VS : Mikulášská nadílka !

Jednoho ??? Seberte je všechny !! Na Vrchním soudě ?? Tam se nemůžete splíst !! 

 

 

Policie provádí zásah na Vrchním soudě v Praze. Jednoho soudce zatkla, pro podezření z korupce. 

Pro podezření ze zneužívání pravomoci, překrucování práva, vědomě křivé rozsudky, neodčinitelné škody lidské i mravní - kupodivu, jak typické, nezatkla nikoho. Ač právě takových soudců je plný soud. 

Za 20 let, co na ten soud chodím, mohu zodpovědně prohlásit, že jsem poznal dva (slovy : DVA) soudce, kteří nebyli arogantní a snažili se nad danou problematikou alespoň lidsky zamyslet. 

Všichni ostatní - arogantní, drzá pakáž, vycházející z toho, že jste povinni nechat na sobě dříví štípat a ještě jim za to líbat obě ruce. 

Doufám, když už na tom soudě jsou, že nezapomenou na Lněničku a Zelenku (Pavla), protože to jsou oba grázlové par excellance, jaké byste sotva našli i ve vedení neapolské mafie. 

Ale - pro jistotu : Seberte je všechny, to se moc nespletete, ty dva slušné snadno najdete - tak ty pusťte, a jinak to převezte všechno do pracovních táborů, ať konečně mají příležitost za ty pobrané miliony alespoň něco málo udělat. 

Pravda, některé spíše do ústavu pro choromyslné (viz Aleš Šťastný), protože tam o svéprávnosti nutno úspěšně pochybovati... 

Á propós, až je všechny posbíráte - kdo je pak bude soudit ? Jejich kámoši z Městského soudu ? Kde je to v bleděmodrém totéž, nebo ještě horší - a za Vávry se to jedině dál zhoršilo ?? 

Aby je zase pustili, všem se vysmáli - a ještě si navzájem přiznali milionová odškodnění z kapes nás ostatních ?? 

Věřme, že pro všechny - ty naivy - kteří si mysleli, že Slovensko je dalekou východní zemí a problémy jejich justice se nás netýkají - včasná, byť zatím skrovná, mikulášská nadílka... 

 

____________________

____________________

 

Policie zasahovala v budově pražského Vrchního soudu. Pět lidí obvinila z korupce – Forum24

 

Policie obvinila z korupce soudce Vrchního soudu, prohledává i jeho byt - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

 

 

_______________________

_______________________

 

NEJEN SOVÁK BY MĚL CO VYSVĚTLOVAT ... 

 

Na základě později zveřejněných informací se jedná o soudce Zdeňka Sováka, napojeného na advokáta Jiřího Teryngla. Chce se říci : Známé firmy. 

No - a právě proto !! 

 

Zdaleka nejen Sovák má co vysvětlovat - ale žalovat je zde třeba celý zjevně nefunkční, protekcionistický kárný systém, který je de facto k ničemu. 

Jestliže si uvědomíme, že Sovák měl opakované problémy již dříve (a to před 15-ti lety !!!) - kdy nejprve opsal diplomovou práci - poté způsobil jako opilý vážnou dopravní nehodu -  a celou dobu se to dobře ví ... JAK TO, ŽE NESKONČIL UŽ TEHDY ???? 

Jak to, že takový člověk vůbec kdy soudil na Nejvyšším soudě ??!! Na základě čeho ??  A - to je snad nějaký trest, nějaké řešení případu -  že ho přendali - po těchto průšvizích - z Nejvyššího na Vrchní soud ?? 

 Soudce že je prestižní povolání ?? 

A v prestižním povolání běžně dělají recidivisté, u kterých zjevně není naděje na zlepšení ?? 

Protože kdo je křivák, křivákem navždy zůstane. Jen se může pod tlakem okolností na chvíli přikrčit, nedělat to tak markantně a veřejně... Lepší ale nebude. Protože to je - křivák. 

Mimochodem, co vyšlo najevo, je docela síla... Že po Praze se poflakuje "prostředník" a veřejně nabízí "služby justice", rozuměj křivé rozsudky - za úplatu ??? 

To už jsme to dopracovali tak daleko, že justice veřejně draží své služby - jako trhovec na pouti ?? 

 

A ještě jeden moment je třeba zdůraznit. A to platí pro stíhání soudců obecně. 

