Hradecký Den pro střídavou péči - útok reakce odražen !!

 

Úvodní FOTO reportáž :

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec21.jpg

Hezkých slečen a maldých maminek jsme za den potkali celé tucty. Většina z nich se nám podepsala.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradeck.jpg

Kolorit města Hradce Králové, dějiště Dne pro střídavou péči 22. září 2009.
__________________

Vlastní reportáž :


Ať už to bylo při návštěvách Štrasburku nebo při brněnské blokádě, reakce feministických spolků na sebe obvykle nenechala dlouho čekat. Vždycky začaly vztekle rozesílat svoje nenávistné bláboly po všech možných i nemožných redakcích a médiích - známé bláboly o domácích násilnících a psychopatech, co se mstí svým bývalým manželkám.

Jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Že by naše vystoupení na veřejnosti v Kolíně a zejména pak mezinárodní úspěch v Bratislavě, který převzala četná naše   i zahraniční média, zůstal nepovšimnut, to je samozřejmě naprostou iluzí a pokud jsme zveřejnili článek "Nepřítel nespí - zuří!", pak v podstatě přesně vystihoval podstatu věci a současný stav.

Nepřítel zuřil natolik, že se v Hradci dokonce pokusil narušit průběh Dne pro střídavou péči, ovšem neuspěl a jeho vskutku zbabělý útok skončil dřív než začal. Asi jako se rychle rozpustí lež,  když se srazí s pravdou.

Když jsme sbírali podpisy asi hodinu, všimnul jsem si jedné paní, jak stojí opodál, upřeně nás pozoruje a něco žmoulá v ruce.

A když jsem oslovil jednu mladou, hezkou maminku, která vcelku bez váhání souhlasila, že střídavá péče obou rodičů pro děti je optimální možností porozvodové výchovy, už to dotyčná nevydržela, přišla k nám a začala mladou maminku přesvědčovat, ať nepodepisuje něco, o čem nic neví a hlavně neví, kdo za tím stojí - a maminka se skutečně zarazila. Ale jen na chvíli, když naopak uslyšela logické argumenty, proč by to podepsat měla a že to dobře funguje po celé západní a severní Evropě, svůj podpis dokončila.

A to dotyčnou feministickou aktivistku zlomilo natolik, že po nás vztekle mrskla ten leták - a šla pryč. Byl pěkně zmačkaný, musela ho tam žmoulat v ruce už pořádnou chvíli.

Pak jsme našli tentýž leták ještě opodál na sloupě s letáky a také v protějším obchodě na regále, ale přinést nám ho  osobně už nikdo odvahu neměl.

Když se na ten leták podíváte, tak už na první pohled zjistíte, s kým máte tu čest. Leták není - zjevně pro jistotu - nikým podepsaný, takže - klasický zbabělý nepřítel. A ty bláboly, co tam snesl, svědčí výhradně o autorství jediné, stále stejné dílny. Okruh lidí okolo psychopatky Uváčikové a jejích spolků, případně spolků, kde má tato osoba vliv.

Hradecký den pro střídavou péči byl ovšem něčím výjimečně dobrý - totiž tím, že samy ženy daly těmto spolkům jasnou a srozumitelno odpověď. A to v tom smyslu, že je tyto spolky nezajímají a zajímat nechtějí, že za ně nemluví a že vystpují výhradně samy za sebe - zatímco moderní žena už je úplně někde jinde. A o těchto spolcích nechce ani slyšet.

Takže - přesně podle zásady : Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Kdyby se feministky v Hradci neukazovaly, aspoň by tak jasně nevěděly, jak na tom jsou s podporou u normálních žen.

Pro pobavení našich čtenářů přebíráme leták z protiakce feministek v plném znění, bez úprav, jak jsme ho dostali mrštěný na ulici.  A zcela výjimečně ho i okomentujeme, i když jinak se k anonymním tiskovinám, či dopisům zásadně nevyjadřujeme. Tímto činíme první a poslední výjimku.

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/stvaci.jpg


"Kdo jsou otcové .... starali se o své rodiny v době manželství ..?" Nevím, jak autor ví, že NE, pravdou je, že naprostá většina z nich se starala naprosto výjimečně vzorně, právě proto potom také tolik usilovali o děti, které nemohli vychovávat. Kdyby to byli otcové, co jim jsou jejich děti ukradené, dávno by svůj těžký a nerovný boj vzdali a věnovali se něčemu jinému, třeba kariéře nebo druhé rodině.  To už tak z logiky věci vyplývá.

