Jágr : Opatrovnická justice - příčina vymírání národa

Pokud někdo měl naše stránky či naše sdružení za "extrémní", obvykle jsa denně ohlupován oficiální propagandou, pak tady to má černé na bílém - od jedné z celebrit.

Jedna z národních sportovních ikon, Jarda Jágr, jasně říká, že se bojí oženit a mít děti, protože se bojí vydírání ze strany žen, tedy zejména budoucí matky jeho dětí... Asi dobře ví, proč. 

 Nelze se mu divit, jeho obavy jsou zcela na místě.

Jestliže je známo, že Jágr není zrovna chudý - a logicky z toho plyne, že naprostá většina žen, co se o něho tzv. "zajímají", se ve skutečnosti zajímají hlavně o jeho konto, případně, dokud ještě nevybledne, odlesky upadající slávy, lze si snadno spočítat, co by taková zlatokopka dělala, jakmile by si ji vzal a měl s ní dítě. 

V tu ránu by, jako manželka, měla při rozvodu nárok skoro na všechno, přihlouplé husičky z bulváru by jí ještě fandily a uzavíraly veřejné sázky, jak vysoké "výživné" z Jágra lze vyrazit (samy bledé závistí, zejména pak ty, které nemají co z koho vyrážet), zamindrákované chudinky v talárech, kde jsou většinou za trest nebo pro totální neschopnost, by zavětřily svou životní "šanci" se ukázat - a Jágr by odešel od soudu - samozřejmě bez dětí, ožebračený na kost - a platící doživotně jakési kurvě horentní sumy -  jako "spravedlivou" odplatu za to, že si chtěl založit rodinu - a učinil z ní legitimní manželku. 

Každý biolog dobře ví, k jakým katastrofám vede narušení přirozené přírodní rovnováhy, zejména zavlečením tzv. invazních druhů. Ať už hmyzu, plevele, zvířat, nebo čehokoliv jiného. 

Že ekosystém je vzácně vyvážený, nesmírně citlivý mechanismus, který - jsa vyrušen z rovnováhy - začne kolabovat na mnoha místech, jež si mnozí ani nedokázali předtím představit. Někdy až k naprostému zničení řádu, a tedy i daného biotopu. 

Řekněme, že manželství bylo po tisíciletí - minimálně po ta poslední dvě, od zrodu křesťanství do současnosti - velice vyváženým takovýmto složitým ekosystémem, biotopem soužití muže a ženy.

Lidstvo se k němu propracovávalo celá desetitisíciletí vývoje, kdy se jasně ukázalo, že jakákoliv jiná forma - kdy obvykle ženy a muži žili a pracovali zvlášť, byť pohromadě, ale konkrétně nepatříce nikdo nikomu - a všichni všem - se neosvědčila, a to jak kvůli výchově dětí, potřebujících oba vzory a oba životní pohledy - a hlavně stabilitu, tak i kvůli jednotlivcům opačného pohlaví navzájem, kteří si mají patřit nejen proto, aby společně zplodili potomstvo, ale také proto, aby se o sebe navzájem dokázali postarat, až to budou potřebovat - protože jedině takový individualistický přístup může dobře fungovat. Obvykle nikdo jiný se pak o ně starat nechce.   

Trvalo tedy desetitisíce let, než se odzkoušelo a ustálilo, že nejlepším modelem pro život lidské společnosti - a zejména výchovu dětí - je rodina, složená z jedné ženy a jednoho muže a jejich dětí, kde muž, jako nositel výboje a vývoje, tedy pokroku, má jaksi na starosti zajistit vnější podmínky existence - a žena, jakožto strážkyně a tvůrkyně rodinného krbu, pohody a tepla - mu za to poskytuje veškeré zázemí, včetně prodloužení jeho díla a odkazu právě skrze děti. 

Jestliže tenhle model přestal - díky feminismu, a zvláště pak u nás, díky hloupoučkým feministickým soudkyním, zcela fungovat - a žena už nadále nepotřebuje ani fyzickou ochranu a záštitu muže, ale ani jeho zázemí finanční, k tomu, aby nezemřela hladem, protože stát - tedy ona hloupoučká soudkyně - jí zajistí všechen přísun benefitů i tak, bez protihodnoty, tedy bez toho, že by za to musela muži nadále cokoliv poskytnout či nabídnout - a pak je to právě ono narušení biotopu, rozvrácení funkčního systému - s nedozírnými následky pro společnost. 

K těm patří jak tzv. "garbage generation", tedy generace dětí, vyrostlých bez řádné rodiny, fyzicky sice zdravých, ale jinak naprosto nepoužitelných, jejichž jedinou kariérou je - po společenském fiasku na všech postech a posicích -  obvykle skončit na grogách, a když ne na nich, tak na okraji společnosti - protože prostě nejsou připraveny pro úkoly, pro které je měla připravit spořádaná rodina, tak i - na druhé straně - rostoucí množství "singles", a to jak žen, tak mužů, přičemž ty první by se rády vdaly (a některé z nich snad i s poctivými úmysly založit slušnou rodinu) - jenže  mají smůlu, protože z druhé strany, od mužů, není zájem - nechat se vystavit tak šílenému riziku, že budou celá léta cosi budovat a na kohosi se dřít - aby pak, jako mávnutím zlého proutku - přišli přes noc jak o všechen majetek, tak také o děti a jejich další výchovu - protože k té se už nedostanou, a to - jak jinak - "v nejlepším zájmu dítěte" - o kterém rozhodne nějaká zapšklá a upozaděná chudinka z OSPOD nebo ze soudu - jako pomstu za to, že ona nemá koho o co obrat.  

