Výživné : Jde nám hlavně o dobro dítěte !!

Podle goebblesovské zásady  - 100x opakovaná lež se stává pravdou. A tváří se při tom ta soudcovská chátra tak věrohodně, až by jim to někdo i věřil... 

 

Jak je to ve skutečnosti, obvykle snadno poznáte, když je to náhodou obráceně - a výživné má platit matka. V tu ránu už to není nejlepší zájem dítěte, v tu ránu už se nemusí vyměřovat tři roky zpětně, v tu ránu se nemusí - de facto vůbec nic. 

Asi proto se snaží i držet počet případů, kdy dítě je svěřeno otci, na tak zoufale nízké úrovni - aby nebylo na první pohled vidět, že výživné není ve skutečnosti ničím jiným než mohutným klackem na otce, na kterých si léčí různé zapšklé chudinky a odvržené bývalé milenky svoje letité, ba celoživotní komplexy méněcennosti, nutno dodat, že většinou oprávněné. 

Protože jsem u soudů už zastupoval stovky otců, tak také vím, jak to vypadá, když se náhodou soud dostane do té nemilé situace, že matka je tak k ničemu - a v dosahu nikdo bližší není - že opravdu nezbyde, než dát dítě do péče otci. 

Což se celá ta babská lóže naježí jak ježek už od první minuty, a nebohý otec nejen že se nedočká žádné vděčnosti, natož ochrany státu, na kterou má ze zákona nárok (a v podání babského establishmentu OSPOD a soudů ovšem žádnou šanci), ale ještě se automaticky mění v podezřelého živla, který je kontrolován prakticky denně, zda je "všechno v pořádku", ač pro to nejsou sebemenší důvody - a pokud se odněkud z propadliště dějin přeci jen matka objeví (např. se vrátila z léčebny, z ciziny, z bordelu, z kriminálu, odkudkoliv, kam jí ani babská justice dítě raději nesvěřila), v tu ránu má přednostní nárok... A babský ansámbl nedělá nic jiného než denně medituje o tom, jak dítě otci zase co nejrychleji sebrat. 

Párkrát jsem viděl, jaké to je, když se má vyměřit výživné matce. 

To najedou žádné horentní částky, žádná půlka platu, natož plat celý, žádné zpětné placení tři roky zpátky (vždyť už ten harant vyrostl, tak co by tak ještě potřeboval !!!) - ale pěkně - pětistovečka - bohatě stačí, maminko, však už se otec postará... A on se opravdu postará. Protože, na rozdíl od mnohých matek, mu to prostě není jedno. 

 

Z Vrchlabí jsem zažil případ, kdy matka byla údajně nemajetná, přitom žila ve vile po rodičích, sama. Vila uprostřed města za, bratru, 5 melounů nejmíň. Tehdy, před deseti roky... 

Kdyby to byl otec, řeknou mu : Chlíváku, koukej tu vilu prodat, stejně ji na nic nepotřebuješ, a plať hezky výživné - nejlépe ve stotisícových částkách !! 

Ale s maminkou - jakoukoliv - jako v bavlnce... 

Nechce se Vám, maminko, platit ani tu pětistovku ? Tak - nemusíte, však my to nějak zase uděláme ... aby se Vám nic nestalo.... Abyste měla na frajery, šminky a noční život. Přece Vás nesmíme omezovat... Co kdybyste nám náhodou porodila ještě jedno další, bezprizorní dítě - a dala nám tak práci na dalších 30 let ?!! 

Ve Žďáru leží případ - návrh na zvýšení výživného - už půl roku. Bez reakce soudu. Když ho podá matka, je do 14-ti dnů nařízeno jednání. 

Soud - kupodivu - vůbec nemá starosti o výživné, ale za to má spoustu času pokutovat otce za to, že nevozí synka k asistovanému styku (100 km !!!), kam se synek - poté co ho tam "odbornice" zamkly, aby se s maminkou prostě musel bavit, odmítá jezdit... 

 

Teď mi přišla zase jedna reakce - z České Lípy. Vyhlášená soudkyně Lehmannová. Otec jen potvrzuje, že pokud je to obráceně, a má dítě v péči vzácně on, tak soud výživné vůbec nezajímá, natož pak jeho zvyšování... 

Potvrzuje, že soudkyně se k němu chovala jako ke zločinci, ač se řádně stará o dítě a pečlivě ho vychovává, když matka byla zjevně nepoužitelná. A nepoučitelná. 

Teď jí z Liberce zrušili všechny ty její bláboly, kdy nejprve zapírala plnou moc, pak tvrdila, že má pochybnosti o její pravosti. 

