Chcete mrchu ? Sáhněte do politiky...

Hamáček, zvaný Tlamáček, se nám znovu žení... A použijme této bulvární příležitosti k nahlédnutí, kdo jsou politici, resp. co zač máme za politickou representaci. 

 

Že nás dlouhodobě representuje společenský odpad, není těžké dovodit už při pohledu na premiéra. Zbabělý vyčůránek, který, jde-li do tuhého, okamžitě couvne, případně rovnou zmizí, může výhradně jen za úspěchy, za problémy mohou jiní, třeba hygienici, národohospodáři, ekologové, atd.

Vychází z toho, že každý se dá koupit, někdo i docela levně (Šinágl je toho zářným příkladem), jeho syn pro jistotu žije ve Švýcarsku (odbočka - a mimotechnická pomůcka pro voliče : Nikdy nevolte nikoho, jehož děti tady nežijí - protože pro koho asi tak tu budoucnost země buduje, že ? A tím, že tu nežijí, jasně říká - mně je to jedno, co tu bude - hlavně, že teď jsem u válu já - následky, a hlavně dluhy, si ponesou jiní...). Hlavní pro něj : Na každého něco najít, něco mít, tzv. "kompro", aby si nemyslel, že jeho cena může jít do astronomické výše... A dal se snázeji vydírat, v řeči politiků - "byl přístupnější rozumné dohodě". Co ostatně chcete po bývalém estébákovi, tedy křivákovi z povolání ??

Kdo do tohoto schématu (cena - kompro - dohoda) nezapadá, ten musí být nutně blázen nebo vyšinutý, protože všude jinde a se všemi ostatními to funguje...

Podle toho pak vypadá stát, jeho jméno v zahraničí, vnitřní morálka. Z toho se samozřejmě odvíjí všeobecný úpadek, protože když tohle je možné na nejvyšších místech, proč by na nižších nebylo možné i ledasco navíc ?

Á propós, političky. Díky masové feministické propagandě, šířené veřejnoprávními médii 24 hodiny denně, se vůči nim veřejnost stala přístupnou a vláčnou, resp. nadobyčej tolerantní, pod nánosem tun blábolů o tom, jak jsou poctivé a o mnoho lepší než jejich mužští kolegové.

Přitom se stačí podívat na ty, které už politikou prošly, abychom měli jasno, co do politiky vnesly.

Stručně a výstižně řečeno : Vypočítavost a hrabivost v té nejprimitivnější formě.

Valná většina z nich "uspěla" v politice v jediném oboru : Sbalit co nejvýše postaveného chlapa, s ním mít dítě - a pak ho po zbytek života, kdy už třeba nebude tak nahoře, vydírat a nechat se luxusně živit.

Paroubek - zářný příklad.

Topolánek, další kandidát.

Jeden - údajně - zleva, druhý  - také údajně - zprava.

Teď se nám chystá další luxusní příklad, dokonce - prý - propojení obého. Tedy "levice" a "pravice" :

Hamáček, zvaný Tlamáček, a bývalá Topolánkova "asistentka", prý "pravicová politička" Gabriela Kloudová. Doteď o ní, jako o političce, nikdo neslyšel - taky v politice nic neudělala. Ale - je to - podle médií -  "pravicová" politička !!

Jistě, dokonce ta nejsprávnější : Jednoho předsedu vlády dostala k tomu, aby ji měl jako "asistentku" - na co asi, že ? A druhého k tomu, aby si ji dokonce vzal.

Člověk nemusí být velkým psychologem, aby při pohledu už na tu tvář konstatoval jediné : Dravá, vypočítavá mrcha.

Tlamáčkovi ji přejme. Pěkně s ním zacvičí.

Už se těším na ty soudy o výživné...  Na to, jak se budou dohadovat, jestli dítě potřebuje ke zdárnému vývoji dvacet, třicet, nebo padesát tisíc měsíčně, protože madam přece nebude za nějakou chudinku, co musí dítě posílat do státní školy (jejím manželem na tu správnou úroveň postavené) a, krom toho, ona jistě potřebuje služebnou a celý štáb za sebou, aby "zvládala" běžnou domácnost.