"Odešla by žena s dětmi od táty, který se řádně o svou rodinu stará ?" - samozřejmě, že ano, známe spousty žen, které za chvilkovou zábavu nebo vidinu zlatého prasátka rády obětovaly prosperující rodinu a štěstí dětí , včetně takových, které to dělají opakovaně, ba programově. V podtextu této věty ale naleznete skrytý nebezpečný vzkaz, ba přiznání - totiž že to byla žena, kdo rozbil a opustil rodinu s dětmi.

"Jejich EGO a peníze jsou jediné, co uznávají" - tak tady autorka bezesporu velmi dobře ví, o čem mluví, protože mluví o sobě, a to se pak mluví nejjistěji. EGO je typickým výrazem psychopatky Uváčikové a pokud jde o peníze, tak stovky návrhů na zvýšení výživného, podávaných těmito psychopatkami, výmluvně svědčí o tom, pro koho jsou peníze tím hlavním, co jedině uznává. Ostatně, větu : "Neuvidíš děti a o všechno Tě oberu" slyšely stovky rozvádějících se manželů a většinou také viděli její praktické naplňování, za pečlivého dozoru feministické justice.

Snad nejzajímavější odstaveček najdete pod titulkem : "Proč je žena opustila", neboť krádeže společného majetku, a to i velkého rozsahu, odcizování financí ze společných účtů (kam doputovaly většinou hlavně z platu manžela), krádeže osobních dokladů a následné vydírání jimi - to jsou skutečně hlavní receptury z feministické kuchařky, které jsou zřejmě školeny a vyučovány ve feministických kurzech, protože následná praxe feministkami ohloupených manželek je tak zoufale stejná, že není možné, aby k tomu nebyly školeny a naváděny z jednoho  jediného centra. 

A nejlepší nakonec : "Kde berou čas a peníze na akce ... "  To se ptá opravdu ten pravý. Kde berou feministky čas a peníze na svoje zvrácené aktivity, na kanceláře, sekretářky, tisíce publikací, atd. atd. ... ?!!

Žádné z našich sdružení nemá ani jediného placeného pracovníka, protože by ho nebylo z čeho zaplatit, žádné nemá ani vlastní kancelář, pokud má alespoň počítač a tiskárnu, pak je to většinou díky sponzorským darům nebo příspěvkům členů - a pokud máme čas, tak si ho jednak musíme udělat (což je vždycky výhradně otázkou preferencí)  a jednak poté, co nás trestní oznámení bývalých manželek připravily o většinou slibnou práci a kariéru, tak se pak nemohou feministky divit, že máme čas stát na ulici a diskutovat s lidmi. 

Což nám zjevně jde výrazně lépe než jim. Jim jde jediná věc - zalézt někam do přítmí svých dobře placených kanceláří a potajmu rozesílat na všechny strany nenávistné maily a pomlouvačné letáky.

A pak kdo se chce komu mstít a kdo nedokáže žít normálním životem.

Jak i poslední akce v Hradci ukázala, my si jich nevšímáme a všímat nepotřebujeme, nic od nich nechceme a ani nečekáme.

Zato jim naše úspěchy zatraceně nedávají spát, provokují je  a ukazují jejich vlastní ubohost, zbabělost a nemohoucnost. A v Hradci i izolovanost od problémů a názorů ženské části veřejnosti.

Ostatně, stovky ženských podpisů na našich sebraných arších jsou výmluvnou - a tou nejlepší - odpovědí.
_____________________

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/podpisy.jpg

Jeden z podpisových archů, s výhradně ženskými podpisy. Tak kdo je tady "in", a kdo už je dobře půl století zcela "out" ?
_____________________

Více na :

Stánek podporující střídavou rodičovskou péči.

http://hradecky.denik.cz/multimedia/galerie/1598913.html

http://hradecky.denik.cz/zpravy_region/rodina_stridava_pece_20090923.html
_____________________


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec1.jpg

Stánek pro střídavou péči stál - již tradičně - v centru města.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec2.jpg

Předseda sdružení spolu s jedním kolegou vyvěšují po ránu logo sdružení K 213 na americký Jeep.
Ano, přes Rodeo jsme tu my !!http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec3.jpg

Spokojenost po dobře vykonané práci.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec4.jpg
I tahle maminka si myslí, že děti mají přirozené právo na oba rodiče.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec5.jpg
Slečna ráda a rychle souhlasila, stejně tak i její partner.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec6.jpg

Sbírání podpisů v ulicích města. V akci Mgr. Zbyněk Šimůnek .