Ať už můžeme na korupci na takovémto místě a takovýmto způsobem pohlížet jakkoliv, přesto jsem si jist, že to rozhodně není to nejhorší, co můžete na Vrchním (a kterémkoliv jiném) soudě potkat... 

Protože korupčníkovi jde - v konečném důsledku - jen o vlastní prospěch. Zde zjevně finanční. 

Ale jsou tam i jiné, daleko horší zrůdy. Ty totiž mají radost z toho - že mohou neomezeně škodit, a nemusí se z toho nikomu zodpovídat. 

To, že chce někdo křivácky přijít k ještě větším penězům, než už - za nic - bere - se dá ještě jaksi pochopit. 

Že někdo chce škodit prostě z psychopatie, z touhy pro to, škodit beztrestně lidem, a to velmi výrazně (viz Lněničkovy rozsudky) - to už je ale věc, alespoň podle mého názoru, daleko a daleko vážnější... 

To jsou prostě úchylové v talárech, nebezpeční daleko víc než běžný organizovaný zločin, který vám třeba vyloupí dům - protože tenhle to nakonec udělá taky, ale zcela legálně, pod ochranou zákona i policajtů - a ještě Vás pošle na roky do basy... 

A bude se tomu doma před zrcadlem freneticky smát !! Jak - nic nenaděláte. Jak jste pro něj tááákhle malincí... 

Jako vždy a jako obvykle : Dnešní trestní justice je - pokud jde o soudce - schopna potrestat jen zcela výjimečné případy, kdy už to mlátí dveřmi (a chodit po Praze a nabízet za úplatu křivé rozsudky - to už tedy  mlátí dveřmi, jako uragán), a to ještě jen v případech korupce - nikoliv v případech daleko závažnějších, kdy se jedná o vědomě křivé rozsudky, byť nikým nezaplacené - vydané jenom proto, aby někomu škodily, někoho likvidovaly, někoho šikanovaly, někomu působily bolest. A to ne zrovna malou. 

 

Bradáčová je zjevně součástí systému. Zjevně špatného systému. Loví tak jedině malé rybky. Asi i kvůli vlastní prestiži. 

Protože na ty velké nemá. Ty by ji zkrouhly - jako ostatní. I když ona sama možná není tak narušená osobnost jako třeba Zelenka (Pavel) nebo Lněnička, součástí narušeného systému bezesporu je. 

Konečně, to JEJÍ  státní zástupkyně, z JEJÍHO  státního zastupitelství vždy navrhují tyto zjevně křivé rozsudky potvrzovat - ať už to byl Nečesaný, McCrae, nebo - naposledy - Tempel. 

______________________

______________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-05 19:46
Nadělte pod stromeček dluhopisy... Nic jiného nám ani brzo nezbyde...
S hospodařením ANO.

www.forum24.cz/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-05 21:01
Věřím, že jde o první vlaštovku,
obvinění soudce za nějakou přijatou mrzkou tisícovku.
Následující dny nám třeba více poví,
vždyť o zločinci, soudci Lněničkovi, už i v ESLP se ví.
A aby jsme zůstali v tuzemsku,
připomenu K 213 dobře známého soudce Vrchního soudu, Pavla Zelenku.
Ten v kárné žalobě podané předsedkyní NS JUDr. Ivou Brožovou na soudce bLáznu, ho zastupoval,
z podjatého mstivého estébáckého lumpa neviňátko dělal.
J.K.


Razie na vrchním soudu v Praze. Soudce obviněn z korupce - Novinky.cz
_____________
A ten samý Zelenka pak prohlásil o Rathových odposleších, že jsou nezákonné - a nedokázal pak vysvětlit, proč v jiných případech, kde ho neměl kdo podmazat, rozhodoval přesně opačně.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-05 21:02
Když stát řídí estébáci,
zničí ti firmu a nenajdeš práci.
J.K.

„To musí ministryně vysvětlit,“ reagují poslanci na reportáž Seznam Zpráv - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-05 21:03
Berte Zinek :

Zde je dobrá rada k mání,
já osobně seru na očkování.
J.K.

Elitní český lékař v USA říká, čím se bránit covidu-19. A berte zinek, radí - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-05 22:34
V této zemi ruka myje ruku,
Babišův karlovarský hejtman Kubiš sloužil u Pohotovostního pluku 5.B .
J.K.

Babišův karlovarský hejtman Kubis sloužil u Pohotovostního pluku VB – Forum24

www.forum24.cz/.../

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.