Naše případy zaplňují evropský tisk

Katalánec Antoni Miquel se v Hradci před soudem proslavil svými demonstracemi za právo stýkat se s dcerou. Tehdy matka tvrdila, že dcera se ho bojí a stýkat se s ním nechce. 

 Jak jinak, že ?!! Obehraná písnička. Pořád dokola stejná. 

Uplynuly 3 roky od rozsudku - a, vida - karta se obrátila !! Teď si matka zkouší, co to je být zavrženým rodičem. 

Dnes 11-tiletá dcera se nechce vrátit do Hradce od otce z Tarragony. A stěžuje si na to, že s ní matka hrubě a surově zachází. 

Jak je to možné ??

Vždyť přece celý hradecký soud, samozřejmě tradičně na straně matky, jak jinak - ta tam totiž navíc ještě učila soudkyně angličtinu, takže ji znaly všechny osobně - tedy celý hradecký soud samozřejmě "bedlivě zkoumal zájem a názor dítěte" - a ani náznakem nepřipustil, že by v péči matky bylo něco špatně. Natož aby toho bylo špatně tolik, že by uvažoval o svěření do péče otci, ba i byť jen střídavé péči ! 

A - koukněme - dcera odjede na prázdniny do Španělska - a už nechce zpátky !! 

Otec  dokonce nabízí matce zaplatit letenky, ať si přijede dceru sama přesvědčit, jestli pochybuje o jejích sděleních. 

Už chápete - všichni - proč to ty psychopatky dělají ? Proč tak zuřivě brání otcům v kontaktech s dítětem ? A proč je v tom celý ten trapný slepičí ansámbl podporuje ? 

No - protože stačí, pokud tedy ten otec stojí za to - a to ty baby neomylně, svým babským instinktem poznají  - aby si dítě na pár dnů převzal - a najednou všechno vyplave na povrch !! 

Jak matka dítě týrala a citově vydírala, když se mělo k čemukoliv vyjádřit - a když - předem domluvené - baby z OSPOD přišly "objektivně zjišťovat názor dítěte - a jak matku babská svita z OSPOD a samozřejmě také ze soudu - mohutně a ve všem kryla. 

Dítě se ve Španělsku zjevně přestalo cítit ohroženo českými feministkami a tupohlavými úřednicemi - a řeklo pravdu. A vystavilo tím jednoznačnou vizitku nejen své matce, ale především celé české opatrovnické justici - a spolupracujícím orgánům. 

V tom smyslu, že je to celé odporné divadlo a podvod na dětech i na právu - za horentní peníze daňových poplatníků. 

Protože jsem Antoniho zastupoval osobně, dobře vím, co o matce říkal - a to samo o sobě by stačilo k tomu, abych - na místě soudce - zatraceně bedlivě zkoumal, co je zač a co může dítěti cenného dát. 

Otce totiž sama nikdy nepoznala, s matkou měla vyhrocené vztahy, když se jí dcera narodila, ani ji nechtěla ukázat, natož půjčit povozit v kočárku - vlastní matce!!

Vlastní matce nedala vědět ani to, že se jí vůbec narodila vnučka - to jí dával vědět cizinec Antoni, který se s ní ani nemohl domluvit. O čem to tak asi může svědčit?  

O vhodném rodinném zázemí rozhodně ne. 

Pro matku - jako u všech těchto psychopatek - byla dominantní vlastností necitelnost a chamtivost. To mají opravdu všechny společné. I laik by se hluboce zamýšlel nad tím, co taková matka může dítěti dát. 

Naše soudkyně se nezamýšlí, ty mají ve všem jasno. Proč ? Protože samy jsou stejné psychopatky jako ty, které vydávají za "vzorné matky". 

Všimněte si : Nic neumí, soudit už vůbec ne, o opatrovnictví nic nevědí a nikdy ho nestudovaly (natož dobrovolně) - a společné jsou jim jenom arogance, hloupost, nadutost a pocity absolutní beztrestnosti za cokoliv. 

Antoniho dcera jim teď dala vizitku. 

A přečíst si to může celá Evropa. Jaká je v Hradci - a všude v ČR - opatrovnická justice, jak asi hájí a zjišťuje názor dítěte - kterým se jinak ohání od rána do večera - a jakou "profesionalitou" se asi mohou ohánět zdejší soudkyně. 

Škoda, že ta práva jsou tak jednoduchá škola, že tam tolik bab všude nalezlo. Z technik by je totiž vyházeli hned. 

