MPSV vedené feministkou - obraz zoufalství a zkázy

nemenší nežli MSp vedené neschopným Pejsáčkem.

A pak Sobotka vyhazoval Babiše z vlády ... prý kvůli skandálům... Aniž bychom se chtěli Babiše v nejmenším zastávat, nechť si pan Sobotka zamete před vlastním prahem - a stará se hlavně o vlastní ministerstva. MPSV a MV pak obzvláště.

 

Neboť i když jsou ti dva bezesporu značně rozdílní, výsledek je v konečném důsledku týž - zcela nefunkční a nekomunikující ministerstvo.

Z našeho pohledu mezi MSp a MPSV není - stran komunikace s médii a veřejností - žádný rozdíl : Obojí stejné - estébácké - způsoby. obojí zcela nekomunikativní a neprůstřelné již od vrátnice, která nemá být uvítacím výborem, nýbrž pevností s úkolem nikoho a nic nevpustit dovnitř, aby flákající a nekompetentní státní úředníky nic a nikdo nevyrušovali - z flákání.

Chtěli jsme na MPSV natočit rozhovor - o tom, jak je možné, že ústřední státní orgán prohraje spor s občanem před soudem, a to i před naším - podjatým, přednastaveným a stát vždy chránícím soudem, kde to rozhodně není jen tak...

A tak jsme na MPSV zaslali následující dotazy - spolu s oznámením, že přijedeme natočit rozhovor naživo...

_______

 

ROZHOVOR 020617

 

Jiří Fiala <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

 

6:26 - 1.6. 2017

 

komu: petr.haban

 

 

 

Dobrý den,

 

     v souvislosti s rozsudkem KS v Praze č.j. 43 Ad 9/2016 ze dne 22.5. t.r., kterým bylo zcela vyhověno žalobě proti MPSV (viz http://www.k213.cz/JOOMLA/2705-zalobce-byl-czela-uspesnym) se chceme pro náš server mluvčího ministerstva zeptat :

 

1) Jak je možné, že údajně kvalifikovaní pracovníci MPSV nutili žalobce ke zneužívání dávek vyplacených za zcela jiným účelem ?

 

2) Jak je možné, že orgány MPSV zcela selhaly při poskytnutí dávky okamžité pomoci po propuštění z vězení, a tím neumožnily žalobci ani holé přežití ?

 

3) K čemu je - dle názoru MPSV - sociální systém, který selhává v nejnaléhavějších případech ?

 

4) Zaměstnává MPSV právníky a vysokoškolsky vzdělané lidi a bylo v jeho možnostech této žalobě předejít ?

 

5) Proč se MPSV vůbec nepokusilo o smírné řešení závažné věci ani po podání žaloby ?

 

6) Převezme ministryně Marksová svou nepopíratelnou odpovědnost za tento stav a odstoupí z funkce s tím, že není schopna zajistit základní funkce, pro něž bylo MPSV vytvořeno ?

 

Odpovědi na výše uvedené otázky si přijdeme natočit zítra, v pátek, 2. června, v deset hodin dopoledne, pokud by Vám z nějakého důvodu tento termín nevyhovoval, navrhněte toho dne jiný.

 

S pozdravem

 

Ing. Jiří Fiala

za server K 213

 

 

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

11:24   1.6. 2017

 

komu: mně

 

Vaše podání "Rozhovor pro náš server" bylo doručeno do schránky elektronické podatelny dne: 1. 6. 2017 10:56:25, zaregistrováno bylo dne: 1. 6. 2017 11:22:47 pod číslem jednacím: MPSV-2017/117068.

 

Tato zpráva slouží pro Vaši informaci, proto na ni neodpovídejte.

 

 ______

Zprávu tedy dostali - a namísto potvrzení termínu odpověděli docela sprostou urážkou - prý se mnou mají "špatné zkušenosti" . A tak že odpovídat nebudou... To je komunikace státního orgánu s občanem, co ? A zvláště s prokazatelně poškozeným občanem !!  

Dovolím si doplnit, že toho Kašpárka, co to napsal (to o špatných zkušenostech -Mgr. Petr Sulek), vůbec neznám, v životě jsem ho neviděl, osobně s ním - vyjma této - žádnou zkušenost nemám, a už proto mě zajímalo, jak je možné, že on ano - a dokonce prý špatnou...

No, samozřejmě jsme se to nedozvěděli dodnes... Prostě - pomluva jak vyšitá. Typ dementního protekčního blbečka, který si kdesi cosi přečet´, nic o tom neví - ale už rozdává "soudy". Debílek, co se do státní služby nikdy neměl prokazatelně dostat - a dostat se tam mohl jedině s takovým póvlem jako je feministka Marksová, vyznačující se - vyjma obecné hlouposti - také nemalou zbabělostí.

____________

 

Sulek Petr Mgr. (MPSV)

13:06

komu: mně

 

Dobrý den, pane Fialo,

dotazy jsme předali kolegům z věcného úseku a jakmile budeme mít odpovědi, pošleme Vám je v písemné formě. S ohledem na špatné zkušenosti s Vámi, nebudeme Vám poskytovat žádné mediální rozhovory. Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Mgr. Petr Sulek

vedoucí tiskového oddělení

Odbor komunikace

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2

Tel.: +420 221 923 080; Mobil: +420 724 326 756

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.mpsv.cz

 

 __________________

 

Jiří Fiala <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

13:47

komu: Sulek

 

Dobrý den,

za pochopení neděkujte, žádné mít nebudete.

