Je k neuvěření, co děláte u vás s otci

 Nějak se to všechno sešlo... A pro nestranného pozorovatele z ciziny - neuvěřitelný šok.

 Pan Fernando Burgos, otec, v současnosti vydaný ze Švédska k pronásledování východočeskou justicí, má sestru. Ta je právničkou a pracuje v jedné poměrně známé právní kanceláři v Londýně.

To ona mi psala o vydání otce (svého bratra) do ČR, stejně jako o dnešním vazebním zasedání v Semilech - ač to nenapsala, tedy s podtextem, zda bych se tam nejel (nebo někdo z nás) podívat...

Napsal jsem jí - až večer - že jsem byl celý den v Praze, a to hlavně kvůli zastupování jiného otce - toho, co žije v podstatě ve vyhnanství v Arménii, protože tady je na něj vydán zatykač, údajně pro únos vlastního syna.

K tomu připočtěme, že ona ví, že i já jsem byl nedávno odsouzen k 6-ti měsícům nepodmíněně, údajně za to, že jsem prý "mařil úřední rozhodnutí" - ve skutečnosti jednak za proběhnuvší senátní kampaň, ale hlavně proto, abych dalším otcům, jako jsou pan Burgos nebo pan Jadlovský, nemohl dál pomáhat...

"Je neuvěřitelné, jak se u vás zachází s otci..." napsala mi v reakci na sdělení, že se dnes už do Semil nedostanu, protože nemohu být prostě zaráz všude a taky jsem jen člověk, který se občas musí najíst nebo vyspat a umýt.

Kdo zná právníky a jejich příslovečnou opatrnost, pochopí, jak silná jsou to slova.

Věřme, že se o ně podělí i se svými kolegy, až zas bude v Londýně v kanceláři. A nejen s nimi...

_____________________

_____________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.