Málo žen v justici ??

Ale kdež !! Jestli něco chybí, tak je to především vyváženost pohlaví v opatrovnických sporech a dále v trestních řízeních, s rodinou spjatých. A TO kupodivu nikomu nevadí, o tom se články nepíšou... 

 Podívejte se , na jaké feministické bláboly je nastavená Babišova Mladá fronta... Přitom - nejen soudy, ale především státní zastupitelství babami doslova přetékají - ke škodě nás všech. 

Přesto, jediný povolený - a hlavně finančně nemálo dotovaný - pohled je tento : 

Protože jsem zažil - a byl přítomen -  nejen stovkám sporů opatrovnických, ale také trestních řízení s rodinou spjatých (zde připadá v úvahu především tzv. neplacení výživného a dále - obvykle rovněž jen tzv. domácí násilí), mohu zodpovědně prohlásit, že to v drtivé většině případů není nic jiného než ženská msta obvykle nevinnému muži, čím vzdělanějšímu, tím horší a zavilejší. 

Opatrovnický spor - klasická sestava : 

Z jedné strany - matka, předem soudem preferovaná, obvykle se podle toho i chovající - jako královna před poddanými. Vedle ní právnička, obvykle třikrát a více porozváděná nejhorší semetrika z města. Sprostá, jak dlaždič, když už ne ve slovech, tak ve stylu jednání naprosto spolehlivě. Nad tím vším soudkyně - původně ušlápnutá, asi třicetiletá chudinka, která najednou byla povýšena na všemocnou bohyni. O děti nejde ani jedné z nich, ač se jimi zaštiťují v každé chvíli a situaci. To ostatně nejlépe poznáte, když - zcela výjimečně - začne jít matce do tuhého a něco konkrétního jí hrozí. Pak jenom žasnete, s jakou brutalitou je schopna s dětmi nakládat - a ještě to vydávat za mateřskou lásku, která se od ní přece očekává. Pokud možno, bez hranic... Ano, brutalita bez hranic. 

Pokud proti této sestavě sedí otec sám, nemá vůbec žádnou šanci - a pokud to ani neví, dobře mu tak, má se trochu předem informovat, dnes už je odkud. 

Domácí násilí - klasická sestava : 

Zákeřná, uječená hysterka v roli manželky (nebo družky), schopná cokoliv si vymyslet, cokoliv nasimulovat. Nasimulovala domácí násilí, protože jí to poradily. Buďto její prohnané - a samozřejmě rozvedené - kolegyně z práce, nebo feministky v nejrůznějších - státem štědře placených - poradnách, případně jejich právničky. 

"Vyšetřuje" to samozřejmě policajtka, obžalobu píše státní zástupkyně - všem je pochopitelně předem všechno jasné, hrubý násilník se vrhnul na čistou a jemnou, ba éterickou bytost, kterou znají z TV seriálů - takže se vlastně ani vyšetřovat nic nemusí. 

Teď to dostane … babský senát č. 1. Tři obvykle krajně odporné baby na soudě prvního stupně. Jen výjimečně někdo jiný. Ty dotyčného odsoudí, jakoby vypálil Lidice. Ten se odvolá, je mu to - rovněž obvykle - houby platné - další tři baby , co je jim všechno předem jasné, má na krajském soudě, v odvolacím senátu. 

Stačí to ??? Nebo mám ještě pokračovat ?? 

Když jsem jednou, a to už před drahnými lety, napsal předsedkyni KS v Praze, že mě čistě babské senáty krajně iritují, zvláště v opatrovnictví, a cítím se hrubě diskriminován - spolu s ostatními muži - a že by měli tedy zavést, když už nic jiného, alespoň jedno základní pravidlo : Totiž že pokud v prvním stupni soudil ryze babský senát, musí nutně odvolání vyřizovat senát normální. Takový, v němž budou alespoň dva muži - tak mi předsedkyně odpověděla, že to "není možné" vzhledem k počtu soudců a soudkyň na krajském soudu... Rozuměj : Že je tam tolik bab, že by z nich žádný normální odvolací senát nesestavila. 

Ptám se : JAK TO, ŽE TOHLE NIKOHO NEZAJÍMÁ ?? JAK TO, ŽE O TOMHLE NEPÍŠE BAXA SÁHODLOUHÉ RECENZE A ÚVAHY, například na téma, kolik stovek let nepodmíněně by se ušetřilo, pokud by domácí násilí nesoudily jenom baby ?? Anebo - jak by vypadala statistika svěřování dětí do péče, kdyby... - a dál je to stejné…

 

Baxův - a Šimáčkové se Zemanovou -  blábol v Mladé frontě chápejme proto takhle :  Je dost bab, kterým ani dvousettisícové platy na krajských soudech nestačí - a chtějí nahrabat ještě víc. 