Fascinuje mne, jak - přes letitou existenci těchto stránek - je každý z těch jelimánků tak neskutečně překvapen , když se konečně seznámí s běžnou denní realitou u soudů, pokud jde o svěření do péče a stanovení výživného. A to se seznámí vždy až na svém vlastním případu... 

Vzpomeňme na bývalého premiéra Paroubka, jak žasnul, že si takový bordel nedokázal původně představit (no, konečně dostal aspoň částečně zpátky účet za své vládnutí a za to, v jakém stavu zanechal justici), vzpomeňme na presidentského synáčka Klause mladšího, a, konečně, i na našeho sexistu, Peťulku Nečasovic, co by si o nás neotřel ani špičku své špinavé boty  - abych jmenoval alespoň ty nejznámější.

Přičemž tehdy ještě asi veřejnost netušila, že boty nejsou rozhodně to, co by bylo na Peťulkovi to nejšpinavější... 

Připomeňme golfistu Čejku - a jeho vyděračku Mirku Čejkovou, která - pod líbivým heslem, že jsou to peníze "dětí" - z něho chtěla vyrazit stamiliony - aby si pak jezdila do kriminálu vzít jakéhosi otrapu. 

A - konečně - teď tu máme - Jágra. Toho Jágra, který léta sponzoroval Klausovu, později Fialovu ODS - jež nese za současný stav justice rozhodný díl odpovědnosti.

Má tedy - Jarda - co si sám zaplatil, ba předplatil. 

Neskromně nutno dodat, že kdyby namísto Fialovy ODS sponzoroval Jarda Jágr Fialovo K 213, mohl dnes již vidět první výsledky justiční reformy - a v oblasti opatrovnictví třeba stanovení nikoliv minimálního, ale hlavně maximálního výživného, které ještě může dítě rozumně spotřebovat - a nad které se prostě vyživovací povinnost stanovit nedá, protože v těchto výších už nemá se zájmem dítěte nic společného - a sponzoruje hlavně matku a její další eskapády, vydržování milenců a nákladný způsob života, na který by nikdy neměla, pokud by si ho měla zaplatit z toho, co si sama vydělá. 

No, ale Jágr holt sponzoroval ODS - takže dnes se bojí oženit. 

A všichni, kdo si mysleli, že tzv. "rozvedení otcové" jsou jen banda nepoužitelných a nepoučitelných křiklounů, v životě neupotřebitelných, na jejichž hlas netřeba brát zřetel, protože si dozajista vymýšlejí - tak mají důvod k zamyšlení. 

Bylo by jistě zajímavé, až by "národního hrdinu" vedli do kriminálu pro dvěstětřináctku, když by nedokázal - z důchodu - uhradit "výživné" ve výši několika milionů korun měsíčně, vyměřené ještě z jeho příjmů hokejisty.

A bulvár by mohl plivat : DAREBÁK, NEPLATIČ  !!! 

A svět by se mohl - konečně - zamyslet, co je to asi za stát a jaké v něm panují poměry, stát, který své nejlepší občany zavírá do kriminálů - protože prý "dluží" nějakým flundrám, jež se s nimi kdysi vyspaly - výhradně za účelem bezpracného zbytku života a rychlého zbohatnutí,  výpalné... 

Anebo až by mu při rozehrání buli přiběhl na stadion exekutor oblepit nejen jeho bourák venku, ale i hokejku, se kterou hraje - z téhož důvodu... 

Protože - Jardu přece každý zná, a přehlédnout by to sotva šlo... 

___________________

___________________

 

 

__________________

__________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-02 18:41
MICHVIPRDI....

Milion chvilek pro demokracii: "Michviprdi"...se mi stále více zdají jako alibi pro Babiše. Podporují českou pseudojustici, která nyní - aby si udělala alibi - vydala rozsudek proti Babišovým ustanovením ve věci koronaviru. Alibi nestrannosti před EU? S cílem retušovat zoufalý právní stav v ČR. ¨

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 12:02
K prispevku pana Freeeurope:

Velmi dobry postreh a to prave v souvislosti s Rozdilnym pristupem EU (Jourova) k - dvema postkomunistickym zemim (CR, Polsko) s podobnymi problemy v justici, ale s odlisnym zpusobem napravy.
Z
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 12:03
Neni pochyb, ze Jagr ma dokonale predtene clanky o tom, jak dopadl jiny sportovec - REPKA!
Takovato predstava musi nutne cinit muze - "necinnym v posteli".
Z
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 12:05
Rodinny model v Nemecku po 2. sv. valce:

Po valce bylo v Nemecku nepsane pravidlo pro zeny - 3K. To znamenalo - deti (Kinder), kostel (Kirche), kuchyne (Küche).

Fungovalo to 50 let a dnes jsou zeny emancipovane a o deti nestoji. Oblibu nasly v luxusu a vlastnim milackovi - autu.

Nenastava cas pro 3. sv. valku, aby se zeny vratily ke svemu biologickemu poslani?

Z
__________
Autu - nebo kočce...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 12:05
Jagrovi asi nekdo drive rekl: Muzes jit s divkou, ale nesmis ji nacmrndat do portmonky.
Tuto vetu slysel tez jeden muj znamy, ktery se nikdy neozenil, zadne dite nezplodil a ve stari se stal teplousem.
I takhle by mohl dopadnout Jarda.