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec7.jpg

Slečnu cestou ze školy čekalo zajímavé překvapení. Ale - ráda se připojila.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec8.jpg

Některé obyvatelky Hradce opravdu stojí za povšimutí.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec9.jpg

Český rozhlas Hradec Králové se zajímal o názory organizátora celé akce Luboše Patery.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec10.jpg

Další úřednice cestou na oběd podpořila střídavou péči.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec11.jpg

Nejlepší byly slečny na cestě ze školy - podepisovaly rády, a všechny. Nejlépe najednou.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec12.jpg

I tato blondýnka souhlasí, aby děti vyrůstaly v péči obou rodičů. Každá normální ženská si od nich na čas ráda odpočine.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec13.jpg

I starší generace je toho názoru, že děti by měly mít oba rodiče.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec14.jpg

Sbírání podpisů v ulicích se účastnil i sám organizátor, Luboš Patera osobně.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec15.jpg

Jeden z nových, mladých pomocníků z Hradce při sběru podpisů.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec16.jpg

A takto pak vypadají stohy podepsaných archů - výsledky naší práce.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec17.jpg

Ne, Ty ještě podepsat nemůžeš - ale za to dostaneš bonbón !!http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec18.jpg

I mladá generace mužů se do akce ráda zapojila. Výsledky se mohou týkat především jich.


http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec19.jpghttp://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec20.jpg

Ten pán v pozadí má - jako druhý v Hradci - děti ve střídavé péči, a nemůže si to vynachválit.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec21.jpg

Hezká slečna z úvodu a mladý pán, který se do akce rovněž zapojil.http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec22.jpghttp://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec23.jpg
Slečna se zmrzlinou rovněž tuší, že dítě má mít oba rodiče.

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hr24.jpg

Tři generace mladých žen : Matka, starší dcera - a nejmladší, ještě v kočárku. Která z nich zažije šťastné manželství ? Které vydrží až do smrti jednoho z partnerů ? A která z nich zažije střídavou péči po rozvodu ? 

http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec24.jpg

Gočárova třída v Hradci, kde jsme podpisy sbírali, zakončená moderním kostelem, postaveným k oslavě vzniku republiky v roce 1919. 


_________________________
http://k213.files.wordpress.com/2009/09/hradec_n.jpg

Bývalá manželka toho pána shora, co má jako druhý v Hradci děti ve střídavé péči, na autobusové zastávce. Když viděla fotografa, měla se rychle k odchodu. A když jsme tomu pánovi ukázali feministický leták, jen kroutil hlavou - komu že jde o peníze ? A komu o děti ? Sedět ve vinárně a lovit chlapy - a já abych to sponzoroval, zhodnotil chování své bývalé drahé. A ta asi věděla, proč utíká. Prý se právě vrátila z Tuniska - a rovnou požádala o zvýšení výživného. Asi aby mohla k moři znovu. Ale jde jim - chudinkám - samozřejmě hlavně o děti, kampak na ně s penězi !!
___________________

Více na :

http://www.blesk.cz/clanek/pro-muze-rozzlobeni-muzi/123392/den-pro-stridavou-peci-v-hradci-kralove.html


http://www.blesk.cz/clanek/pro-muze-rozzlobeni-muzi/123392/den-pro-stridavou-peci-v-hradci-kralove.html

Deník Blesk zařadil tuto reportáž mezi nejsledovanější celebrity uplynulého týdne :

viz :

http://ceske-celebrity.cz/clanky/den-pro-stridavou-peci-v-hradci-kralove/


http://ceske-celebrity.cz/clanky/den-pro-stridavou-peci-v-hradci-kralove/

Stejně obsáhle referuje i Hradecký deník :

http://hradecky.denik.cz/zpravy_region/rodina_stridava_pece_20090923.htmlhttp://hradecky.denik.cz/zpravy_region/rodina_stridava_pece_20090923.html

____________________Koukám, že přejetá veverka Uváčiková vyslala do útoku nějakou Hradeckou veverku, která vám taky skočila do cesty a zase to křuplo. Vony ty veverky spadlé ze stromu nechápou, že už je střídavá péče dávno rozjetý vlak a že se nedá zastavit tím, že se mu skočí pod kola. Jirka
___________________

Tak jsem se dival na webove stranky a to ti teda povim - ty si sama zenska. Jinak sama hezka zenska, Coz je fajn.

Zdravi

nem
___________________

Jinak ty fotky z HK jsou parádní a ty ženy taky.
M.
___________________