Pejsáček se loučí...

Že to ale trvalo !! 

 

Pejsáček prý už v žádné příští vládě být nechce, v politice končí (aspoň podle vlastních slov), kauza Nikulina mu zlomila vaz. Bude prý přednášet na právech (asi podle zásady : Kdo umí, umí - kdo neumí nic, učí...). 

Chtělo by se říci : Pozdě - ale přece. A také : Včera bylo pozdě. 

Podotknu, že to bylo opět a hlavně naše sdružení, které na naprostou neschopnost tohoto ňoumy upozorňovalo - důrazně - od začátku jeho působení a striktně požadovalo jeho odchod. Došlo na něj až teď. Tedy, zhruba se 4-letým zpožděním. Ale - přec. 

Typický Babišův "odborník" !! Dobře se na něj podívejte - i na tu spoušť, co po sobě zanechává... Rozvrácené ministerstvo, i justice - jsou toho nejlepší vizitkou. 

Vůbec nevěděl, kde je, co se po něm chce a co by měl vlastně dělat, ministerstvo zaplavil evidentními poloidioty, některé odbory přestaly fungovat zcela, jiné fungují jen ryze formálně, hlavně na papíře a hlavně - všichni berou mzdy. To bylo asi taky to nejdůležitější, proč tam šel. Upíchnout své známé a zajistit jim stálý - státem placený - příjem, pokud možno vyšší než je podpora v nezaměstnanosti, již by jinak samozřejmě brali - jakožto osoby nepoužitelné a nezaměstnatelné. 

Občané ztratili - s evidentním truhlíkem - další 4 roky, kdy se nejen nic nezměnilo, ale situace se dále výrazně zhoršila. 

Spory proti státu, jejich absolutní nárůst (vzdor všem naschválům, které ministerstvo za Pejsáčka podniklo, aby tyto spory nemuselo vůbec projednávat - viz zavedení poplatků za žaloby na stát, jasný pokyn soudcům, aby v prvním stupni tyto žaloby automaticky zamítali - často i bez projednání, pokud se vůbec jedná, jde o ryzí formalitu bez praktického právního významu a zejména s absencí základních právních postupů) a zvláště pak jejich směšný, ba groteskní průběh, včetně zavedení dávno zavrženého zastupování státu - tedy ministerstva spravedlnosti - jinou organizací (dnes Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových) - což lze chápat i jako otevřené přiznání, že na celém MSp, plném údajných právníků, není nikdo, kdo by byl schopen slušně a důstojně vystupovat před soudem, jsou toho vůbec nejlepším, ilustrativním důkazem... 

Rádi věříme, že má Babiš podobných "odborníků" v zásobě ještě fůru - ale, buďme skromní - nemusíme je nutně poznat všechny. Že to jsou vůči Babišovi servilní patolízalové, jinak ovšem naprostí idioti, je nám jasné předem - a to je také jejich jediná "odborná" kvalifikace. 

Já myslím, pan Babiš, že to už docela stačilo. 

Za půl roku nejste schopen sestavit vládu, pokud do ní někoho dosadíte, tak jsou to lidé typu Pejsáčka - snad abyste šel, odkud jste přišel, ne ?? 

Těch (údajných) 30%, co vás volí - to je jen důkaz o nezralosti, nevyspělosti - a totálním selhání současné demokracie. A netřeba se tím dále zatěžovat. 

Měřítkem každého je reálná praxe - tu jste předvedl nezaměnitelným způsobem - a - bohatě to stačilo. 

Snad abyste - spolu s Pejsáčkem - táhnul o dům dál, co říkáte ?!!

 _______________

Kdo to neumí, ten to učí .

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ministr-spravedlnosti-konci-s-politikou-mimo-jine-i-kvuli-nazorovym-neshodam-v-hnuti-ano-44686?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp 

________________

________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-07 18:49
Pelikán oznámil, že konči v politice. Sice již asi popáté, ale snad už to bude realizovat. Úžasná informace. PP
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-07 20:29
Vážně nás to mrzí - ba štve - že tam ještě - i s těmi svými burany - strašíte...

Prý "intelektuál".... Asi by si měl staroestébák vyjasnit a ozřejmit většinu pojmů...

irozhlas.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-08 08:33
Soudruh velkoestébák nám říká, že byl-li pro něj Pejsáček (pražským) intelektuálem, který mu - prý - bude velmi chybět, tak to současně znamená, že celé ANO je spolek primitivních buranů, kde i takový nekňuba a ťululum jako je Pejsáček může někomu chybět - a nebýt za něj náhrada - a v celém "hnutí" už následně není nikdo, kdo by aspoň kdy otevřel sbírku zákonů...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-07 20:33
On něco "stihl" ?? A - co ???

Zneschopnit justici totálně ??
irozhlas.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-09 20:20
Bureš, za katr půjdeš ... Volební podvod rozkryt...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-09 21:20
Bureš - za katr ... II

Volební podvod u inteligentnější části veřejnosti neprošel...

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-04-10 04:52
Hele, a najednou to vědí všichni !!! Hlavně, že jsme to celou dobu psali jenom my...

novinky.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.