Vyhulená hlava

píše vyhulené články... Možná, že ten zákaz konopí má něco do sebe - když se podíváte na JXD a jeho novinářskou činnost, pochopíte, proč.

 Máte-li konopím omezené rozlišovací schopnosti, pak nejste schopni rozlišit Hodinu od otcovských aktivistů. Dávat ho dohromady s kterýmkoliv z nich může totiž jen - vyhulená hlava.

Mail JXD stran jeho článku o Hodinovi - který - nechť si klidně píše, když ho to baví - ale ať se neopovažuje Hodinu vydávat za typický případ, přenositelný na všechny ostatní.

________________

 

Vážený pane JXD,
 
dostal jsem odkaz na Váš článek o p. Hodinovi - který by mi byl vcelku lhostejný, stejně, jako je mně - a všem ostatním aktivistům - lhostejný pan Hodina, pokud bych tam ovšem nenašel - a to hned v úvodu - hrubě urážlivou a hlavně naprosto nepravdivou větu :
 
"Jeden takový spor, spor Aleše Hodiny, již nějakou dobu sledujeme. Je, myslím, informativní stran aktivistů obecně"
 
 
Sledujte si, co chcete a pište si, o čem chcete, ale neopovažujte se srovnávat Hodinu s ostatními aktivisty, a to s kýmkoliv z nich, natož abyste jeho chování a spory vydávali za zobecnění všech ostatních - to je hrubá a sprostá urážka a hlavně hrubá a hloupá lež někoho, kdo o věci vůbec nic neví, přesto o ní píše.
 
Hodina je  - podle mých informací a zkušeností - a stejně tak podle zkušeností ostatních, těch, co měli to "potěšení" - psychopat, úchyl a syfilitik, u něhož se dá předpokládat postupující rozpad osobnosti.
 
Někdo z aktivistů se snad vydává za Dr.H.C,, natož aby chtěl, aby ho tak ostatní oslovovali ??
 
Někdo z aktivistů se snad živil programově vydíráním většinových vlastníků firem ?
 
Někdo z aktivistů snad někdy organizoval sbírku na kalhoty pro vlastního syna ?
 
Někdo z aktivistů snad chodí k soudu se záchodovým prkýnkem kolem krku ??
 
Nikdo ze skutečných aktivistů, pokud vím, se s Hodinou nebaví, všichni se od něj drží co nejdál, jako od nebezpečné, byť neinfekční nemoci.
 
Kde jste vzali tu nebetyčnou hloupost a drzost vydávat Hodinu za typický případ ?? Ukažte mi jediný druhý takový !!
 
Neexistuje - protože srovnatelného psychopata nikde nenajdete.
 
To, že se vydává za "otcovského aktivistu", je nálepka, na kterou může sednout opravdu jen poloidiot, stejně jako o něm psát zevšeobecňující články, natož jako o něčem typickém.
 
Nikdo z aktivistů otcovského hnutí NEMÁ S HODINOU A JEHO CHOVÁNÍM NIC SPOLEČNÉHO. NIKDO HO ANI ZA ŽÁDNÉHO AKTIVISTU NEPOVAŽUJE, a to, že to děláte vy, je opravdu jen a výhradně výrazem vaší nebetyčné hlouposti, neinformovanosti, ba idiotismu.
 

Co si tak asi mohu myslet o časopisu, který takové nesmysly - zjevně bez ověření - tiskne - a co o redaktorovi, který - opět bez sebemenšího ověření - vydává psychopata a jeho chování za obecný vzor všech ostatních ?
 
Za tu větu z úvodu byste se měl, pane JXD, veřejně omluvit, a to zdaleka nejen otcovským aktivistům, z nichž mnozí posunuli nejen naši legislativu, ale často především soudní praxi o pěkný kus dál, ale hlavně vašim čtenářům, protože jim veřejně a hloupě lžete do očí.
 
A kdo si ty Vaše bludy přečte, bude zcela falešně a nepravdivě informován.
 
Pokud to má být cílem Vašeho snažení, tak si to na ten časopis laskavě napište.
 
Na titulní stránku a velkými písmeny. LŽEME VÁM DO OČÍ, NAŠÍM ZPRÁVÁM NEMŮŽETE VĚŘIT, A KDYŽ, TAK JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. 
 
S pozdravem
 
Ing. Jiří Fiala

 

 

 

 

________________

________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.