Co nám to ale říká dále ?

https://www.expres.cz/zpravy/jan-hamacek-svatba-manzelstvi-rozvedeny-gabriela-kloudova-ods-topolanek.A200730_103738_dx-zpravy_peve#utm_content=trendingnews&utm_term=Ham%C3%A1%C4%8Dek%20svatba&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Totiž to - že ani jeden, ani druhý rozhodně nejsou tím, zač se vydávají. Tedy levicovým politikem a pravicovou političkou.

Nedovedu si totiž představit, jak by mohlo skutečně fungovat skutečné, ne fingované, manželství mezi lidmi, kteří mají tak zásadně rozporný pohled na svět prakticky ve všech podstatných věcech. Pokud by ho měli doopravdy, museli by se za 14 dní vzájemně umlátit.

Pardon, já vlastně zapomněl, že tohle jsou ti "vyspělí, tolerantní" manželé, přesně podle feministických rubrik.

Přičemž, zejména manželka, je tolerantní ke všemu - vyjma jediného : Nulovému kontu. To je totiž přímo zločinem, který se neodpouští.

A pak také ještě k jednomu : K jiné zlatokopce, která by ji snad chtěla předčasně vyšoupnout z pozice vedoucí těžařky.

Pokud se tak stane, až už bude dostatečně zajištěna tučnými rentami v podobě výživného jak na ni, tak případně na milované dětičky, tak to už bude těžařka k vytěžené konkurenci daleko tolerantnější, ba zlomyslně přejícná : Já jsem si ho už vycucala - tak si ho teď klidně vem !

Ovšem, pozor, jen do doby, než by se vytěžený důl nestal náhodou znovu zlatonosným. To pak, prr ! To se opět neodpouští, a pokud by se náhodou dotyčný nehodlal ke své těžařce poslušně vrátit, následovaly by žaloby jedna za druhou - jak na "novou úpravu poměrů", tak i na "nové vypořádání" - protože se přeci "okolnosti zásadně změnily", že ?

Jinou dvojici "vepřových hlav", rovněž z ODS, si vzal zase do prádla Pelta - a - krom soudců, si taky uplatil tamního - jabloneckého - primátora. Pozor, ne ze svého, nebo z peněz soukromé firmy - ale výhradně z našich daní, tedy ze státních prostředků, určených na rozvoj tělovýchovy.

Co od takové pakáže pak můžete čekat ?

Že si nastudují historii, aby tyto vepřové hlavy věděly, co to je Mariánský sloup a k čemu byl vztyčen právě na Staromáku ?

Nebo že se začnou zajímat o spravedlivou a objektivní justici, resp. výkon práva u nás ?

To možná taky - ale právě až tehdy, až už výsluní opadne, lístky na světové šampionáty a do luxusních hotelů už jim nikdo posílat nebude - zato vyrukuje zlatokopka se svými "spravedlivými požadavky" na výživné a "vypořádání" - a tyto požadavky bude "spravedlivě a objektivně" posuzovat právě ta nezávislá a nestranná justice, kterou si tyhle vepřové hlavy platily ke svému bezpracnému přepychovému životu - a pohodlí v bezpráví.

Protože každý právně vyspělý stát by prvně vykopal - právě je.

________________________

 

Upřímnou soustrast : 

 

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hamacek-se-ozenil-40332201#seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=390811&dop_req_id=6ZwLnHn3wn4-202008010945&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

________________________

________________________ 

Typický poslanec ODS :

 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/poslanec-ods-s-manzelkou-prijali-dar-za-210-tisic-113953#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=mSlTMdXqAec-202007310354&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

 

 

 

 Další "typická poslankyně" za ODS - Jana Černochová : Údajná "stínová ministryně" ODS za obranu. Tedy, profesionálně nedělá nic jiného než se zabývá záležitostmi spojenými s ministerstvem obrany. Tahle politička svou inteligenci naposledy projevila v parlamentu letos v květnu, když pronesla projev ke "spáchání atentátu" na Heydricha.

Někdo by ho měl - alespoň politicky - spáchat i na ni. Aby nám nedělala všude ostudu.

A pak se někdo může divit, že "není koho volit". Když takhle vypadá údajná "pravice".

Aneb : Ženy do politiky !! Ty pravicové - nejvíce !!

