Pan president mě chtěl zavřít

A měl smůlu...

V době vrcholící presidentské kampaně, týden před 2. kolem voleb, kdy rozhodoval každý hlas a nic nebylo jisté - a naše stránky, ostře proti Zemanovi vystupující,  četly desetitisíce čtenářů... 

Ani výraz, ani pohled nepotřebují komentáře... 

 Panu presidentovi k tomu nebyl dost špatný ani 11 let starý, dávno promlčený rozsudek, jehož samotná existence je - jak je už v mých případech pravidlem - excesem samým o sobě. 

Pan president tak dokázal, že je hoden velikosti funkce, na kterou nikdy nedorostl a dorůst ani nemůže - zato z ní může beztrestně terorizovat své četné kritiky. 

To zveřejňuji hlavně proto, aby si laskavý čtenář udělal obraz jak o hloubce demokratického cítění pana dělnicko-rolnického presidenta, tak hlavně o tom, co nás čeká za budoucnost, zůstane-li estébácko - prognostický tandem u moci i nadále : Plné kriminály, nutnost zřizovat nové koncentrační tábory, za každým rohem přečetná tajná policie - nová padesátá léta.

V podání Zeman - Babiš. 

_________________________

_________________________

 

 

 

 

_________________________

_________________________

Možná by nebylo od věci připomenout a popsat, oč se vlastně jedná, resp. jednalo.

Vraťme se do roku 2006 :

30. května mě president Klaus propouští z vazby, ve které jsem strávil 3 týdny za údajný útok na státní orgán a veřejného činitele, když jsem se šel - nejen naprosto v klidu a míru, ale dokonce na pozvání soudkyně (Svobodové) - zeptat, z jakého titulu a z jakého důvodu nemohu stále vidět svoje děti.

Téhož dne uspořádá vedení soudu pro Prahu 9 (dvojka Rudý s Malým) zasedání všech soudců tohoto soudu, kam si pozvou televizi - a té sdělují, že nyní (rozuměj, když jsem zase na svobodě) mají strach chodit do práce.

18. července rozhoduje ESLP ve věci mých dětí - a dává mi zcela zapravdu, když konstatuje, že český stát (rozuměj - hlavně dementní soudkyně na Praze 9) hrubě porušil a porušoval práva jak moje, tak práva mých dětí na výchovu oběma rodiči.

Následně se - prakticky okamžitě - vylučuje 29 soudců OS Praha 9 ze všech mých kauz. 

Za téhle situace, kdy by se napětí na soudě dalo krájet, jsem se tam přišel podívat na jedno jednání. 

A zdivočelá - a vstřícně aktivní - justiční stráž má pocit, že musí něco udělat - a tak mě aspoň napadne při vstupu  do jednací síně - a mrští se mnou na zem. Poprvé, nikoliv naposled. 

Jako řádný občan, který se stal svědkem - ba obětí - trestného činu - jdu podat trestní oznámení pro napadení a výtržnictví. Na OSZ Praha 9. 

Oznámení dostane na starosti jistá Denisa Postupová - a dva měsíce se nic neděje. 

Když mě to přestane bavit, jdu se na OSZ P - 9 sám zeptat, proč se stále nic neděje. Načež mi tato Denisa Postupová sděluje, že se žádný trestný čin nestal (jak jinak, když se ho dopustila justiční stráž, že ?)

Na místě jsem jí sdělil, že proto, že ona je pověřena (státem) výkladem trestního práva - a právě mi sdělila, že mrštit s někým o zem ve veřejné budově žádným trestným činem není, tak ji beru za slovo - a hodlám se tímto návodem řídit. Vzal jsem milou Denisu a mrštil jí také o zem. 

No - světe, div se - najednou to trestný čin byl, dokonce hned dva. Napadení veřejného činitele a výtržnictví. Vzdor čerstvě zformulovanému - jejímu vlastnímu - "právnímu názoru".  

A začalo trestní stíhání. Právě to pod číslem jednacím, které nahoře vidíte. 

Vedením procesu byl pověřen - jak jsem tehdy ještě nevěděl - později vyhlášený psychopat, ale hlavně člověk ministerstva vnitra, které si tyto lidi rozstrkalo na všechny soudy na tzv. "špinavou práci", již by jiní soudci odmítli dělat - prostě, člověk na "likvidaci vnitřního nepřítele" - poloidiot Blázna (vlastním jménem Ondřej Lázna). 