Z
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 17:13
Dosud svobodný Jarda :

Slyšel jsem názory několika žen, které tvrdily, že pokud mu bude řídit život matka, tak se neožení. Fakt je, že i když měl za vodou u sebe nějakou modelínu, měl tam i matku, která mu vařila a vedla domácnost. O.
_________
Jo, to je taky pravda. Ovšem modelíny obvykle nejsou rodinné typy a sotva kdy rodinu založí, natož udrží.
To jsou fifleny za rámeček s omezenou záruční dobou, pak se mění ve zboží rychle podléhající zkáze. A jinou jsem s Jágrem dosud neviděl...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 08:59
My muzi jsme tak trochu naprogramovany z domova - podvedome si hledame zenu podobnou nasi matce.
V tom je asi Jarduv problem. Zena podobna jeho matce by vyhovovala, ale modeliny jsou skutecne jen do vitryny.
Vedomi Jardovi rika - hledej sexbombu a podvedomi mu rika opak!
Z
_________
Není to spíše naopak ? Vědomí mu říká : Hledej ženskou, co dokáže vést domácnost - a podvědomí mu říká - vlítni na tu nejhezčí... ??
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 17:16
Prezident Trump si to také vyzkoušel...


k213.cz/.../...

Prezident Trump by mohl hovořit... kdysi, při rozvodu s první jeho ženou Zelníčkovou, se různé magazíny (Stern, Spiegel atp.) předháněly v senzacích, o kolik jej česká rozvodka pumpne. Či trumfne, trumpne...

To ještě nikdo netušil, že za nějakých pár desetiletí bude prezidentem USA.

Freeeurope
__________
Bych se pobavil, kdyby nějaká česká talárová husička vydala na Trumpa mezinárodní zatykač pro neplacení výživného... By měli v Americe rozhodně o čem dlouho mluvit...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-03 17:18
Američané jsou přesvědčeni, že virus byl vyvinut v čínských laboratořích...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 06:11
V Polsku ještě rodina je více respektovaná, je to společností nepoměrně více vážená instituce, než v českých zemích, ale i v Polsku už jsou dnes rozvody, problémy jsou podobné jako v českých zemích, akorát že ještě nedochází do tak ohromných extrémů - lidé mi běžně v Polsku nevěří, že je např. možné, že v talárech 80 procent jsou baby, že muž v rozvodu dostane alimenty mnohonásobně větší než je jeho příjem, a že za to jde do vězení Čím více jsem za hranicemi, tím více akorát shledávám, jak je ČR s mistrnou zákeřností skrytá perverzní diktatura...
Freeeurope
____________

"Skrytá perverzní diktatura..." - to je přesně ten výraz. Diktatura absolutní spodiny.

Nedávno mi jeden z otců, co je zastupuji a co má bydliště v Německu, říkal, že mu v Německu doručovali předvolání k výslechu pro § 213 (oficiální překlad na základě dožádání) - a ten policajt nemohl uvěřit, že ho za to u nás můžou zavřít - a povídá mu : Tak se tam raději nevracejte, když vás tam zavírají za to, že jste nemocní nebo chudí a nemůžete vydělávat.
0 # Tomáš Jadlovský 2020-05-04 07:38
Když v Arménii vyprávím o svých sedmiletých řízeních k dítěti a rozvodu - obě zakončené podvodem a rozporem se zákonem - tak mi místní nevěří. Když mne tady zadrželi na základě mezinárodního zatykače za tzv. únos dítěte, prokurátor v pohraničním maloměstě si zprvu myslel, že jsem unesl cizí dítě kvůli výkupnému nebo na prodej orgánů. Když zjistil, že dítě je moje, nejsem rozvedený a tehdy čtvrtým rokem čekám na rozsudek, zavolal do Jerevanu na generální prokuraturu a zeptal se, jestli je toto vůbec možné. S údivem, jaký nezažil ani na komunistické prokuratuře v SSSR nás se synem poté pustili. Toto jsem stručně zopakoval ve filmu o nás, a proto se nesměl nikde vysílat. Nikdo nemá odvahu přiznat, že ČR a její justice je morální dno, které nemá se spravedlností nic společného.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:06
Nikde v článku nevidím dle zákona nutný zásah proti prolhaným státním zástupcům a policistům ohledně podezření ze spáchání trestného činu buď pomluvy, zneužití pravomocí a křivého obvinění a útoku na demokratický stát svržením řádně zvolené vlády (pakliže se ty tuny zlata údajně zašité na úřadech vlády když tam kvůli tomu zasahovali do dnešního dne nenašly a bylo to celé lživé obvinění), či v případě druhém (pakliže se ty tuny zlata a podobně našly, nikde se o nich nemluví a tedy je muselo rozkrást ono zasahující komando a ti státní zástupci tuhle loupež kryjí) stíhání oněch za zneužití pravomocí a ozbrojenou loupež...... buď jak buď soudě dle vyjádření vrcholných představitelů státního zastupitelství k důvodům jejich zásahu na kamery před celým národem žádná 3-tí možnost tam logicky zkrátka není ..... LS


zpravy.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:02
Ptejte se advokátky, ta vám rozhodně pomůže...


zena.aktualne.cz/.../...
__________
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:05
0 # Tomáš Jadlovský 2020-05-04 07:38

Když v Arménii vyprávím o svých sedmiletých řízeních k dítěti a rozvodu - obě zakončené podvodem a rozporem se zákonem - tak mi místní nevěří. Když mne tady zadrželi na základě mezinárodního zatykače za tzv. únos dítěte, prokurátor v pohraničním maloměstě si zprvu myslel, že jsem unesl cizí dítě kvůli výkupnému nebo na prodej orgánů. Když zjistil, že dítě je moje, nejsem rozvedený a tehdy čtvrtým rokem čekám na rozsudek, zavolal do Jerevanu na generální prokuraturu a zeptal se, jestli je toto vůbec možné. S údivem, jaký nezažil ani na komunistické prokuratuře v SSSR nás se synem poté pustili. Toto jsem stručně zopakoval ve filmu o nás, a proto se nesměl nikde vysílat. Nikdo nemá odvahu přiznat, že ČR a její justice je morální dno, které nemá se spravedlností nic společného.


