Kovářová a náhradní výživné : Výron vykořeněné komunistické blbky

Kdo neplatí výživné, není Čech ?!! Chápete, co nám tahle vykořeněná, amorální komunistická blbka otevřeně říká ??

Kdo není rozvedený a nesouhlasil s výhradní péčí matky, není Čech !!! 

Řádní, nerozvedení otcové, pečující denně o své děti, nejsou Češi ?? A co teda ?? Tataři ?? Nebo Ugrofínci?? 

Kam se to tahle zprofanovaná, amorální komunistická fuchtle, otevřeně přiznávající, že nebyla schopná vychovat vlastní dceru jinak než k chamtivosti a hrabivosti,  až dostala ?? 

 

Je snad normální platit výživné ?? Ne !! Normální je mít své děti u sebe, denně je vychovávat a jít jim vzorem svým vlastním příkladem. Normální je svým dětem poskytovat plnohodnotné rodinné zázemí, bezpečí, ochrany, ustáleného domova - a ne se rozvádět, tahat děti po soudech, natož jim vymývat druhého rodiče z hlavy. 

Kdo tohle nedělá, není dobrým rodičem, a v konečném důsledku pak ani dobrým Čechem.

Kdo tohle neví, nemá v opatrovnictví čeho pohledávat.

Protože je od samého počátku naprosto mimo.

Jako normální a samozřejmé automaticky  přepokládá, že se KAŽDÁ rodina rozpadne, dítě dostane matka (ta matka, která často rozvod sama zavinila, přičemž kalkul s automatickým výživným, a tedy už bezpracným zbytkem života po rozvodu, a to do konce nezletilosti dětí - a potom - pro jistotu a pro obživu - honem pořídit další, s kýmkoliv, jen ať je platební titul) - a ta bude výživným živit své nové a stále četnější milence, protože jinak by u ní za stravu a byt už ani bezdomovci obvykle nechtěli plnit roli otce. 

Autorka se dovolává "společenského tlaku". 

Ten, dokud ještě fungoval, a není to tak dávno, zatracoval - a právem  - každou ženskou, která zavinila rozpad rodiny, s tím, že ji nedokázala udržet, což pro ženskou ztěží může být větší ostuda. 

Do této kategorie samozřejmě patří i sama autorka a je jen vizitkou ODS, té údajně pravicové ODS, která chce proti Babišovi vyhrát volby, že ji kdysi - v naprosté pomatenosti smyslů - najmenovala do úřednické vlády jako ministryni spravedlnosti. 

Kdyby fungoval společenský tlak, po kterém autorka sama volá, tak by především ona sama žila na smetišti, a to nejen politickém, ale i faktickém, jako osoba, která kdysi - prý naivně - byla členkou KSČ, a pak se měla tu drzost vydávat za "pravicovou" političku. To všechno pochopitelně bez základů morálky, postavené na desateru, vykořeněná rodinně i ideologicky. 

Neplacení výživného dávno přestalo být chápáno jako nějaké stigma, natož  odsouzeníhodný prvek vůči neplatiči, protože stále větší procento populace dobře ví - a to i díky těmto stránkám - že : 

a) Výživné je často vyměřeno i na dítě, jehož povinný není otcem, a tedy je na něm spáchán podvod nejprve matkou dítěte, a následně i státní justicí, která se nejen neštítí vymáhat peníze na cizí dítě, ale ještě i pronásledovat a šikanovat povinného, asi za jeho naivitu, že naletěl nějaké mrše (namísto, aby potrestal o především ji).  

b)Výživné je skoro vždycky vyměřeno podle okamžité nálady soudkyně, míře jejích sympatií k otci a  okamžité fáze jejího menstruačního cyklu - takže se skutečnými možnostmi otce, natož skutečnými potřebami dítěte, nemá fakticky nic společného. Žádné závazné předpisy na výměru výživného neexistují. 

c) Výživné, placené na dítě, jehož matka (skoro vždycky je to matka) brání dítěti ve vztahu k druhému rodiči, i kdyby to dítě jinak bylo skutečně jeho a i kdyby - čistě teoreticky - výživné bylo vyměřeno reálně, resp. věcně správně, je nemravné natolik, že se dostalo i do právního kodexu vyspělejších zemí, které jsou na tom s morálkou, a to i rodinnou, daleko lépe nežli mravně rozvrácená ČR a které kodifikačně potvrzují, že brání-li matka dítěti stýkat se s druhým rodičem, dostává se platba výživného do rozporu s dobrými mravy.