Od něj jsem dostal trest veřejně prospěšných prací - ten odvolací soud změnil na podmínku. V trvání 3 let. 

Tohle už bylo v roce 2007 - tři roky podmínky uplynuly v září 2010, aniž se cokoliv stalo. Tedy : Podmínku jsem vlastně vykonal - celou - trest měli smazat. 

Nestalo se  tak. 

V únoru 2011 nás všechny při odchodu z jednací síně napadla Justiční stráž. Dosud bezesporu nejmasovější konflikt mezi pokojnou veřejností a idioty z Justiční stráže. 

https://www.youtube.com/watch?v=v7CDlpsAj74

Ačkoliv se do konfliktu zapojilo více osob, zatčen a vězněn jsem byl - samozřejmě - jenom já, protože o nikoho jiného jim nešlo - a ani se tím netajili. 

No - a Blázna si mě nechal přivézt z věznice, už tehdy, a protože měl - jako většina psychopatů - smysl pro symboliku - vybral si 18. červenec 2011, tedy 5. výročí mého štrasburského rozsudku, aby mě při této příležitosti "obdaroval". A to tím, že skoro rok prošlou podmínku - mi proměnil. Na nepodmínku. 

Protože je to prý v ochranné lhůtě (byť na samém jejím konci - v září by totiž uplynula i ta roční "ochranná lhůta") a protože jsem se prý dopustil dalšího trestného činu (tím byl skok z okna na Ovocňáku s opatrovnickým spisem v ruce v březnu 2009 - a následný rozsudek z Kolína, od estébáka Krumla). 

Jenže : V listopadu (téhož roku - 2011) Krumlův rozsudek, na jehož základě došlo k proměně podmínky, zrušil Nejvyšší soud.

Odpadl tak zcela důvod pro jakoukoliv přeměnu podmínky na nepodmínku - a měli mi to neprodleně vymazat z trestního rejstříku, neboť zkušební i ochranná lhůta podmíněného odsouzení dávno marně propadly. 

Neudělali to. 

V rozporu se vším, co trestní řád říká a předpodkládá - prostě to neudělali, protože nechtěli. 

Pokud jsem do té doby pochyboval o tom, že zákony tady neplatí - pak tohle byl naprosto jasný důkaz a příklad. 

Vymlouvali se, že prý počkají, až budu v Kolíně znovu odsouzen, pak proměna podmínky (dávno propadlé) znovu prý nabude smyslu ... Jenže - co čerte nechtěl - už i estébák Kruml toho začal mít dost - a prostě trestní řízení zastavil. 

Hrozba, že budu v Kolíně odsouzen - a proměna podmínky znovu - byť dávno po lhůtě - získá právní podklad - tak zmizela definitivně a jednou provždy. 

Podmíněné odsouzení měli prostě bez jakýchkoliv dalších diskusí neprodleně vymazat a zahladit. 

Jenže - to by u toho nesměl být psychopat Blázna. Ten totiž skutečnost, že jsem mu zase vyklouzl z již nastrčené lopaty, nemohl fakticky rozdýchat, jak se říká. 

A do toho - přišla Klausova amnestie. 1. ledna 2013. 

Blázna ji otevřeně a v rozporu se zákonem zneužil k tomu, aby nepodmíněný trest, jenž dávno vůbec neměl existovat a který nešel vykonat, proměnil znovu - po 6 letech (!!!) - zase na podmínku. A tedy mě de facto za stejný skutek, v té době 7 let starý, odsoudil podruhé. Už bez jednání.  A to už nejen na 3, ale rovnou na 5 let. 

V rozporu se vším, co kdy trestní právo řeklo a předpokládalo. 

Vsadím se, že jsem byl široko daleko jediný případ, kterému amnestie pořádně přitížila - a proměnila nikdy nevykonatelný nepodmíněný trest znovu na - dlouhou - podmínku. 

Ve své zášti tento psychopat zcela zapomněl na fakt promlčení - a tudíž jedině díky tomu, že mi tu druhou podmínku dal na neuvěřitelných 5 let (namísto běžných třeba 2-3 roky), došlo v mezičase k promlčení - takže když si na ni vzpomněl náš dělnicko-rolnický prognostický ochlasta - a začala se mu nesmírně hodit - bylo prostě pozdě. 