Co čekat ve státě, kde klidně přede svědky, během předstíraného "výkonu povolání soudce" prohlásí v roce 2017 soudkyně "Co je nebo není trestným činem, to si určujeme my, orgány činné v trestním řízení" .... nějakej trestní zákoník, nebo ústava paní soudkyni, která je dodnes i přes několikanásobné spáchání trestného činu, stále soudkyní i poté, co předseda tohoto soudu byl poslán za týrání před soud, nic neříká .. ta má nějaké zákony prostě na háku ... když bude chtít, tak klidně označí kýchnutí, sedění, mlčení nebo cokoliv jiného za trestný čin, protože si to zkrátka přece určuje ona a policajti a nějakej trestní zákoník jí může být u zádele .... pak se opravdu nedivme, že se tu v rozporu se zákonem a mezinárodním právem zavírají lidé i za dluh, který navíc způsobila zjevně soudní mafie jeho určením, které je na absolutní libovůli toho či onoho soudce ....
LS
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:07
Kdyz politik zada o podporu spatneho zakona, tak se dnes odvolava i na "zdravi".
Zastavenost 40% udela z CR vsechno jine (sucho a zaplavy), nez zdravou krajinu!
Z

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:08
Svedsko - Svoboda je silnejsi nez strach:

NÁZOR - Švédsko se drží strategie zmírňování koronavirové pandemie, kterou například britská vláda opustila již v březnu, připomíná Gina Gustavssonová v komentáři pro server The Guardian. Politoložka z Univerzity v Uppsale konstatuje, že tato politika má u švédské veřejnosti širokou podporu, ačkoliv úmrtnost na covid-19 řadí zemi mezi 10 nejhůře zasažených států světa. Z.

Zdroj: eurozpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:10
SR pribudne nový súd. Bude riešiť prešľapy sudcov či advokátov


ta3.com/.../...

________

V novém soudu to rozhodně nebude, pokud v něm budou staří soudci...
Akorát další místečka pro protekční dětičky.
A noví lidi by ani nové soudy nepotřebovali, stačily by bohatě ty stávající, kdyby dělaly, co dělat správně mají.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:11
Klondike pomalu končí...
__________

Hamáček s Tvrdíkem si nahrabali - a tak končíme. J.K.

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:15
Sudcov by mali preverovať aj SIS a NBÚ, tvrdí expert OĽaNO na justíciu

aktuality.sk/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:19
Sulík o novom šéfovi Generálnej prokuratúry: Mená na stole sú kvalitné! Vyriešia to do leta?


cas.sk/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:19
S péčí řádného hospodáře. Opravdu?

neviditelnypes.lidovky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 09:20
‚Nemravné a nebezpečné, ale ne trestné.‘ Proč soud zprostil Rittiga a Nečasovou obžaloby v kauze BIS?

irozhlas.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 11:24
www.ceskatelevize.cz/.../21838256307

Už nadpis stačí. Snaha z komunisty dlouhodobě pěstovaných nastrčených fízlů zfabrikovat "protikomunistický odboj", a z opravdového antikomunistického odboje fabrikovat fašisty, Hitlerovy pohrobky apod. Bohužel neschopní naivní západní politici tomu věří dodnes. Anebo také ve své ješitnosti nechtějí přiznat svůj fatální omyl (např. starší i mladší Bush, dnes již oba na pravdě Boží).

Jenže Wałęsové i Havlové jsou ještě více nebezpeční než sami komunisté, jelikož sloužili (a slouží) jen jako mimikry pod nimi mistrně skrývané perverzní fakticky (post)komunistické diktatury. A proč je tomu tak? Protože o komunistech a jejich záměrech se ví, a oni je ani neskrývají, zatímco Havlové a Wałęsové sloužili jejich ještě zákeřnějším upgradům

Freeeurope
____________-

Bohužel, je to tak. Jsem tu naivitu západních politiků viděl několikrát (tedy, nutno dodat, že to už možná ani nebyla naivita, ale hloupost...).
Když jsme si ještě jezdili stěžovat do EU parlamentu na poměry české justice.
Tak jsme si po několika návštěvách vystěžovali to, že jeden z těch kašparů - nějaký francouzský poslanec, jméno už nevím, přijel na oficiální inspekci. Partnerem mu samozřejmě bylo - za všechno odpovědné - MSp, to mu cestu zorganizovalo, my jsme to ani nevěděli. Kupodivu, byl aspoň natolik slušný, že - než odjel, tak si nás pozval. Schůzku jsme s ním měli v jedné z kanceláří parlamentu.
A ukazoval mi výsledky své cesty, v kterých věznicích byl - a že to tam vcelku ujde, vězni dostanou najíst a můžou i na vycházku...
Já mu na to povídám : Ale my jsme si nestěžovali, že by vězni nemohli na vycházku, nebo že by tady umírali hlady, nejsme v Turecku nebo Afghánistánu, ale na to, proč tam jsou... Tedy ti za dvěstětřináctku...
No, to připustil, že ve Francii by je asi nezavřeli a že jich je u nás nějak zbytečně moc - a to bylo asi tak všechno. A že trestní politika je záležitostí národních států. Přitom - proto sem přijel. Ne proto se podívat, co mají ve vězeňské kantýně a co k obědu.

