Odvolací jednání ve věci p. Fiala v. soudci

 

Rádi bychom  Vás všechny tímto pozvali na odvolací jednání ve věci údajných mnohačetných útoků na státní orgán a (údajného) veřejného činitele, jichž se měl dopustit náš předseda a mluvčí p. Fiala,  které se bude konat na

 
    Městském soudě v Praze, Spálená ul., Praha 2, místnost č. 197 - III. patro
 
a to dne 7. srpna t.r. od 8.45, za hodinu další (odvolání).
 
Přijďte se podívat, jak si česká justice představuje svobodu slova v praxi a za co všechno se lze v údajně demokratické zemi dostat před soud. Přijďte se podívat, jak se uražené novodobé panstvo dokáže puntíčkářsky mstít -  k čemuž  jim naráz nechybí ani čas, ani prostředky.
 
Pro úplnost dodáváme, že všechny justiční osoby, jichž se měly údajné útoky týkat, se podílely na případu dětí Fialových, který štrasburský soud označil za jedno velké porušování lidských práv, zejména otce dětí. Takže to rozhodně nemohl být obžalovaný, kdo s porušováním lidských práv začal.
 
 
 
Z těchto osob, které hrubým způsobem porušovaly platný právní řád, nejen před soudem, ale ani před kárnou komisí nestál dosud nikdo, zatímco pan Fiala by si mohl na některý ze soudů klidně přehlásit svoje trvalé bydliště.
 
Přijďte se tedy podívat, jak se česká justice poučila ze štrasburského rozsudku a jaké z něj vyvodila závěry.