Proto řvou o tom, že "jsou potřeba" na NSS a NS, případně ÚS. 

Článek má pravdu snad jen v jediném bodě : Že jsou ženy jiné a že jinak myslí. Pravda - většinou. 

Vůbec si ale nejsem jist, že toto "jiné myšlení" je lepší- resp. jak pro co a jak pro koho. Pro soudy ale rozhodně ne - a pro obžalované už vůbec ne. 

Stačí si uvědomit náladovost soudkyň podle fáze jejich cyklu - a máme v praxi jasný výsledek : Totiž že pokud se obžalovaný dostane před soudkyni menstruující, má skoro jistě naloženo o dva až tři roky víc - protože ta má v tu chvíli vztek na celý svět. Natož na obžalovaného. 

Ano, ženy jsou jiné, mají jiné myšlení a jiné většinové vlastnosti než muži - ale, bohužel, vůbec ne dobré pro posty soudkyň, a to až na pár výjimek skoro všechny. 

Povolání soudce je totiž povoláním rozhodným, tvrdým, správný soudce se nesmí nechat ovlivnit ani jednou ze stran - a musí umět rozhodnout podle zákona, a to, prosím, ZCELA BEZ EMOCÍ. 

Pokud soudí soudkyně, a zvláště opatrovnické kauzy, je to - se skoro stoprocentní jistotou - přesně obráceně. Tedy - rozhodují výhradně city, a to, zdůrazněme, ještě city naprosto falešné, překroucené a neodpovídající realitě, obvykle na základě nějakých předchozích zkušeností, často jen reprodukovaných, ale ještě častěji - na základě pověr, přednastavených rámců a pověstí a fabulací.

Když už jsme u toho, že ženy jsou jiné a jinak myslí - měli bychom i říci, jak. 

Především mají všeobecnou tendenci se vyhýbat konfliktům. Tedy i konfliktním jednáním. Přitom definice role soudce je přesně opačná, je to sám smysl tohoto povolání. 

Tohle platí obecně - ale pokud jde o opatrovnické spory, je to ještě daleko dramatičtější. Všechny soudkyně, bez výjimky, jsou přednastavené proti mužům, ve kterých vidí násilníky a neurvalce (jinak by se přece s ním ta chudinka nerozváděla, že  ?), naprosto neschopné se postarat o děti. Většina z nich tak zjevně soudí podle vlastních zkušeností - a jiné muže, resp. jinou roli mužů si ani nedovedou představit. 

Pokud by  i na jiného muže narazily - tedy v opatrovnickém řízení - zvláště pak muže, jimž na dětech skutečně záleží, jsou inteligentní, umí vařit i prát a rodina je pro ně vším, často ty děti sami vychovávali,  pak mají vztek dvojnásob - že na takového muže nenarazily ony samy a že si o nich mohou i nadále jen nechat zdát.

A ještě něco je pro ženy - a zvláště v roli soudkyň - typické : Absolutní necitlivost pro základní pojmy spravedlnosti. 

Zjevně jim nedochází - anebo k tomu nechtějí přihlížet - že pokud muže totálně zničí, zruinují ekonomicky a zničí společensky (třeba křivým obviněním) - pak už z něho žádné výživné nikdy nevyrazí, ani kdyby se na hlavu stavěly. A to nejen výživné na manželku, ale ani na děti. Takže je "chudinka" bude muset živit sama. 

Ale - k tomu už se jistě přidá houf ječících feministických spolků - a to by v tom byl čert, aby ne jen "nějakou tu kačku", ale celé statisíce z politiků nevyrazily - a když už pro tu chudinku, co jí ten lump neplatí alimenty - tak samozřejmě, že zbude - a nemálo - i na ječící feministky.

Ostatně, naprostá většina chlapů - jsou vcelku věcní tvorové - a chtějí mít klid. A jestliže mají něco zacvaknout, byť i k tomu nebyl žádný důvod, anebo poslouchat ječení hysterek, vyberou si - skoro vždy - první možnost.  

A proto to ječení hysterek má tak vzestupnou tendenci. Jako v tomto - páně Baxovu - příkladu. 