Tak jsem pochopil, že co si nevyvzdorujem sami, to mít nebudem - a taky to tak přesně je.

A pak - ještě jeden, ještě lepší příklad :-* :

Jak přijela - na jaře 2011 - nějaká ta jejich dáma, jméno už si taky nepamatuju, ale tuším, že taky Francouzska, nebo Belgičanka, tak něco - zkontrolovat, jak se tady plní štrasburský rozsudky...

A - to samý : Předem připravený program, schůzky s vyvolenými, chlebíčky, šampáňo - a závěrečná zpráva, jak je všechno v nejlepším pořádku... :oops:

Ne že by si obešla ty, co ve Štrasburku vyhráli, těch ještě tehdy nebylo tak moc, a zeptala se jich, zda jejich případy byly zrevidovány a jak jsou s revizí spokojeni - což já bych na jejím místě udělal jako první a samozřejmou věc...

Možná to neudělala cíleně, i proto, že by tušila, co by se asi dozvěděla - a že by to pak musela nějak řešit... :-|

Já tehdy seděl ve vazbě na Pankráci, to bylo těsně po tom, co nás ti idioti z justiční stráže přepadli na Míčánkách a vyprovokovali s námi - asi 30- ti lidmi - konflikt - co už je výmluvnějšího, než tento sám fakt !!

Ale - madam byla přesto s výsledky, předem připravenými, spokojená... :o

Řekl bych, že ta by byla schopná referovat z povstalé Francie Napoleona III. o tom, jak je všude klid a mír a všechno šlape, jak má... :D

Tak jsem pochopil, že celý EU je naprosto o ničem, že je to banda koupených šašků, kteří se starají výhradně sami o sebe a svoje kariéry a svoje konta - a že - jako vždycky - hledáš-li pomocnou ruku, podívej se na konec vlastní paže... :eek:

A na tu se taky spolehni !
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 11:28
Petulka mel krive vypovidat.
Kdo by to do toho krivaka rekl?
Z
novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 11:33
Kdo mečem zachází, mečem hyne!


zpravy.aktualne.cz/.../...


No jen aby si nechtěl špinavou botu o něj otřít třeba bachař!

Jinými slovy: Potřebovali neschopného, ale pravicově (naoko) vystupujícího politika (politikáře), aby jej mohla snadněji shodit...a chopit se moci nejhorší garnitura

Freeeurope

____________
Jaká pravicovost, když všichni věděli, že - ač tak mlád - za komančů stihnul studovat na politruka... Typický ódéesák...
Pak by chtěli pravicové hlasy !!!
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 11:34
Za rozsahle hospodarske skody mohou vlady, protoze se spolehaly na diletanty a odmitaly nazory odborniku!
Z

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 14:14
Nezamestnanost roste a bude mnohem hur. Tak to vidi i Malacova.
Kdo ty skody zpusobene vladou zaplati?
Z

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 14:21
Velká horka v Polsku - na politické scéně :

Prvním okruhem jsou blížící se prezidentské volby, které se mají konat 10. května, což je za necelý týden, druhým okruhem definitivní ustanovení I. předsedy Nejvyššího soudu.

Volby:
Ve věci voleb probíhá válka plná nevybíravých slovních útoků "totální opozice".
Podle Ústavy nelze provést volby později, než 23. května.
Z důvodů pandemie koronaviru se vláda rozhodla namísto klasického provedení ve volebních místnostech přikročit ke korespondenční volbě - tak jak mají možnost volit i voliči v USA už delší dobu, anebo jako nedávno ve Švýcarsku a zemské v Bavorsku - kde rovněž z důvodu koronaviru se volilo korespondenčně.
Je zajímavé, že podle mnoha politiků nebo politikářů jsou v Polsku prý takové volby ohrožující obyvatelstvo a nebezpečné, zatímco v Bavorsku a Švýcarsku nebyly nebezpečnými (!).
Nejhorší skutečností je, že ve městech, kde v komunálních volbách měla převahu "totální opozice", se snaží sabotovat všechny volební přípravy.
Nejvíce vadí předseda Senátu Grodzki, rovněž příslušník "totalistů", rekrutující se jinak z estébáckého zázemí (jako většina "totalsů"). Lze se domnívat, že termín bude nejspíše posunut, na 17. května (?).
Vývoji musíme věnovat pozornost.
Neuskutečnění voleb by vedlo k politickému chaosu, což je ovšem cílem ruských tajných služeb a stejně tak dnes levicové neomarxistické lobby v EU.
S geopolitickým následkem: US Army pryč z Polska, postavit nejvyšší představitele vlády PiS před státní soudní tribunál, čili puč.. jehož následky by byly v dnešní situaci ve světě ještě horší, než "normalizace" v Československu po srpnu 1968.


Nejvyšší soud :

dorzeczy.pl/.../...

Polsko: Boj o moc na Nejvyšším soudě. Je černý kůň voleb.

