Konzervativní strana, KAN a Koruna česká na cestě k zániku

Svým společným prohlášením na podporu TOP 09 to jednoznačně prokazují.

Smyslem tohoto prohlášení je, že nebudou samostatně kandidovat a podpoří TOP 09, pokud je pravdou, že tato strana nebude v parlamentu spolupracovat s ANO a udělá všechno pro to, aby ANO z politiky vymizelo.

I když mám naprosto identické cítění k hnutí ANO a jeho estébáckému přednostovi, přece jen musím konstatovat, že  tohle je krok za hranicí politického vkusu, soudnosti a především politické předvídavosti.

Postavit svůj program a své postoje pouze na negaci jediného subjektu, byť jakkoliv odporného a škodlivého, je - a vždycky byl - fatální omyl a tito lidé by se z toho měli umět poučit - anebo se politice vůbec nevěnovat, protože o ní nemají ani základní představu.

Ale hlavně : TOP 09 je natolik odumírající a zprofanovanou stranou, že spojovat s ní jakoukoliv politickou budoucnost znamená jediné : Brzkou politickou smrt všech zúčastněných.

Spící kníže, zprofanovaný Kalousek s pověstí toho nejhoršího bosse podsvětí - nemohou na své pověsti nic změnit ani vcelku vybranou pravicovou rétorikou. Především pak : Nikdo z nich nikdy ničím nepřispěl ke skutečnému boji za lidská práva, nikdo z nich se nikoho pronásledovaného nezastal, omezují se na blábolení v parlamentu a Senátu, někdy ani to ne, protože i to je jim zatěžko a jako lidé jsou neskutečně zbabělí a v praxi naprosto nepoužitelní.

Názorným a zvláště odstrašujícím příkladem pak budiž nově zvolený senátor Czernin, senátor za náš kraj - Jičínsko - který byl zvolen jednoznačným volebním podvodem, voličům se vyhýbá, ba skrývá se před nimi - a jediné, co ho zajímá, jsou jeho firmy a dotace pro ně, kvůli kterým výhradně do Senátu šel.

Takoví lidé jsou bohužel pro TOP 09 typičtí - zbabělí, naivní, hloupí, egoističtí - a s majetkem, pocházejícím z podivných zdrojů, za prsty.

K takovým lidem nikdo nemá a nebude mít důvěru a právem jsou na naprostém okraji politického dění i zájmu voličů.

Spojovat s nimi svou budoucnost, nebo ji do jejich rukou vkládat, je politická sebevražda, v případě výše uvedených tří subjektů, které se za celá léta na nic prozíravějšího nevzmohly, ba ani na prozíravější personální obsazení ne,  asi žádoucí.

http://www.konzervativnistrana.cz/stanoviska/tiskove-zpravy/tz/article/viribus-unitis.html

_____________________

_____________________

Komentáře  

0 # Kedul 2017-05-13 12:22
zpravy.aktualne.cz/.../...
"Vrchní státní zastupitelství v Praze dnes vyzvalo mediální dům Economia k odstranění textu reportéra Luďka Mádla ze zpravodajského serveru"

Jak kvici stbaci prokuratorsky a jak vyhrozujou kdyz je nekdo online hlida ze je podle umluv podle mezinarodnich judikatu a blablabla vsechno tajne nic se nesmi zverejnovat ..blablabla..

Ze se verejne lincuje clovek ktery ani jeste nedostal nepravomocne rozhodnuti soudu, natoz pravomocne, vcetne jeho rodiny v mediich a kdovikde, ze o nem lze prokurator pred soudem a mnohdy i "nezavisly" soudce jiz v soudni sini jako kdyz tiskne a urazi ho ... to nikomu nevadi ... ze se uporne dba na absolutnim utajeni krivych svedku, kteri maji ve sve vlastni vypovedi nekolik desitek rozporu klidne i v jedinem odstavci ... vite co prokuratori .. polibte si .. do jedne minuty od precteni teto vyzvy pod pokutou 50 tisic nebo castku do 3 dnu zaslete na ucet k213
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 14:28
Ministr Pelikán jednal s generálním tajemníkem Rady Evropy Jaglandem: ČR se chce připojit k mnohostranným úmluvám co nejdříve

portal.justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 14:29
Babišovo zneužívání médií neřešte, prosí Češi v europarlamentu

zpravy.idnes.cz/.../...