 

 

 

___________________

___________________

Komentáře  

0 # Tomáš Jadlovský 2020-07-31 08:10
Také mi nikdy nešlo do hlavy, jak si mohou v osobním každodenním životě rozumět političtí soupeři a jediné vysvětlení je, že to své politické přesvědčení jen předstírají. Kdyby jim bylo kolem 20, řekl bych ještě, že hormony mohou politické vášně utlumit, ale toto už nejsou žádná mláďata. Vybavila se mi Petra Buzková, která si u socanů hrála na levicovou političku, provdala se za pravicového politika, kterému v práci dělala opozici a doma matraci a když díky naivním voličům získala flek ministryně školství, poslala svou dceru do francouzské školy, protože dítě levicové madam přece nepůjde s tím obyčejným póvlem do české školy. Takže ani levicové ženy v politice s chamtivostí a falší nijak nezaostávají!
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-31 08:21
Pokud jde o "politické přesvědčení" těchto zlatokopek, tak je vcelku jednoduché a snadno definovatelné : Nahrabat rychle co nejvíc - a dál nic nedělat a dobře se mít.

A která strana jim to nejjistěji umožní, tak s tou jsou.

Která to neumožňuje, tak je buďto "politicky mimo", nebo je dokonce proti ženám zaměřená, a tudíž zcela nemoderní...

Názorný příklad : Středočeská hejtmanka Jermanová.

Můžou si s Kloudovou podat ruce, beztak se z ODS jistě dobře znají...

Akorát si, jako správné zlatokopky, včas rozdělily své climy.

Tomu se dříve neříkalo "politické přesvědčení", ale vychcanost a vypočítavost.

A - pravda - v tom jsou ženy bezkonkurenční přebornice. ...

Často, bohužel, jako v jediné oblasti společenského života.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-31 10:10
Babiš se zeptal, co je to vláda práva


irozhlas.cz/.../...

____________

Tak to chápu. Přece když nevím, tak se zeptám - jak to správně říkal už Horníček.
Babiš nikdy nic podobného nezažil, nikdo mu to nevysvětlil, marketinkový tým na to nemá - a koupit se to, kupodivu, nedá. Ani dotovat z nakradených dotací.

Tak se - správně - zeptal...

My bychom se ale měli - a rovněž správně - ptát, proč tady dělá premiéra.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-31 11:23
Prý si jen honí triko...

echo24.cz/.../...

MOžná, i něco jiného...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-31 13:00
V Německu se útěk vězně považuje za přirozené právo vězně a za selhání vězeňského systému - ne za další trestný čin :

______________

Není útěk jako útěk aneb Jak se řeší, když se trestanec nevrátí z vycházky?

Jak se k útěkům z vězení staví naše sousední Německo? Tam totiž když vězeň uteče a nezpůsobí při tom žádný trestný čin, není trestán navíc dalšími roky vězení. V Německu se touha po útěku považuje za zcela přirozenou každé zajaté živé bytosti, a proto takový čin trestán není. V případě, kdy totiž vězeň uteče, je to považováno za selhání vězeňského systému, nikoli za selhání odsouzeného.

reflex.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-08-01 20:15
Z českého politického bordelu. Přesně jak to předpověděl Karel Kryl. J.K.

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-08-02 08:58
Vydírání s výživným má prý pokračovat za všech okolností :

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-08-02 20:02
Zlatokopka. J.K.

www.msn.com/.../ar-BB17t4YJ?ocid=msedgdhp

Pička - prý politička. J.K.
_______________
Evidentně - kurva 1. ligy. Ta ojela celou ODS, TOP 09 a VV. Což by byla vcelku soukromá věc - ale naše věc je, jaké kurvy v té politice živíme.
A už vůbec není soukromá věc, že máme ministra vnitra, kterého snadno sbalí kdejaká kurva a ten kvůli tomu rozvrátí rodinu. Co to je asi za morální standard, jestliže tohle je veřejně možný ??
Jinde v Evropě by se musel poroučet a v politice by si už ani neškrtl.
Zase máme obraz, jaký morální odpad nám tu vládne...

blesk.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-08-08 19:40
O čem sní Bureš, Hamáček a spol.? O komunistické beztřídní společnosti? J.K.

www.forum24.cz/.../

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.