 

 http://www.diariosur.es/nacional/nina-once-anos-20180118005538-ntvo.html

 

 

__________________

__________________

I my jsme o případu již hodně psali, především v r. 2014, kdy u hradeckého soudu probíhal... 

http://www.k213.cz/JOOMLA/2854-rodice-si-za-to

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/214-archiv-182

 

________________

________________

 

A stejně tak i hradecký, ba i celostátní tisk

 

 
 
 

 

https://hradec.idnes.cz/antoni-miquel-spanel-tarragona-soud-dcera-hradec-f6c-/hradec-zpravy.aspx?c=A180126_133257_hradec-zpravy_pos

__________________

__________________

 

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:27
Co už se jednou ukradlo, zásadně nevracíme...

zpravy.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:32
Lidé si bouří... Aneb : Co nám lůza zvolila, to teď máme.

Snad by bylo na místě napříště omezit volební právo třeba na majitele nemovitostí, jako to bývalo kdysi, ještě s určením, jak velká ta nemovitost musí minimálně být - aby kdejaký póvl nemohl volit - a lepší části národa pak nevládla lůzou zvolená verbež všeho druhu :

Komunisticky fizl.

Drive pusobil jako verny Estebak,
na slusne lidi donasel spoustu hnoje.
Dnes proti nemu protestuje Vaclavak,
lidi tusi, ze se diktatura vraci - zle je!!!
Z.

blesk.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:34
Jeden z dozorců otráveného muže zbil, aby mlčel, tvrdil u soudu vězeň

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:35
Zemřel bývalý generální prokurátor Šetina

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:36
Banda darmožroutů, která si pro korunu nechá vrtat koleno, stejně jako soudci.
Kde jsou ty doby, kdy nám tu bolševik hlásal, že máme stejné žaludky.

novinky.cz/.../...

Kom.
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:44
Buresuv boj s cirkvi.
Z.

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:47
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-05 20:48
Podvrh na objednávku stb.

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-09 15:19
Totalita přichází plíživě :

tv.blesk.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-09 15:33
forum24.cz/.../

V Polsku by v r. 1950 by polským (už tehdy podzemním) protikomunistickým odbojem byl Mácha odsouzen k trestu smrti a rozsudek vykonán. Tak Zemská Armáda zacházela s nacisty i později se sovětskými okupanty a jejich přisluhovači. Bohužel v Polsku ještě nepanuje v tak obrovském měřítku jako v ČR vymytí mozků. Nejednou jsem slyšel v krajích českých o bratrech Mašínech, že to prý byli teroristé - a jednalo se o obyčejné řadové občany, nikoliv o skalní komunisty. Dle tak stupidního myšlení by museli být teroristy i ti českoslovenští odbojáři, co podobně provedli rozsudek smrti nad Heydrichem. Poslední voják Zemské Armády v Polsku padl v boji v r. 1963. V Polsku především venkov odbojářům Zemské Armády pomáhal, zatímco český lid už dávno pilně pracoval na budování socialismu a brblal jen v chatách anebo někde v koutě u piva, a utíkal od někoho, kdo se otevřeně po pravdě vyjadřoval (a nepředstíral spokojeného otroka), aby si náhodou si neudělal zle....Vzpomínám si tak na slova jednoho mého o generaci staršího spolupracovníka z normalizačních let: "Pane........Vy se vyjadřujete tak otevřeně, klidně co vysílal Hlas Ameriky....Víte, my za války jsme věděli, s kým můžeme hovořit, co vysílal Londýn, a tehdy za to byl i trest smrti, ale dnes, nevíte ....nemůžete věřit nikomu". (Já vím, já jsem to odhadoval, někdy dobře, někdy chybně...)

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2018-06-09 15:37
V roce 1968 se vyšetřovateli Máchovi nepodařilo prokázat vraždu, nicméně v v roce 1998 byl odsouzen k pěti letům vězení za zneužití úřední moci a podílu na těžkém ublížení na těle. O rok později odvolací soud trest zmírnil na dva roky. Ladislav Mácha si odseděl rok, protože byl podmínečně propuštěn. :eek:

___________

Tohle je dobrý : Takže vrah Mácha si za brutální vraždu a zneužití úředního postavení, za což by měl sedět na doživotí, odseděl 1 (!!) rok - zatímco já rovněž - za dotaz na soudce, jestli se nezbláznil.

Podle komunistických soudů tedy společenská nebezpečnost - úplně stejná... :eek:

Brutálně ubít faráře - nebo se zeptat soudce na zdraví... :-?

Co k tomu kdo chce dodat ? :o

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.