Proti "udělení amnestie" jsem se - opět asi jako jediný v celé republice - odvolal, bylo mi to houby platné, Městský soud mi "moudře" sdělil, že se proti rozhodnutí - prý v můj prospěch - odvolat nemůžu. Proti amnestii tuplem ne. 

Tak si to vemte : Suma sumárum : Za čin, který státní zástupkyně sama prohlašovala, že je zcela beztrestný a není ani přestupkem, jsem byl odsouzen 2x (!!) - a to celkově na 11 let podmínky, v mezičase dokonce proměněnou na nepodmínku, což je exces, jaký po Evropě stoprocentně nenajdete. Zase jen a jen u mě. 

Teprve nyní - po 11-ti letech od odsouzení a 12-ti letech od smýknutí se státní zástupkyní (dnes soudkyní, Denisou Durdíkovou) - se věc - konečně - uzavírá. 

A to se ještě - těsně před závěrem - nesmírně hodila "hluboce demokratickému" prognostickému presidentovi k tomu, aby chtěl zavřít šéfredaktora nepohodlných stránek - úhrnem na dalších 16 měsíců (!!!!). 

To je svoboda slova, co ? 

To jsou lidská práva v praxi, že ? 

To je demokracie jak vyšitá, co ? 

Taková - estébácko - prognostická.... 

Inu - naše. Se vším všudy. 

________________________

________________________

 

________________________

________________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:25
To by tak panu prezidentovi jeste chybelo, aby mu nekdo jiny pokazil INAUGURACI treba tim, ze by mu pristrcil Ustavu CR, aby se ji uz konecne dotknul pri skladani slibu! Z.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:38
Zemanova osobní trapnost začíná pronikat do světa...

novinky.cz/.../...

...V Polsku se při zmínce o ČR Zemanovi vyhýbají, jeho proruský postoj občany ČR v očích Poláků, kteří o tom vědí, dost kompromituje.

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:39
Dementni komunista nekdy vypada jako vecny optimista.
Z.

domaci.eurozpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:40
Otazka na parlamenty vsech statu vychodniho bloku - V4:

Bures rekl v rozhovoru pro nemecky Die Welt:
"Ale možná je něco i na tom, že komunistické režimy u nás na východě dodnes působí na náš postoj."

Muze mi nekdo z V4 sdelit, kdo ze to ma dnes vliv na komunistu-estebaka v CR, kdo tak masivne ovlivnuje jednani V4?
Souhlasi s jeho vyjadrenim Polsko?
Byl snad blok V4 vytvoren za timto ucelem, aby nekdo dalsi mohl ovlivnovat politicky smer techto statu?
Nenastal cas rozpusteni vychodniho bloku V4??? Z.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:41
Políček Zemanovi :

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:43
Estébákem řízené - prý prosperující - hospodářství :

novinky.cz/.../...


Zahraniční dluh Česka je nejvyšší v historii. Ke konci loňského roku dosáhl 4,37 biliónu korun, to je meziroční nárůst téměř o 875 miliard. Dluh Česka vůči cizině odpovídá 86,7 procenta HDP, uvedla v pátek na svém webu Česká národní banka. Za nárůstem dluhu stojí hlavně spekulativní nákupy korun uložených u českých bank před ukončením intervencí ČNB.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:44
S Kájínkem ne :

Ostravští policisté se fotili s Kajínkem. Je to ohrožení profesní cti, kritizují je nadřízení

zpravy.aktualne.cz/.../?redirected=1521809149

Policisty pózující s omilostněným vrahem prošetřuje odbor vnitřní kontroly

moravskoslezsky.denik.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:45
Polsko upravilo reformu soudnictví

ceskatelevize.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-23 21:46
Pochyby o duševně zdravotním stavu prezidenta jsou na místě :

neovlivni.cz/.../

Zprofanoval se nejen Zeman, ale především ti, co jej volili. A jestliže jej volila většina voličů, pak je to jen smutný obraz průměrné inteligence národa. Bohužel. Je to smutné, ale pravdě neutečeme!

