý ústně zaútočilo jak na ně, tak na jejich právničku a svědkyni. Teď za to budou čelit trestnímu oznámení.

Šípu se podařilo získat trestní oznámení, které společně podali Helena Vondráčková s manželem, jejich právnička Jana Gavlasová a obchodní ředitelka agentury MM Praha, s.r.o., Michaela Kocourková. V něm stojí výčet urážek a pomluv, které prý zazněly u soudu a mají poškozovat autory trestního oznámení. Celkem se dožadují odškodnění ve výši dvou milionů korun!

Převážná většina výroků prý vyšla z úst přátel Marty Kubišové, a to přímo před jednací síní, když se před dvěma týdny projednával spor kvůli zrušenému turné tria Golden Kids. Kubišová se od údajných urážek distancovala. "O tom nic nevím," řekla už minulý týden Šípu.

V trestním oznámení se přesto píše, že se u soudu objevila Helena Váňová, údajně teta zpěváka Václava Neckáře a kamarádka Marty Kubišové. Ta prý na chodbě označila Gavlasovou a Kocourkovou za "matrace" (tedy údajné milenky) Martina Michala. Na Vondráčkovou prý navíc lidé u soudu pokřikovali, že je komunistka.

Michal v reakci na to prohlásil následující: "Nás už vůbec nepřekvapuje, proč Marta po celou dobu nehorázně lže, nedrží dohody, a proč jí byli její fanoušci celou dobu lhostejní. Poznali jsme v pravém slova smyslu ve vztahu k těmto lidem, co to je absolutní morální lidská stoka."

Trestní oznámení se podle něj vztahuje i na další přátele Kubišové, a to Jana Šinágla, Jiřího Štefka a Jiřího Fialu. Marta Kubišová se nechce k trestnímu oznámení ani k údajným útočníkům vyjadřovat. "U soudu asi šlo o nějaké publikum. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat, protože jsem v autě," řekla

________________

Dobrý Jirko, ale mám obavu aby si tu rozprostřenost napříč tím bordelem, kterej tady panuje, ukočíroval. Olda

Drž nám palce. J.

Určitě budu. Očividně si ten bordel není jistý v kranflecích, páč by jinak postupoval z pozice síly. A z toho auta by tě vytáhli jako Havla když jel s Landovským. Mají bobky, sere se to na všech stranách, lidi nasraní jak podhorská louka od krav. Olda

_________________

Pane Fiala,
prý si málo kupujete cédéčka od Vondráčkový, a ona si pak musí vydělávat žalobami na Vás. Tak to napravte, ať má chudinka co jíst a nemusí se s Váma soudit ! N.
_________________

Jirko,  nelze než gratulovat k Reklamě Vašeho sdružení K213 o níž se Vám zadarmo postarala
vychrtlá Helena Vondráčková. Dosud Vaše web stránky byly hojně navštěvovány, ale nyní po Reklamě od Vondráčkové dejte bacha, aby webovky sdružení nezkolabovaly z přetížení.
BRAVO !
-A-
_______________
Díky za uznání. Ještě abychom někde schrastili ty dva melouny, protože komunistická justice jí samozřejmě půjde na ruku - proto taky tak drze žaluje. Zdravím
Jirka
_______________
Nový jazykolam pro Helenu :

Nezažaluje-li tě Julie,zažaluji tě já. Nezažalujeme-li tě my,zažalují tě jiní. J.
_________________

Pověsme je vejš, ať se houpou.
Zdravím, Hangman. (Pepa Nos)
_________________