V pátek, 8. května, se mají konat volby nového I. předsedy Nejvyššího soudu, jenž na tomto místě nahradí (soudružku) prof. Małgorzatu Gersdorfovou. O tuto funkci se utká pět osob.
Jak informuje nejnovější číslo „Do Rzeczy“ (ten název česky znamená „K věci“), jeden z kandidátů se může ukázat v těchto volbách „černým koněm“ . O věci napsal rovněž deník „Rzeczpospolita“.
30. dubna skončilo funkční období (soudružky) prof. Małgorzaty Gersdorfové na postu I. předsedy NS.
Za jejího dočasného nástupce byl jmenován soudce Kamil Zaradkiewicz. On sám však se o stálou nominaci neuchází. O dědictví po (soudružce) Gersdorfové bude válčit pět kandidátů.
Mezi soudci ucházejícími se o tuto funkci jsou jak osoby kritizující změny v justici prováděné Sjednocenou pravicí, tak osoby, které reformu podporují. Podle deníku „Rzeczpospolita“ se prezident určitě nerozhodne zvolit soudce kritického vůči reformám. Mezi nimi jsou kandidáty na I. předsedu SN Wiesław Kozielewicz i Włodzimierz Wróbel.
Mezi soudci nakloněnými změnám prováděným vládou strany Právo a Spravedlnost v justici jsou tři jména: Joanna Lemańska, Tomasz Demendecki a Małgorzata Manowska. Podle informací týdeníku "Do Rzeczy", tím „černým koněm“ může právě Demendecki. To je soudce Komory mimořádné kontroly a věcí veřejných NS, před prací v NS byl rovněž advokátem i exekutorem. O silné pozici Demendeckého píše i pondělní "Rzeczpospolita".
Velké šance má také Małgorzata Manowska – dlouholetá soudkyně varšavských občansko-právních soudů, a od r. 2016 ředitelka Zemské školy justice a prokuratury . Manowska byla také náměstkyní ministra spravedlnosti Zbigniewa Ziobra.

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 15:35
RE: ad Walesa v České televizi :

Česká televize v anotaci k propagandistickému filmu o agentu polské komunistické tajné služby SB Wałęsowi, jenž podepsal spolupráci v r. 1970:
13. srpna 1980 založil prostý polský elektrikář první nezávislé národní odborové sdružení Solidarita, sjednocující antitotalitní hnutí. Spojil miliony občanů a později dosáhl nenásilného svržení komunismu, což vlastně rozpoutalo proces zhroucení SSSR. Stal se živoucí legendou, demokratem, který nenávidí nesnášenlivost, vizionářem a hrdinou, občas náchylným k megalomanii.

Jaká je ta legenda demokrata, vizionáře a hrdiny? Mimo jiné: Ve většině polské společnosti dnes spíše směšné figurky, profanuje se Česká televize.

Pokud jde o Francouze, co by tvůrce....v Polsku jsou vnímáni jako nejhorší žumpa komunismu na Západě.

wpolityce.pl/.../...

.... Wałęsa v ruských novinách vychvaluje komunismus: Byla doba, kdy byl potřebným. Základy byly dobré, ale něco se nepovedlo…
Lech Wałęsa povídá různé zajímavé řeči nejen na sociálních sítích či na setkáních se sympatizanty, nýbrž i v ruských mediích. Tentokrát (10. února) bývalý prezident v interwieves s ruským týdeníkem „Sobesednik“ tvrdil, že Vladimír Putin musí přijít s návrhem utvoření zvláštní komise, která by řešila spor s Polskem (???!!!!) . Wałęsa v tomtéž interview přiznal, byla doba, kdy byl komunismus potřebným“.

Jak s tím Putin přijde, to já, přesto, že jsem důchodce, vynutím na Polsku, aby návrh Putina přijalo – přiznal, a dodal, že jestli argumenty budou dobré, to „i tuto vládu navrátíme“.
Dle názoru Wałęsy samotný základ komunismu nebyl tak špatný, ale „něco se nepovedlo“. V interview nemohla nechybět zmínka o jeho agenturní minulosti bývalého prezidenta. Wałęsa jako vždy ujišťoval, že se složkami tajného spolupracovníka SB (polské obdoby československé StB) „Bolka“ nemá nic společného.

Když SB viděla, že mě lidi podporují, slibovala, že předá materiály: Že prý jsem agent. Mnoho lidí tehdy uvěřilo. A někteří nadále věří. Ale nic s těmito dokumenty nemám společného. Zkrátka důstojníci SB byli mazanější. A takovým způsobem vedli svůj boj.

V interview se nacházely rovněž slova uznání pro Putina. Wałęsa přesvědčoval, že Putin je „velice inteligentní osoba“ a že by chtěl s ním aspoň půl hodiny pohovořit.
(kk/TVP Info)

Jiná sdělení Wałęsy, sice v jazyce polském, stojí za to_:

wpolityce.pl/.../...

Jsem žádán, abych odporoval ničení výdobytků Vlasti. Ve spojení s tím zamýšlím svést ten boj mírovým způsobem: Jestli do prezidentských voleb nezadržíme tu skupinu v ničení Polska. Jestli s porušením zásad se prodlužuje činnost prezidenta, tak ......pojedu pro Kaczynského, abych jej zavezl do místa, kam patří, buď On mne, nebo já jeho...(myšleno vězení).


Anebo...26. prosince 2018 perlí v ruském „Sputniku“, médiu známém i v českých zemích či na Slovensku – u lidí, kteří nejsou absolutně politicky negramotnými, jako hlásná trouba Kremlu:

wpolityce.pl/.../...