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-24 09:43
Mgr. Libor H o l ý -
31 let
státní příslušnost ČR
Vzdělání
Právnická fakulta MU
v Brně (2006-2011)
samostatný advokát
Studium na právnické fakultě
dokončil dne 30. 5. 2011.
Od 1. 9. 2011 do 5. 3. 2015
pracoval jako advokátní koncipient
v ůdvokátní kanceláři JUDr. Jany
Kuřátkové.
Získal zde praxi jak v oblasti
civilního práva, tak i v ostatních
oblastech českého právního řádu. Po
celý čas zodpovědně a bez výjimky
dostál všem svým pracovním
povinnostem. K práci vždy přistupoval
samostatně, zodpovědně a s d]razem
na profesionalitu a odbornost. Přestože
si velmi rychle osvojil profesní
advokátní etiku a standardní postupy
při výkonu profese, tyto vždy
poměřoval s hledisky morálky a etiky
a současně se nebál hledat a nabízet
inovativní řešení odborných právních
problém] vyvěrajících právě z citlivé
vzájemné aplikace právní teorie a
praxe.
Dne 3. 2. 2015 složil advokátní
zkoušku a dne 5. 3. 2015 byl zapsán
Českou advokátní komorou do
seznamu advokátů.

Od této doby vykonává advokátní praxi, především trvale spolupracuje
s advokátní kanceláří Drápalová, Kuřátková & Holý s využitím znalostí práva
občanského, a to jak hmotného tak i procesního, včetně soudní judikatury.
Vykonává advokacii se zaměřením na cizinecké a azylové právo, obchodní
právo, bytové právo, mezinárodní právo soukromé, občanské právo, výkon
rozhodnutí a exekuce, insolvenční právo. Je u něj vysoce oceňována jeho
odbornost, svědomitost, profesní a morální kvality.
Vedle samostatného výkonu advokacie se také věnuje odborné publikační
činnosti.

Aktivně ovládá anglický a francouzský jazyk.

K jeho chování a způsobu života nebyly zjištěny žádné negativní poznatky.
Pro výkon soudcovské funkce splňuje zákonem stanovené předpoklady.
Soudcovská rada Obvodního soudu pro Prahu 10 souhlasí s jeho přidělením
k tomuto soudu.
zdroj:

www.infoprovsechny.cz/.../Jmenov%20n%20soudc.pdf
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-24 13:27
Jestliže Zemanovy nevoliče nazývá dělnicko-rolnicko-prognostický president "pražskou kavárnou", nazývejme jeho voliče "dělnickou špeluňkou". Ono to s ohledem na pány Vratislava Mynáře a Martina Nejedlého rozhodně nebude daleko od skutečnosti. ;-)
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-24 13:35
Zoufalec (nejen) týdne...

info.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-24 13:41
PRISLO JARO 2018.

Byl hrozny tento stat, kdyz musel jsi se divat
jak zakazali novinarum psat a lidem na ulici zpivat.
Ten kdo kritizoval mafii, estebaka a politicke lhare
byl dle potreby pronasledovan a zaviran do zalare.

Pak prislo jaro, lipy kvetly, vsude plno slunecni zare
lid se vzbouril, starym mestem s transparenty prosel
v preplnenych veznicich nezlomene oponenty nasel
a na Hrade - dementniho opilce vymenil za novinare! Z.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-24 14:12
V době vrcholící presidentské kampaně, týden před 2. kolem voleb se v 2013 prihodilo neco velmi podivneho.
Dejte si to do souvislosti s novym denim v 2018, jak o nem mluvi Johnson. Mimo jine rekl nasledujici:

„Mnoho nedemokratických osobností dělá to, že když čelí volbám nebo kritickému politickému okamžiku, je lákavé vyvolat v představivosti veřejnosti obraz nepřítele,“
Z.

zpravy.idnes.cz/.../...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-24 19:03
Abnormality, vycházející z tandemu Zeman & Bureš

...už jsou povšimnuty ve světě zřejmě častěji. Doba, kdy propaganda levicových liberálů, ovládajících mediální éter, vydávala ČR za vzornou zemi, která (prý) úspěšně porazila komunismus a nyní je (prý)vzornou demokracií, se nejspíše končí. Pravdě zkrátka nelze utéci. Lež má krátké nohy, avšak umí s nimi zatraceně rychle mrskat, aby předstihla pravdu. Jenže právě proto: Jednoho dne se unaví a bude po ní (po lži). A ten čas pravděpodobně nastává.

Viz
foreignpolicy.com/.../...

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-03-27 15:03
Velezrada :

novinky.cz/.../...

Aneb : Prezident jako vyšitý ... vzor pro ostatní...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.