ČR by v Bruselu hrozila ostuda. Čeští europoslanci chtějí zarazit debatu o Babišovi a médiích

zahranicni.eurozpravy.cz/.../...

_____________

A to prosí proč ? Aby nepřišli o platy ??
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 14:32
Kroupa: Babišova soukromá policie existuje, kompro shání expolicisté v Agrofertu i novináři v Mafře

video.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 14:34
Cílená likvidace nepohodlných je už standardní postup :

Zpověď pilota
www.pribehylidi.cz/rozhovory/nepritel-statu/
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 14:34
Babiš mě chce návrhem na insolvenci zničit, tvrdí Rada

tyden.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 18:21
On ten Klaus je přeci jen mimoň - ještě že už je pryč...

seznam.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 20:43
Likvidace novinářů? Špatný vtip, hodnotí politici Zemanova slova

euro.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-14 20:43
Zaměstnanci v exekuci jsou pro zaměstnavatele černou můrou. Stát chystá úlevy

e15.cz/.../...
0 # Kedul 2017-05-15 11:47
ceska-justice.cz/.../...
"Státní moc lze uplatňovat jen v případech a v mezích stanovených zákonem, a to způsobem, který zákon stanoví."
No podle tohoto clanku listiny ocekavam hromadne zatykani a razii na statnich zastupitelstvich vsech stupnu nebot jak je prokazano mnoha pripady .. nejspis se nenajde v cesku ani jeden prokurator, ktery by nezneuzil pravomoce v rozporu se zakonem ...
No kde potom vzit nove zalobce? Zadny problem ... nahodne z ulice kazdy clovek s iq nad 100 bodu po precteni trestniho radu (cca 2-3 hodiny)to dokaze delat mnohem lepe nez stavajici banda justicnich mafianu ...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-15 21:14
Nejvyšší soud - toho asi neví víc...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-15 21:29
Sledujíc tu Kafkárnu na K 213 :


Už se někdo pozastavil nad tím nesmyslem soudce Koudelky, že pan Fiala je potrestán za to že si nepřebírá poštu, která mu nikdy nebyla odeslána?  O. :eek:
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-15 21:39
Souhlasím v názoru před časem na věčnost povolaného psychologa Slavomíra Hubálka

pravyprostor.cz/.../

V českých zemích je pokládán za podivína a vylučován ze společnosti každý, kdo něčím vybočuje, bez ohledu na to, zda vybočuje v dobrém smyslu (např. využitím určitého nadání přetvářeného ve výlučné znalosti či umění něčeho) nebo ve zlém smyslu (tom, že např. lže a/nebo krade).

Bez ohledu na to, zda je nějak napaden a brání se nějaké škodě, kterou mu někdo úmyslně působí - anebo zda jde o někoho, kdo jiného napadá a úmyslně mu působí škodu.

A také kdo má peníze, je prostě šikovný a hodný obdivu a schopný - bez ohledu nato, zda je ukradl nebo získal poctivou prací a třeba užitím jeho vlastního exklusívního vynálezu.

Společnost v ČR, viděná  očima člověka, který na leta žil jinde, mi připadá jak ta, jakou líčí  třeba ruský kritický spisovatel Achmatov v románu "Výtah na popraviště" - líčící tyto poměry v sovětské společnosti. Je to smutné, ovšem zdá se mi, že vysoké procento obyvatel - tvořících kádr voličů Babiše, jsou osoby trpící psychickou a duševní úchylkou zvanou "homo sovieticus".

Freeeurope :sad:
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-15 21:40
ÚS zkritizoval soudy, které posvětily odtržení dcery od otce

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2017-05-15 21:41
Jednání EU parlamentu o zneužívání českých médií...

forum24.cz/.../

Ovšem, Šojdrová (element komunisty kontrolované rádoby opozice), která nese velký podíl odpovědnosti za vyloučení bojovníka za náboženskou svobodu osmdesátých let, Augustina Navrátila z Kroměříže-Lutopecen (představiele opravdové opozice,  odpůrce komunismu, jenž i v nejhorších chvílích byl věren Ježíši Kristu), samozřejmě má zapotřebí, aby její kolegyně estébáckého babišistánu Jourová štvala Evropskou Komisi proti Polsku....a ne proti opravdovému svinstvu, jaké se děje v ČR.

Freeeurope

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.