Vládnou nám posranci

Kdo nepřehlédnul, s jakým vystrašeným vztekem a skrytým vyhrožováním reagovala vládní garnitura na zveřejnění svých soukromých adres, musel se nutně ptát : A to jsme v demokracii, kde vládnou dobrovolně a svobodně zvolení většinou, anebo v té nejtužší diktatuře, kterou nikdo nevolil a která se musí na každém kroku bát vlastních občanů - a schovávat se za policii a armádu ?? 

 

Tzv. demokratická vláda bude mít čím dál větší problém vysvětlovat nejen čím se vlastně liší od Babišových estébácko-populistických pitomců, ale i od Husákovy normalizace. 

Hysterie, jakou vyvolalo zveřejnění jejich domácích adres, je až přímo šokující. A nemálo vypovídající. Šokující je i naivita, se kterou tito posranci na takový počin reagují - protože zcela jistě tyto adresy zjistit lze, pokud by jim někdo skutečně po krku šel, dávno by znal nejen ty, ale i hospody, kam dotyční chodí večer a chaty, kam jezdí na víkendy,  a to vše snadno a z různých veřejných zdrojů, v době digitalizace žádný velký problém, nemluvě o tom, že nežijí ve vzduchoprázdnu, ani na Měsíci, mají své sousedy, spolužáky, dřívější spolupracovníky, kteří dobře vědí nejen kde bydlí, ale také kdo jsou členové jejich rodin a jejich širší příbuzní. 

Kdo šel do politiky s tím, že bude zatajovat svou rodinu a skrývat se před veřejností, říká jediné : Nešel do politiky sloužit veřejnosti, to by se rozhodně bát nikoho nemusel. Šel do politiky krást, bohatnout a dělat kariéru. 

Rakušan, vztekle vykřikující do médií o policii a přijatých opatřeních k zabezpečení bezpečnosti, začíná připomínat representanta okupační moci, nikoliv ministra svobodně zvolené demokratické vlády, přičemž vztek, se kterým to do světa vykřikuje, se dá shrnout do jediného výrazu : Bobky až za ušima. 

Hodně mi to připomíná tu justiční pakáž, se kterou válčím 20 let : Oni mohou všechno - vykopávat vám pro nic za nic dveře, tahat vás do věznic, rovněž pro nic za nic, resp. jenom z vlastního vzteku, krást vám majetek, krást děti a rozbíjet rodiny - to je všechno úplně normální a vy jste povinni si to nechat mlčky líbit. Ale běda, jak byste řekl někde nahlas, že to jsou postkomunistická prasata a zveřejnil jejich fotky s adresami - tak se můžou zbláznit vzteky, a hlavně - strachy. 

Dovolím si připomenout, že - ač jistě nemám k ruce mocenský aparát, ani nerozhoduji o zákonech - i tak se najde dost lidí, kteří by mě rádi viděli buďto v nemocnici, nebo v kriminále, nebo za hranicemi, anebo pod zemí, když by to jinak nešlo. A ?? Skrývám se snad ?? Veškerá spojení, včetně samozřejmě adresy, najdete na tomhle webu během minuty a stejně tak skoro v každém zde zveřejněném dokumentu. 

A - třesu se hrůzou ?? 

Třásl se hrůzou Heydrich, když jezdil po Praze v otevřeném autě bez doprovodu ? Pravda, doplatil na to, ale jenom proto, že nectil nepsaná pravidla jak konspirace, tak i otevřeného vedení války s podzemím a začal vyvražďovat protistranu, včetně uvězněných představitelů odboje. To do té doby nikdo nedělal, každý ctil alespoň ta základní pravidla, že kvalifikovaný nepřítel se ctí - a slušně a decentně vězní, když už ho chytneme - a ne popravuje, a právě na to doplatil. Dodejme, snad už jen zbytečně, že byl představitelem okupační moci v okupované zemi. 

Před ním, von Neurath, byl týmž představitelem téže okupační moci, a troufám si odhadnout, že pokud on by zůstal ve funkci, tak by se v klidu a bez jakéhokoliv atentátu dožil konce války. 

Rakušan je Kolíňák a má za to, že byl demokraticky zvolen... 

A třese se jak ratlík a volá po policejní ochraně. 

To už opravdu náramně připomíná chování vlastizrádců. Ti se tak cítí, ti mají strach - a ví, proč ho mají mít. 

A jestli šli - Rakušan a spol. - do politiky s tím, že jejich rodiny s tím nemají a nemají mít nic společného, tak jen veřejně demonstruje, co je za jelimana a že o politice nemá ani základní představu. 

A v pozadí čteme jediné : Nemáme důstojnou politickou representaci. 

Protože ta se pozná podle toho, že má autoritu přirozenou, a to i kdyby momentálně v žádné funkci nebyla, před nikým se netřese - a taky si na ni nikdo nedovolí vztáhnout ruku. Protože dobře ví, že by škodil jenom sám sobě, vlastní pověsti a vlastním potomkům. 

Nevládnou nám poslanci, vládnou nám posranci. 

Na demokratické poslance si asi ještě budeme muset nějakou tu generaci počkat. 

 

______________________________

______________________________

 

 Převzali : 

 

Hysterie, jakou vyvolalo zveřejnění adres politiků, je až přímo šokující | Pravý prostor (pravyprostor.cz)

 

Hysterie, jakou vyvolalo zveřejnění adres politiků, je až přímo šokující – vystrašený vztek a vyhrožování ze strany největších podlých gaunerů na čele s Rakušanem – CZ24.NEWS

 

________________________

________________________

 

 

 

_____________________________

_____________________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-16 19:01
Tak tomu říkám : Jedna velká rodina. Aneb : Ojel skoro celý Slovensko :

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:53
Milující matka :

_____________

Chraňte se matek -
zvláště těch nevyrovnaných :

novinky.cz/.../...

