Pí soudkyně Mašínová, nabízím Vám

bezplatnou - a zaručeně úspěšnou - obhajobu !! Minimálně jako podklad pro Ústavní stížnost - kterou Vám vřele doporučuji podat. 

 

A to přesto, že ani Vy, ani pan Pelta mi nejste 2x sympatičtí, natož pak český fotbal a zákulisní triky kolem něj - protože špinavjěší prostředí už se najde snad jen při veřejných zakázkách a při tzv. lobbování v parlamentu. 

Odsoudili Vás za to, že - jako podjatá - jste se nevyloučila ze sporu pana Pelty s kýmsi (jedno s kým a jedno o co šlo) - a že jste mu svým rozsudkem stranila (no, fuj !! - to se dělá ??). Jinými slovy : Že pokud máte poměr (a nemyšleno jen intimní) k účastníkům řízení nebo k předmětu řízení - máte se vyloučit - protože … protože přece soudce má být nestranný, že ?? 

Víte, kolik mě soudilo podjatých soudců a soudkyň ?? Pravda, nechtěli mi sice nadržovat, nýbrž škodit - ale z pohledu práva je to přeci úplně jedno . Prostě - měli "vztah k účastníkovi řízení" - a je fuk, jestli kladný, nebo záporný. Prostě - nebyli nestranní. 

Vlastně - soudců (či soudkyň), kteří mě soudili bez a priori negativního vztahu - abych pohledal a dodneška se jich - z těch možná už stovek - najde maximálně několik málo jednotek, jež bych na prstě jediné ruky spočítal. 

Už v r. 2006 - po úspěchu ve Štrasburku - se vyloučilo všech 27 soudců OS pro Prahu 9 (ten asi budete znát, že ??) - a to přesto, že některé z nich jsem v životě neviděl - a přesto mě klidně někteří pak soudili dál, nebo případy, kde jsem někoho zastupoval - jakoby se nechumelilo. 

Už v r. 2008 vyšlo usnesení, konstatující podjatost celého Městského soudu v Praze. Co myslíte - kolikrát mě od té doby soudil ?? 100x ?? 

A že tedy šlo o perličky, jedna lepší než druhá. 

Pár příkladů pro ilustraci : Výživné z měsíčního příjmu (ve věznici, tedy zajištěný vězeňskou službou, ergo ten nejlepší možný - vždyť mi ho zajišťovala sama Česká republika, že ??) 76,- Kč bylo stanoveno na 3.500,- Kč měsíčně - protože to si prý hravě mohu vydělat. Autor blábolu, dementní mečící kretén Aleš Šťastný, zapomněl jen dodat, kde. 

V r. 2013 soudce Vrba napsal do usnesení, že prý nemám na městském soudě "dobrou pověst" - tedy, jinými slovy - že mě tam všichni nenávidí a škodí, kde mohou - a co myslíte, soudil dál ? No, jistě že soudil. I když - pravda - se toho sám snažil - jako jeden z mála - zbavit, to ovšem jenom proto, že těsně předtím putoval před kárný senát díky mé kauze psychopat Blázna, vydávající na mne bezdůvodné zatykače. Jak jistě víte - kárný senát NSS ho zprostil, přece si nenechá ujít takovou kratochvíli, že ? 

Tři hloupé slepice - Bendová, Sedláková, Suneghová - soudily tak, že moji omluvu, že jdu na operaci do nemocnice, označily za zcela nedostatečnou, neboť jsem prý nenapsal do které nemocnice a na které oddělení, takže si to nemohly ověřit (přepokládajíc - naprosto logicky - že když celý život lhaly a podváděly ony, tak že to nutně musí dělat i všichni ostatní)  - a následně klidně soudily beze mě, proti mé omluvě a žádosti o odročení, jakoby se nechumelilo (Totéž udělala na KS Maříková dokonce 2x po sobě !!)

Ze 4 odvolání, která za minulý rok na Městský soud doputovala, dostaly tyhle tři grácie - samozřejmě že čistě náhodou - celkem 3 (!!). Náhodička, co ?! 

Maříková mě - ze všech soudců KS - soudila - "čistě náhodou" - 8x !! 

Přitom Suneghová už seděla v porotě, co osvobodila Bláznu a chtěla mi škodit už tam (aby ho mohly zprostit, musely nasadit psí hlavu samozřejmě mně a tak do odůvodnění zprošťujícího usnesení lhaly, až se jim od per kouřilo), Bendová se dokonce účastnila trestního řízení proti mně v roli poškozené (což klidně zapřela - prý "si nevzpomíná…")  - všechno jedno, na podjatost samozřejmě ani ten nejmenší vliv... Judikáty, nejudikáty. 

Paní soudkyně Mašínová, - myslím to upřímně : To si přeci nemůžete nechat líbit !! 

Kdyby totiž stejná měřítka jako na Vás uplatnil p. Šámal na všechny pražské soudce, tak minimálně skoro celý Městský soud chodí bez výplaty domů 10 let. Vždyť byste je ještě přivedla na žebráckou hůl !! To jim - ani sobě - přece nemůžete udělat !! 

Tenhle rozsudek nesmí zůstat v platnosti, víte, co by Vám pak Suneghová a jiné fuchtle dokázaly provést, kdyby chodily o žebrácké holi ?!! Vyškrábání očí by byla ještě ta nejmírnější sankce, na to vemte jed !! 