Tedy, pozor, platba (!!!), nikoliv neplacení. 

Autorka článku má pravdu v jediném bodě, a sice v jejím odsouzení náhradního výživného, spolu s jasným konstatováním, že ani stát tady nic nevymůže - a že si to, dost možná, i předem uvědomuje. A na svou předtím proklamovanou roli vymahatele předem sám resignuje. 

Pokud Kovářová volá po společenském tlaku, tak ten se nejlépe pozná podle toho, že osoby jako je ona sama, autorka článku, by musely vymizet z veřejného, natož politického života - a pokud se tak nestane, nebo pokud dokonce budou oficiálními představiteli skupiny advokátů, vypovídá to o jediném : Tzv. "rodinní advokáti" nemají sami o rodinné morálce ani základní povědomí - a jsou proto profesně k smíchu a sami sobě, i svým kolegům, pro ostudu. 

Protože jestliže tzv. "rodinní advokáti" strpí takovouto představitelku své profese, pak je pouze logickým společenským tlakem, že se od nich nikdo v rodinném právu nenechá zastupovat. 

 

 

____________________

____________________

 

 

https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/pravo-kdo-neplati-neni-cech.A210112_140615_p_spolecnost_wag

 

PRÁVO: Kdo neplatí, není Čech! - Neviditelný pes (lidovky.cz)

 

_________________

_________________

 

 

 

___________________

___________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________

_______________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2021-01-14 18:54
A co ti co platili ?

Já platil na dceru od první třídy až do maturity, kterou neudělala, a s dcerou jsem se nesetkal ani jednou? O.
_______________

Tak jsi aspoň, podle Kovářové, správnej Čech... A nevyvinula by na Tebe společenský tlak...
0 # Ing. Jiří Fiala 2021-01-15 10:47
Existuje prý několik případů, že nabytou svobodu někteří lidé nezvládnou...

dotyk.cz/.../...

Téma nezvládla především sama autorka. Ne že existuje několik případů, ale je jich 50% (!!!). Při počtu vězněných tedy několik tisíc každý rok. Tomu já neříkám "několik".

A z toho také jasně plyne, kdo situaci nezvládl. Ne že ji nezvládli propuštění odsouzení, alespoň mnohdy tomu tak není - ale nezvládl ji především stát, který jim nenabídnul ani základní podmínky k přežití, takže se jim pak nutně musí jevit vězení s teplou postelí a pravidelnou stravou jako vysněný záchytný bod, kde se aspoň nají, umyjí a vyspí...

V tomhle směru, ač tu od tzv. revoluce vládli výhradně samí postkomunisté, tak vrhli zemi ještě hodně hloub než za komunistů byla - protože to o propuštěné vězně postaráno bylo, alespoň o ty, co se chtěli někde zachytit : Bez dlouhých okolků dostali práci, s ní i ubytování - a na start to stačilo. Kdo chtěl víc, musel se snažit. Kdo nechtěl, šel brzy zpátky.

Nutno ovšem také zdůraznit, že tehdy bylo vězení výrazně horším medem než dnes : Všichni povinně do práce, k tomu tvrdé normy, kdo je neplnil, nedostal už naplno najíst, takže to okamžitě pocítil na vlastní kůži...

Dnes to jsou takové nouzové ubikace s omezeným pohybem pro asociály a nepohodlné.
0 # Ing. Jiří Fiala 2021-01-15 18:03
Podpora reintegrace odsouzených osob a osob propuštěných z výkonu trestu odnětí svobody

justice.cz/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2021-01-15 22:31
Zapomněli podat informaci o rodinném zázemí. J.K.

Policie pátrá po 13leté dívce z Chrudimi - Novinky.cz
_______________

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2021-01-17 09:38
Krajský soud neměl s křivým obviněním matkou slitování :

novinky.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.