+F+
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:54
Sociální pracovnice před soud :

Za tento trestný čin hrozí v základní sazbě maximálně roční vězení anebo zákaz

idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:55
Do hodiny smazat! Poskytovatelé budou muset z webu odstraňovat teroristický obsah

novinky.cz/.../...
_____________

Sdělení, že soudce je blb, je už rovnou příprava k teroristickému útoku...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:55
Amnézie elitní policistky v kauze Bereta. Nejprve si nemohla vzpomenout na komunikaci s kolegou, ale prozradily ji SMS

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:57
Špatně to chápete... Ve skutečnosti se vám zase jenom zvýšila životní úroveň :
________________

Zdražujete víc, než tvrdíte, stěžují si lidé na PRE. Špatně to chápete, reaguje firma

zpravy.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:57
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 14:59
znásilnila své syny a skrývají její obličej_ u dirigenta dívčího sboru to nedělali :

www.lidovky.cz/.../TAI2cca70_matkanasilnice.jpg

_______________

HRADEC KRÁLOVÉ - Krajský soud v Hradci Králové poslal na devět let do vězení sedmatřicetiletou ženu z Havlíčkobrodska, která podle spisu znásilnila své dva nezletilé syny.
Soud ženě také uložil ochranné psychiatrické a sexuologické léčení. Žena se před soudem k činu doznala, k případu však odmítla vypovídat. Rozsudek dosud není pravomocný, obžalovaná i státní zástupkyně si ponechaly lhůtu na odvolání.

Předseda senátu hradeckého soudu Petr Mráka při vynášení rozsudku řekl, že znalci vyloučili to, že žena trpí sexuální poruchou. "Znalci u obžalované zjistili zvýšenou potřebu sexu, sexuální život s manželem jí nevyhovoval, a tak jej hledala jinde," řekl Mráka.


Soudce: Místo, aby syny vychovávala, tak je zneužívala
Podle něj žena svým jednáním zneužila psychické i fyzické závislosti svých synů. "Každá máma má vyvinutý mateřský pud chránit mláďata, u obžalované se však objevil sexuální pud, který u ní převládl a namísto, aby syny vychovávala, tak je zneužívala," řekl Mráka.

V přípravném řízení obžalovaná uvedla, že jí manžel řekl, aby chlapcům ukázala, jak to funguje mezi mužem a ženou. Odmítla však, že by proti svým dětem použila násilí. Žena podle obžaloby v lednu 2007 přinutila své syny, aby se svlékli donaha a osahávala se s nimi. Později je také navedla k souložím, které se údajně několikrát opakovaly.

Jednoho ze synů k dalším souložím několikrát týdně nutila pod pohrůžkou zbití vařečkou až do listopadu 2008, kdy odešla kvůli hádkám s manželem do azylového domu.

Nezletilé chlapce to podle státní zástupkyně vážně poznamená
Státní zástupkyně Hana Flídrová řekla, že podle výpovědí znalců obžalovaná netrpí duševní poruchou ani sexuální deviací a má podprůměrnou inteligenci. "Během dvacetileté praxe jsem se s podobným případem nesetkala. Já se nebudu vyjadřovat k tomu, jak to působí na mě, nicméně pokud jde o vliv tohoto jednání na nezletilé chlapce, jsem hluboce přesvědčená, že je toto jednání vážně poznamená," řekla novinářům Flídrová.

Obžalovaná v přípravném řízení uvedla, že ji v mládí osahával nevlastní otec. Její obhájkyně před soudem řekla, že obžalovaná také žila v nevyhovujícím rodinném prostředí. "To nebylo předmětem dokazování v této věci, neexistuje jiný důkaz než tvrzení obžalované. Nicméně ani to by obžalovanou nemohlo omlouvat a její jednání ospravedlňovat," řekla Flídrová.

Sexuální pud matky je určitým způsobem zvrácený, myslí si psycholog
Psycholog Jan Lašek ve čtvrtečním vydání Sedmičky pro Hradec Králové uvedl, že soulož s vlastními syny je u žen zcela ojedinělá, zatímco u mužů se zneužívání dcer objevuje poměrně často. "Je to velmi výjimečná trestná činnost. Jedná se evidentně o sexuální motiv. Sexuální pud matky je určitým způsobem zvrácený, nedokáže jej kontrolovat a usměrňovat," uvedl Lašek.

Dodal, že zážitky obou chlapců nemusí mít vliv na jejich sexuální život v budoucnosti. "Pokud se jim to nebude nevhodně připomínat. Záleží ale na následné psychoterapii a mnoha dalších okolnostech," uvedl Lašek.
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 21:30
Za 7 let mu zničili život. Pak řekli : Nic se nestalo.

Jak komu.

echo24.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 21:32
Jo, to se to mastí (kapsy) :

Výhodná koupě. J.K.

Stát koupil od rodiny Tomana pozemek za čtvrt miliardy. Cena byla 31 milionů - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Pozemek měl cenu 31 milionů, stát za něj dal rodině exministra Tomana čtvrt miliardy - Novinky.cz
_________________


seznamzpravy.cz/.../...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-02-17 21:33
Zemřel druhý muž Agrofertu :

seznamzpravy.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.