Výběr mafiánů k rozhovoru o mafii

asi nebude tím pravým vzorkem, od kterého se můžete o mafii a její činnosti něco dozvědět, že ? 

Je děsivé vidět, jak nehorázně manipuluje ČT veřejným míněním - tím, koho si zve k rozhovorům o justici.

Všimněte si sami : Vždycky soudce, nejlépe ještě představitele Soudcovské unie, výjimečně advokáty - zde pak ty, kteří jsou známí a pověstní svou servilitou. 

Co myslíte, že vám řeknou členové mafie z Palerma, když tam přijedete natáčet pořad o mafii ?? 

Co se takhle zeptat těch, co v boji s mafií přišli o své blízké, co jim mafiáni zapálili auta i domy - to by bylo příliš neurvalé ?? 

Dotaz na redaktora ČT Daniela Takáče : 

________

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">info <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Dobrý den, 
 
sledoval jsem rozhovor redaktora Takáče s místopředsedou Soudcovské unie Kučerou - a měl bych k němu jeden zásadní dotaz : 
 
Proč se pan redaktor ptá na stav justice a zvláště pak existenci justiční mafie soudce, navíc místopředsedy jejich Unie ? Proč se nezeptá těch, co si tuto mafii vyzkoušeli na vlastní kůži a mají s ní četné a bohaté zkušenosti ? 
 
A ty může - mj. - poznat třeba podle konečných zprošťujících rozsudků, zejména pokud jich je více u jedné osoby. Nebo podle úspěchu u soudů mezinárodních. 
 
Když pojedete do Palerma natáčet pořad o italské mafii a k rozhovoru si vyberete jejího kápa, co myslíte, že vám řekne ??
 
Troufám si to odhadnout docela přesně předem - že žádná mafie není, všechno to jsou jen pohádky novinářů - a oni jsou poctiví soukromí podnikatelé, kteří řádně platí daně... Že ??? 
 
S pozdravem 
 
Ing. Jiří Fiala
 

_____________

_____________

 


 
   
 

 

 

____________

____________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2019-04-25 09:15
Dobrý den p. Ing Fialo,

jedna věc z toho vyplývá a to že je evidentní že Česká televize má jistou návaznost na mocné lidi v této zemi, kterým jde na ruku těmito lacinými informacemi. Je evidentní, že si tu jejich trapnost nikdy nepřiznají a tento stav věcí jim nesmírně vyhovuje. Za tuto trapnost berou totiž velké peníze, které by si vydělali pouze tam kam jezdí náš prezident se svým ansáblem na návštěvy a to především jen díky vlezdoprdelství mocným které se v komunistických a postkomunistických zemích rádo praktikuje.

Zásadní problém vidím v tom ožralém na hradě a jeho posluhovačům nasměřovaným na Rusko a Čínu. Dále Babiš, který sem opět vnáší estébácké praktiky ...jenže co naplat když je v této zemi stále spousty polonegramotných a hloupých lidí, kteří je volí.

To je zásadní problém a naprosto viditelný např. při volbách v Praze, která většinou volí jinak než zbytek republiky.

To, co dělají redaktoři České televize, jen ukazuje, že nemají koule a jejich pořady nikdy neměly zájem ukázat opravdu jádro problému a naplno pojmenovat věci.

s pozdravem Ś.
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-04-25 13:42
My tě nedáme, vždyť jsi jeden z nás. J.K.

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-04-25 13:48
To by tak hrálo … sahat na nás …

Soud zopakoval osvobozující verdikt pro policistu, který na řidiče v Plzni vytáhl pistoli

ct24.ceskatelevize.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-04-25 13:48
Když se soudíš s mafiánem. J.K.

blesk.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-04-25 13:46
Sváček si zjevně koupil PR článek... O těch blábolech, co se tam o něm píšou, netřeba vůbec přemýšlet - jsou to nesmysly od A do Z :

info.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-04-25 13:47
Exekutor plakal u soudu... Aspoň že někde...

blesk.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.