A specifikujte, o jakých "špatných zkušenostech" to píšete a v čem spočívají. Jinak na Vás podám žalobu o ochranu osobnosti.

Špatné zkušenosti mám výhradně já s vámi, vaším ministerstvem a vaší ministryní, která bezdůvodně neodpovídá na dopisy, čímž neplní své základní služební povinnosti. Ministerstvo zase bezdůvodně neposkytlo rozhovor ve stejné věci (kdy mohlo odsouzení ještě i předejít) již při podání žaloby, takže nechápu, k čemu tam má tiskový odbor. Vysvětlení jsem dodnes nedostal.

A koukejte dělat, zač vás stát platí. Což pro pí ministryni platí především.

S pozdravem

Ing. Jiří Fiala

 

___________

 Když jsme se na MPSV v ohlášenou dobu dostavili, osazenstvo tiskového oddělení se rychle rozprchlo a přestalo existovat - resp. brát telefony. Škola zbabělců v podání extrémně hloupé socanské feministky.

Ještě štěstí, že nám jejich kolegyně na závěr potvrdila, že jsou všichni v práci - a v budově - a že nechápe, kam mohli zmizet.

V pracovní době v pracovní den tak celý jeden odbor feministického ministerstva přestal fungovat - samozřejmě jsa dál placen penězi daňových poplatníků - tedy vašimi...

 ____________

 

Maily Sulek - odpovědi - HLAVNĚ NEJEZDĚTE !!

 

_______

 

Sulek Petr Mgr. (MPSV)

 

8:08 (2.6.)

komu: mně

 

Vážený pane Fialo,

 

v souvislosti s Vašimi dotazy Vám odpovíme podle zák. č. 106/1999 Sb., a to v písemné podobě. Vzhledem k tomu, že tento postup je podle uvedeného zákona jedině možný, Vaší žádosti o ústní odpověď  nevyhovujeme a Vaše návštěva na ministerstvu za účelem natočení rozhovoru je proto zcela zbytečná. S ohledem na dosavadní zkušenosti s některými Vašimi výstupy na MPSV, a to například při pokusech o nedovolený vstup do vnitřních prostor úřadu atd., považujeme písemnou odpověď na Vaše dotazy za konstruktivní řešení.

 

S pozdravem

 

Petr Sulek

 

tiskové oddělení

MPSV

 

_______

 

Sulek Petr Mgr. (MPSV)

 

14:40 – 2.6.

 

komu: mně

 

Dobrý den, pane Fialo,  

 

v souvislosti s Vašimi dotazy Vám v tuto chvíli posílám odpovědi k otázce 1 a 2 od našich kolegů z věcného útvaru. Reakce na další dotazy Vám pošleme později, jakmile je budeme mít k dispozici.  

 

Z rozsudku soudu č.j. 43 AD9/2016 ze dne 22.05.2017 vyplývá, že bylo zrušeno rozhodnutí č.j. MPSV-2016/17946-912, sp. zn. SZ/MPSV-2015/260219-912 a vráceno k dalšímu projednání tzn. doplnění objektivních údajů o sociální situaci účastníka řízení  v době propuštění a bylo uloženo na základě zjištěných údajů znovu rozhodnout. Rozhodnutí prvoinstančního orgánu zrušeno nebylo.

 

Odvolací orgán v této věci tedy znovu rozhodne. V současné době není ještě řízení ukončeno, avšak s ohledem na uvedené skutečnosti je vysoce pravděpodobné, že rozhodnutí úřadu práce bude zrušeno a věc vrácena k novému projednání, tj. k došetření sociální situace žalobce. V současné době je tedy příliš předčasné předjímat jakýkoliv výsledek správního řízení.

 

S pozdravem

 

 Mgr. Petr Sulek

 

vedoucí tiskového oddělení

 

Odbor komunikace

 

 Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

 

Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2

 

Tel.: +420 221 923 080; Mobil: +420 724 326 756

 

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

www.mpsv.cz

____________

Docela mě baví, že má ten pitomec všude napsáno "odbor komunikace", když ministerstvo žádnou komunikaci s veřejností nevede...  Asi totéž jako mít ministerstvo spravedlnosti v zemi, kde žádná není...

To jen abyste věděli, jak si socani představují komunikaci s veřejností - tady dokonce s médii - a to ještě navíc v předvolební době !!

A co teprve po volbách - pokud by jimi prošli, že ??

 

 ___________

VIDEA  z dnešní reportáže :

 

https://youtu.be/HqLgecjqiUc                Úvodní reportáž před MPSV

 

https://youtu.be/BtX6lBlicSs                  Telefonáty na recepci - sháníme tiskový odbor a jeho pracovníky...

 

https://youtu.be/Ae9nAhJRDNY             MPSV - závěrečný komentář

 

https://youtu.be/Cxz7_JyjnhM                MPSV - tiskový odbor - ještě pokus o telefonický rozhovor...

 

 

____________

Odkaz na vyhranou žalobu (a zrušení rozhodnutí MPSV) :

 http://www.k213.cz/JOOMLA/2705-zalobce-byl-czela-uspesnym

____________________

____________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2017-06-03 20:28
MPSV :

Podivné existence působí či působily v tomto ústavu, třešničkou na dortu může být Peťulka, jehož milá oslovovala "si se posral, vole !" O. :-)

___________

Ano, tohle ministerstvo opravdu nemělo štěstí na šéfy. I když : Které ano, že ??

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.