…. Wałęsa tam vzpomíná na dobré vztahy s Jelcinem. Tvrdil, že kdyby neprohrál prezidentské volby s Kwaśniewským (mj. absolventem MGIMO, moskevského učiliště, filiálky KGB), byly by vztahy s Ruskem rozhodně lepší než v současné době. Lech Wałęsa svým stylem by řekl dle svého vyjádření Jelcinovi: :
Říkám mu tak: Pane! Rusko, to je hezká země, Rusko, to je jak auto: Mercedes, Ford. Hezké! Ale vy jste na to hezké auto nahodili nějaké haraburdí, křesla, jak se to dělá při stěhování, víte. A to Rusko vůbec není vidět. Vyhoďte všechno to haraburdí!
Dle jeho názoru musí polsko-ruské vztahy být podrobeny nápravě_
Wałęsa (už tehdy) tvrdil, že Putin je moudrý člověk, na otázku vedoucího interview zda by přijel do Ruska, odpověděl:
Kdybych měl pozvání, to bych přijel. Samozřejmě! Zařiďte mi pozvání, a pojedu. Nemám žádné miał zaproszenie to bym pojechał. Oczywiście! Załatw Pan zaproszenie, to pojadę. Nie ma żadnych námitky
Wałęsa také zdůraznil, že se mu nelíbí současný proamerický kurs polské zahraniční politiky.

Nám je bližší Moskva než New York — zdůraznil.

A tak nedávno (2018) hledal pomoc i v USA, když se ukázal na pohřbu G.W. Bushe seniora (na pozvání G.W. Busha jr.) v košili s nápisem „Ústava“ (totální opozice se snaží namluvit, že justice, vznikající za nové vlády, je neústavní. Jakkoliv konkrétní ustanovení Ústavy, které vláda prý porušuje, nejsou schopni specifikovat. Natož taková Jourová, či vlivoví agenti Ruska v orgánech EU).


Stačí? Bohužel: Medium zvané Česká televize se tímto pořadem ukazuje jako veřejnoprávní medium státu, jemuž vládne klika proruského a pro-čínského prezidenta a premiéra estétka s podporou komunistické strany.

Freeeurope

P.S.: O zblbělosti Západu, a jeho penetraci vlivovými agenty Ruska a Číny vymývání mozků se mluví stále častěji. Byli jsme svědky, kdy expředseda Evropské komise Juncker (ožralý jako kdysi Kléma Gottwald) dal vybudovat ke 200 letům narození Marxe velkou sochu, věnovanou pekingským režimem, v Marxově rodném Trevíru. A letos pro změnu...v Düsseldofru, budují pomník Lenina.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 15:36
Arabista žaluje Česko o 10 milionů odškodného za své trestní stíhání

novinky.cz/.../...

Kateřina Tomášková z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Kohútovy argumenty odmítla. „Žalovaná strana (ministerstvo spravedlnosti - pozn.red.) neodpovídá za to, co o žalovaném publikují média,“ prohlásila Tomášková a dodala, že ministerstvo rovněž nemůže odpovídat za to, že někdo žalobci vyhrožoval, nebo za urážlivá vyjádření občanů na diskusních fórech. A Sáňkovi doporučila se v takových případech obrátit na policii.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 16:17
"neodpovídá za to, co o žalovaném publikují média"

Tak to se, Tomášková, zatraceně pleteš, protože média jsou informována vždy ze strany fízla, prokurátora či ze strany soudce minimálně však se o obžalovaném vykládají veřejně věci, které se mohou vždy nakonec ukázat jako zcela nepravdivé a urážlivé a nactiutrhající a které vždy pocházejí od policisty prokurátora znalce či křivého svědka, přičemž to, že obžalovaného jméno je veřejně prezentováno není chybou obžalovaného, ale právě justiční mafie, které jej na veřejnosti během veřejného soudního líčení přednáší spolu s jeho donucením se takového veřejného ponížení zúčastnit ačkoliv zákon nic takového žádnému obžalovanému strpět neukládá. Lynčování a veřejné popravování bylo sice tradiční zábavou nicméně zákon jasně stanovuje co jsou práva obžalovaného a tento nemá povinnost nechat se nad trestní stíhání, které je podle zákona v rovině státní úředník versus občan a případné uložení trestu aniž by komu do toho co bylo, ještě veřejně urážet. Nic takového žádný obžalovaný podle zákona strpět nemusí, naopak zákon jasně stanovuje, že míra zásahu do práv občana nesmi nikdy přesáhnout míru potřebnou pro účel trestního stíhání a trestní stíhání nesmí logicky podle principu presumpce neviny býti trestem nadto veřejná pomluva jako trest není trestním zákoníkem definovaná ...... soudce policajt a státní zástupce má milión možností jak zajistit každého občana který je obviněn či obžalován projednání jeho věci i bez přítomnosti veřejnosti a bez mediální pozornosti pokud si to obžalovaný přeje, veřejný soud je právem obžalovaného není to právem nikoho jiného obžalovaný nemá povinnost chtít projednávat věc před veřejností a médii ..... úřad pro zastupování státu má miliónu možností obrátit se na policii či sám udělit pokutu soudci policajtovi či státnímu zástupci pokud tito překračují svoje pravomoce a zjevně bezdůvodně ubližují občanům .. pomluva je trestným činem a dokud není pravomocně o vině rozhodnuto musí se na obžalovaného hledět jako by byl nevinným a tyto zákony platí pro soudce stejně jako pro každého jiného a pokud se soudce a státní zástupce neumí chovat a pomlouovají mají skončit právem za mřížemi a nedělat ostudu ... za to občané opravdu nemůžou ... LS
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 15:37
Az zase nekdy pojedete do Strasburku a objevi se tam nejaky aparatcik poslany pres Msp, tak se s nim pobavte o tomto.
Snad z nej dostanete vecnou odpoved.
Z
Trestní stíhání tzv. neplatičů výživného je velmi sporné. Jedná se o tzv. vězení za dluh, které je dle mezinárodní Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, kterou je Česká republika vázána, nepřípustné:Protokol č. 4:

Štrasburk, 16.IX.1963

Článek 1

Zákaz uvěznění pro dluh

Nikdo nemůže být zbaven svobody pouze pro neschopnost dostát smluvnímu závazku.A protože, jak známo, Česká republika si s dodržováním mezinárodních závazků příliš hlavu neláme, je §196 tr.z. evropskou raritou.
__________
To jsme jim tam právě vykládali. Jak vidět, nehnulo se to dodnes.
Protože - co by pak dělali policajti, soudci ? Když půlka jejich "práce" je neplacení výživného...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 16:15
2473 Kč za smrt bratra v komunistické cele je výsměch, říká Jiří Wonka. Stát o vyšších odškodných neuvažuje

denikn.cz/.../...
____________

to je přece jasný každýmu.