Takže - berte tu ústavní stížnost, lepšího advokáta nikde nenajdete a pádnější střelivo taky ne !! 

A uvidíte, jak to okamžitě vymažou "un bloc" - jakmile zjistí, čím argumentujete a na kolik jejich přítelíčků by to mělo přímý dopad. 

Takže - odvahu, a jdeme na to !! A Peltu nechte Peltou, meltu meltou,  ten Vám už s ničím nepomůže, vždyť se sotva valí, tlusťoch jeden. 

 

__________________

__________________

 

Soudkyně Mašínová přiznala poměr s Peltou, soud jí snížil plat o třetinu

 

Poprvé v životě vidím, že se za sex se soudkyní platí. A že to platí soudkyně. 

Může to mít i svůj smysl, co říkáte ? 

 

__________________

__________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-30 19:43
Bezplatné zastupování máš od o.s. Spravedlnost povoleno !

Co Sváček? Nebude Tě chtít vykousat? O.
______________

Kdyby takovou plnou moc Sváček spatřil, tak ho to rovnou klepne - a je vyřízeno.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-30 19:47
S devítkou si se také svého času kočkoval.

Tehdy to bulvár pohnojil tím že ses vrh na soudkyni a potrhal ji konbinačku. Pouze si shodil spis ze stolu, ale to pro bulvár není ten pravý akční příběh. O.

______________

No, kočkoval - až tak, že na mě 2x vydali zatykač a pak uspořádali tiskovku o tom, jak se bojí chodit do práce - a že pan president asi neuvážil všechny okolnosti, když mě ráčil po 3 týdnech propustit... Ale, pravda, sranda "muší bejt", že ?
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 14:09
Disident musel během akce Asanace prodat dům, soud mu odškodnění nepřiznal

zpravy.idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 14:09
Pouta, důstojnost a právní stát

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 14:10
Soud zastavil stíhání lidí obviněných kvůli kontaminaci vody v Praze

praha.idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 14:11
Advokátům se nelíbí zachování ustanovení o svádění k maření spravedlnosti

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 16:06
Vzácně může být ješitnost starého ožraly i ku prospěchu :

Zeman odmítá jmenovat nové soudce, dokud je ministrem spravedlnosti Pelikán

zpravy.idnes.cz/.../...

Zeman nejmenuje 40 soudců do doby, než přijde nový ministr. Pelikán: Je to kvůli vydání Nikulina do USA

irozhlas.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 16:08
Někdo na policii dostal protizákonný rozkaz odstranit vlajky Tibetu, zde a ještě na FAMU a možná ještě jinde. Tedy nešlo o 1 případ a pochybení 1 policisty, šlo o systémové porušování zákonů. Policejní ředitel Tuhý tvrdil, že vše bylo v pořádku, soud má jiný názor.

zpravy.idnes.cz/.../...

___________

Tuhému šlo myšlení vždy ztuha...

Někdo dostal nezákonný rozkaz ?? A někdo ho asi napřed vydal, ne ??
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-05-31 19:04
Novinář vyšetřoval zločiny Kremlu, český úředník s ním ale neměl slitování

zpravy.tiscali.cz/.../
_____________

Úředníky, co nemají slitování - bychom mohli vyvážet (pokud by o ně někde někdo stál...). V tomto oboru jsme bezesporu světová velmoc první třídy.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-01 15:06
Součástí veřejného zájmu někdy může být i projevení milosrdenství

www.pravniprostor.cz/.../rozhovor-jan-lata
0 # Kedul 2018-06-01 07:18
zpravy.aktualne.cz/.../...
"Zastavte stíhání, mám z něj depresi, stěžují si Češi. Už jsme odhalili simulanty, říká Bradáčová"

Ty se mas prokuratorko, co se na svuj post dostala porusovanim zakona a ustavy pri komedii se sedmickou vina, starat laskave hlavne o to, aby nebyly pomoci krivych znaleckych posudku a prolhanych znalcu krive obvinnovani a odsuzovani nevinni slusni lide, a aby prokuratori tobe podrizeni tyto posudku neprezentovali jako pravdive, kdyz jejich krivost pozna i decko na zakladce ... taky se mas starat o dodrzovani a nikoliv porusovani trestniho radu a zneuzivani pravomoci prokuratory ke kteremu nedochazi pouze mimo dny kdy jsou prokuratori zrovna na dovolene ... kdyby ste nebyly justicni mafie, ale dodrzovali a hajily zakony, tak nikdo z vasi nebetycne drzosti deprese nema ...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-01 15:05
Tisíce lidí „zabydlely“ městské úřady, vyhýbají se soudům i policii

liberec.idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-01 15:06
GIBS zadržela expolicistu a dalšího člověka kvůli deset let staré vraždě

vary.idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-02 14:13
Ahoj Jirko,
nebyl jsem 14 dnů " na drátě " , neboť jsem se flákal po Ádově říši.
Ty jsi zatím přerostl ve významného baviče !
Musím si k tomu dát aspoň pivo...........................

Tvoříš dobře F.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-02 14:16
Soudcům se nechce soudit. Natož soudce.

seznamzpravy.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.