Podal jsem na ni žalobu k OS Praha 2. A budeme se zase tahat se známým soudem a známým ministerstvem nespravedlnosti, které už dávno ví, že o žádné spravedlnosti u nás nemůže být řeči, a proto se specializovalo už jen na otevřené odpálkovávání "klientů", kteří s tímto bordelem nebyli spokojeni a dovolili si projevit svůj nesouhlas - natož pak chtít odškodné. 

Takže : Výživné není žádným "zájmem dítěte" - a snadno to vídíte, když zastupujete otce - je to nástroj feministicko-soudcovské lobby k prokazování vlastní nezbytnosti a nepostradatelnosti - a v případě nejrůznějších zapšklých chudinek, nástroj k psychoreflexi a psycholéčbě, resp. odreagovávání si zasloužených komplexů. 

Dítě je tady - samozřejmě a zcela automaticky - až na tom posledním místě... 

________________

Z mailu vybírám : 

 

Dobry den.

     Oslovuji Vás na základě trestního oznámení na JUDr Lehmannovou, soudce v České lípě, podané Vámi 30.4.2020,k vrchnímu státnímu zastupitelství v Praze na které jsem čirou náhodou narazil na vašich stránkách. Rád bych Vám ve stručnosti popsal moje zkušenosti s touto soudkyní  a pokud by to bylo k věci a vedla se hromadná žaloba na tuto soudkyni, rád bych se přidal.
     Paní soudkyni JUDr Lehmanovou jsem dostal přidělenou cca před šesti lety. Jsem otec samoživitel, mám v péči nezletilou dceru. S bývalou manželkou máme ještě syna který je u ni a ona je znovu vdaná. Jde o to že jsem cca v roce 2016 žádal o zvýšení výživného na dceru z 0 kč na nějakou přijatelnou částku cca 2000 až 2500,- kdy jsem zjistil že moje exmanželka finanční a ani majetkovou krizí opravdu netrpí. Průběh soudního jednání na mě působil hned ze začátku ze strany soudu arogantní, kdy my paní soudkyně na dotaz zda si můžu pořizovat audiozáznam, odpověděla že ne. Pokračoval jsem otázkou zda by bylo možné toto zapsat do zápisu ale i tentokrát byla odpověď že ne. Dále se soud nesl v duchu spíše že já jako otec jsem vlastně zločinec. Paní soudkyni vůbec nezajímal příjem mojí exmanželky ale můj příjem(který v té době byl cca okolo 12000 .-)měla zmapovaný velice dobře. Exmanželka uváděla ústně že si vydělává cca 7500,-a dál to paní soudkyně neřešila. Výživné my bylo zamítnuto. V průběhu soudu jsem žádal o rozsudek republiky oproti dohodě, kterými byla paní soudkyně známá. Bylo my z jejích úst řečeno že se můžu odvolávat kam chci ale stejně my to k ničemu nebude.
     Odvolal jsem se ke krajskému soudu v Liberci kdy my bylo vyhověno a já jsem konečně dostal nějaké výživné na dceru. Dále bylo zjištěno soudem v Liberci že moje exmanželka ještě k výdělku který pouze uvedla, pobírá ještě invalidní důchod od roku 2014 ve výši cca 7000,-.
    Mám tudíž podezření že v tomto případě paní soudkyně velice pochybila, když si nezjistila příjem obou stran a na základě křivé výpovědi moji exmanželky rozhodla. Kdy já jsem musel platit výživné a ona ne...

_______________

 Odebírání ŘP : "Budeme postupovat citlivě, nikdy se nestane, aby to zamezilo dalším výdělkovým možnostem povinného..." Z prohlášení exekutorské komory k zabavování řidičských průkazů neplatíčům výživného... 

Věřit tomu mohl jedině ten, kdo exekutory v životě při činnosti neviděl... 

_______________

 

Cele to její divadélko vedlo k tomu že jsem nebyl schopný výživné na syna hradit a moje exmanželka toho zneužila.Vedlo to k mým finančním potížím to když na mě exmanželka podala dvakrát exekuci za výživné a já tím přišel o řidičský průkaz kdy jsem stratil jako Tesař jakou koliv možnost výdělku.A měl jsem i problémy jezdit si pro syna.Jak už jsem psal chlap je podle ní zločinec.Moje exmanželka se několikrát k soudu bez omluvy nedostavila a paní soudkyně to bylo úplně jedno. 

 

______________

______________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________

_____________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-04 15:20
Výživné - motiv k loupeži...

Dlužím za výživu syna, obhajoval muž oloupení seniorky. Dostal šest let

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-04 15:20
_____________

Škárka kvůli svému výroku o zrůdách u Vězeňské služby končí

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-04 15:41
Zločinecká chamraď z ANO :

Vykrucování a utajování: Babišovi lidé nechtějí zveřejnit informace k otravě Bečvy

www.forum24.cz/.../

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.