Já bych tý soudkyni asi položil dva tácy na stůl, ať je dá rodičům nebo manželovi, podle toho, kdo je zrovna aktuální, a řek´jí, že jsem si teď předplatil její smrt a ať se bojí i vyjít z domu...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 19:08
Napravování delikventů :

Kamarád úpěl za minula v Ostravě, kde stříhal chlupy z králíčích nožek pro Tonak v N.J. Chlupy zdobily klobouky. Norma byla dvě kila denně. Neplnil, i když se snažil nastříhané kropit vodou. Následoval trest, snížení stravy. Z cvalíka se vrátil štíhlý synek. Snad už odpírání stravy v současnosti neexistuje? O.
________
No jo, to komanči dělali, že dávali nesplnitelný normy a kdo je nesplnil, nedostal najíst.
Dneska už to sice není, ovšem jako často jediná odměna je nějaká ta konzerva navíc - a když neplníš normu (mně to třeba akutně hrozilo - zločinci jsou obvykle ručně zručnější než intelektuálové) - tak tě z práce vyřadí, a přijdeš o ni. A další výhody, jako třeba sprchu.
A pokud je to vnější pracoviště, tak tam těch výhod je celá řada, hlavně ta, že vypadneš na celý den z kriminálu - a jsi vlastně v civilu. Já to teda nezažil, protože jsem samozřejmě nezasluhoval takovou důvěru pracujícího lidu, aby mě pustili ven (to by mě pak přece nemuseli zavírat... to by jaksi bylo proti smyslu celé akce, že ?), ale ti, co tam chodili - možná přeháněli - ale libovali si, zejména obklopeni ženským kolektivem, což bylo dost často (protože na ruční práce - třídění odpadu, a tak - byly buďto ženský, nebo vězni . Nebo obojí) - jak se mají jako prasata v žitě, protože jim ty ženský snášely, na co si pomysleli - od řízků po tabák, a možná i něco dalšího... Což - ve srovnání s tím, že druhou možností bylo dřepět celý den na baráku pod celodenní ostrahou - byla samozřejmě elegantní dovolená, takže se naprostá většina snažila ji neztratit. :-)

Jinak, co jsem slyšel od zkušenějších kolegů, co někteří seděli ještě za komančů - tak to byly některý věci, který my jsme si už nedovedli představit - třeba že jsi měl povolen jeden dopis za měsíc, a to ještě jenom od příbuzných, a když byl "závadový" - jako že "sedíš za nic" a "brzo to praskne", a podobně - tak ti nedali ani ten. Z ciziny ti nesměl přijít dopis vůbec, snad jedině z Ruska. Noviny - jedině Rudý právo, jinak ani ťuk, knížky - to samý.
V tomhle ohledu si dneska můžeš číst prakticky, co chceš.
Ale ono to ten kriminál zase tolik nezmírní.
Co si jediný pochvalovali - hlavně kuřáci - že prý - ti zkušenější - pamatovali časy, kdy volně na stole v cimře ležely cigarety, a kdo chtěl, tak si vzal... Asi byly tehdy za babku.
Tak to teda dávno skončilo, a naopak jsem mockrát viděl, jak závisláci skákali po každém nedopalku, co odhodil bachař, a ještě o něj žalostně škemrali. Když jsem to viděl, napad´ mě ten název filmu : Bože, jak hluboko jsem klesla !! :o
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-04 20:05
My bolševici rozeběhli jsme se do všech stran,
vy sežrali nám to i s navijákem,
my začali vás ničit včele s modrým ptákem.
Jen tak na okraj,
nás napadlo,
že až nás zvolíte,
budeme hrát v poslanecké sněmovně pro vás zadarmo to naše divadlo.
Jednou zvolili jste si náš podlý plán,
tím je váš ortel podepsán.
Příště na řadu přijde barva oranžová,
nic nezmění se,
budeme zemi společně ruinovati stejně jako dosud znova.
Vůbec nic se nezmění,
když vystřídají nás zelení.
My bolševici k lumpárnám máme sklony,
kam se za námi hrabou chameleoni.
Jeden statečný člověk tady byl,
před zrádným bolševickým chameleonem nás varoval.
Jmenoval se, Karel Kryl.
My bolševická partaj jsme jedno velké hřiště,
hádejte, kdo z nás zviditelní se se příště.
J.K.

www.forum24.cz/.../

www.youtube.com/.../ kryl demokracie&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz&title=Demokracie%20%2F%20Karel%20Kryl.%20-%20YouTube

____________

Žalář je naším domovem...

www.ceskatelevize.cz/.../21938775770
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-05 09:43
Žalujte si virus : Aneb :

další JUDr. Vychcánek


Škodu restauracím nezpůsobil stát, ale virus. Na ušlý zisk nárok není, tvrdí právník

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-05-05 09:43
Zaměstnavatel musí vyplatit mzdu, řekla Maláčová. Podnikatelé se tím řídili a přišli o podporu

denikn.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.