__________________

__________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________

___________________

Komentáře  

0 # Kedul 2019-10-14 18:07
Zcela jste vynechal ciny u kterych neni zadny dukaz jen dojem zenske ktery vykdakala kde komu a tito lide jsou pak oznaceni za "svedky" pricemz si policajtka vymysli ze se jednalo o sexualne motivovany trestny cin, prokuratorka "dohlizi" soudkyne odsuzuji na podklade "znalkyne" ktera ochotne napise ze to je urcite uchylak protoze urcite udelal to z ceho je obvinen soudkyne na podklade tohoto blabolu odsoudi protoze na zaklade posduku prece je uchyl a musel to udelat ...
Takovy priklad ze klasicky .... Blazkova obvini ac vi ze kamera kterou prej nekoho mel chlap pozorovat prej podle ni ac na jinem miste byla zcela vybita. zigmundova obvini a pozve si Herrovou jako "znalkyni" prokuratorka Hudcova prebira kazdou lez od Zigmundove a dela z ni pravdu, Mouckova odsoudi a ani ji neni blbe to s tou vybitou baterii do rozsudku napsat a ani davat do ust udajne poskozene slova ktera nerekla kdy rekla pravej opak ... a ze prej retezec neprimych dukazu blablabla
0 # Kedul 2019-10-14 18:12
no a kdyz jim pan Uzel napise ze takovej posudek si muzou strcit do tech svejch tlustejch zadku ze takove hovadiny jeste v zivote necetl, tak se tyto smejdky alspon pomsti chlapovi tak ze volaji do radia aby ho tam pomlouvali novinarske devky krive ze neceho co neudelal .... ale to vite kdyz i babskej senat musel uznat ze to cele je hovadina a shodil jim to ze stolu a dal k novemu projednani tak se aspon musi pomstit ze ... hloupe drze prolhane skarede zdarske ku..y ... jen v bolsevistanu se takove mohli stat cim jsou ... v pravnim state by prosili pred branou o misto u pasu za 10 hrubo .... ubozacky nesvepravne ... i 3 lete decko vi ze kamera ktera ma vybitou baterku proste nepremava ani kdyby se i soudkyne potento ... proste neee ... o kdyz ma nekdo talar ac je zjevne nesvepravny to je potom tezke ... jeste drze vydira policii ze prej obzalovany a pan Uzel muzou za to ze ta tlustoprdka Mouckova nedokaze ani napsat predvolani pred hl licenim...
0 # Kedul 2019-10-14 18:18
.. kdypak se zacnou resit a trestat obstrukce soudcu a soudkyn? ... poslat predvolani o soudnich prazdninach na hlavni liceni ktere je za 5 dni kdyz vi ze posta to doruci nejdriv za tejden dokaze jen retard ktery dela obstrukce a ne zakonny svepravny soudce ... misto zruseni jednani pro hrube poruseni soudcovskych povinnosti jeste nechat vypracovat nake zurive zvratky vuci tem co se diky jeji nedbalosti nmohli dostavit ukazuje na naprostou drzost a demenci Mouckove ...
Zadala si dalsi posudek .. moc s ji to vatrlo od dalsich znalcu nezamlouva ... asi bude hledat jeste hodne dlouho nakeho hlupaka co se ulpne znemozni a potvrdi keci Herrove ze jako kdyz to udelal tak je mozna uchyl no a coze on na me podal trestni oznameni no tak to sem si jista on je urcite uchyl odsudte ho ... tomu se dnes rika u soudu "posudek znalce" .. pocitam ze brzo tato soudkyne zada znalecky posudek z oblasti prava aby ji rekli jak to ma rozsoudit ...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-10-15 19:04
Česko zaspalo, musí začít masívně zbrojit,
dělat vše nejlepší, prý pro lid.
Je třeba proti lidu posíliti státní správu,
z daňových poplatníků udělat si dojnou krávu.
Jsem agent stb, krycím jménem Bureš,
buď budeš poslušný,
a nebo, od válu půjdeš.
Co je nám platné, že bez fronty můžeme dnes koupiti si mandarinky, banány, buráky,
když v nejvyšších patrech státní správy máme ty největší čuráky.
J.K.
euro.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-10-15 19:33
O mrtvých jen v dobrém. O těch zbabělcích za živa to platí dvojnásob.
A tak na mou věru, na vyznamenání z Hradu, z vysoka seru.
Doufám, že mi s tím nenastanou potíže,
a současný demokratický režim,
nepošle mne za mříže. J.K.

denikn.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-10-19 08:32
Na opatrovnických soudech soudí hlavně ženy, otcové cítí nespravedlnost

idnes.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.